Duben 2009


Všichni

29. dubna 2009 v 16:32 | nika |  Všichni

Saske

29. dubna 2009 v 16:29 | nika |  Saske


SasuSaku

29. dubna 2009 v 16:23 | nika |  SasuSaku-obrázky

Sakura-obrázky

29. dubna 2009 v 16:17 | nika |  Sakura
Chrono Crusade - Within My Heart

28. dubna 2009 v 15:16 | nika |  Chrono Crusade-videa
to je nádherná píseň a moc hezkej serilál!!


AMV - Kakashi vs Ichigo

28. dubna 2009 v 15:09 | Orichime |  Bleach-video

Itashi vs Kanpači

28. dubna 2009 v 15:04 | Orichime |  Bleach-video

Uchiha rodina

28. dubna 2009 v 15:00 | nika |  Saske-videa

Naruto Be With You

28. dubna 2009 v 14:59 | nika |  Naruto vs Saske

Chrno Crusade-postavy

24. dubna 2009 v 21:49 | nika |  Chrono Crusade-postavy

Rosette Christopher
16 let
Rosette je jeptiška, solidně střelená jeptiška z řádu svaté Magdaleny (Máří Magdaleny). Je to hlavní postava, má mladšího bratra Joshuu. Je jak magnet na maléry všeho druhu - ale nikdy se nevzdává. Užívá se život, protože ví, že už jí ho moc nezbývá. Je to taková neřízená střela a navíc je to strašný žrout. =D Je k ní vázán démon Chrno, a spolu jsou nejlepší přátele, doslova na život a na smrt. Hned na začátku seriálu Rosette říká, že bude žít maximálně do třiceti kvůli Chrnovi, který jí bere její životní čas(v angličtině vztah contractor-demon, Rosetta je zdrojem životní energie Chrona, protože, jak už jsem řekla v popisování příběhu, přišel o svůj vlatní zdroj energie - rohy.), ale je s tím smířená. Rosette si z Chrona občas dělá sluhu a navíc se dokážou pohádat úplně všude (chudák Azmaria je z toho občas vedle). V manze vypadá stejně.


Chrno (nebo Chrono, podle verze)
Kolik mu je, to se neví, ale přes sto let to určitě bude... Jestli ne přes tisíc.
Nebýt Chrna, je Rosette asi dávno pod kytičkami. Neustále jí tahá z průšvihů a má za to jenom nevděk. Představená kláštera sv. Magdaleny, Matka Kate, ho nemůže ani cítit, protože je to prý pořád démon. Jenže není démon jako démon, a u Chrona to platí dvojnásob - nejenže je na straně dobra, narozdíl od většiny ostatních démonů, ale ještě k tomu má naprosto úžasnou povahu (narozdíl od Aiona, kterého můžu směle přirovnat k jakémusi Sephirothovi - jenže Sephiroth nelíbal všechny kolem. No, od té doby, co Aion poprvé málem zabil Chrona, jsem měla já chuť zabít Aiona.). Chrno má dlouhé fialové vlasy, ze kterých má vždycky spletený cop (nosí ho zavázaný žlutou mašlí) a červené oči, jako každý démon. Chrono má taky svojí "99% démonickou podobu", při které se dokáže proměnit ve většího a daleko silnějšího démona, stejně silného jako je Aion. Bohužel při tom hodně ubírá Rosettina životního času.

Aion
Věk neznámý, ale je mu nejspíš podobně jako Chrnovi
Správně. Největší padouch celého seriálu (eh, ne ten pták. To bílé. xD ). Je podivuhodné, jak může pekelník preferovat bílou barvu. Aion má tendenci líbat všechny ženy, co mu přijdou pod ruku - od Rosetty přes Satellu až po nějaké neznámé vedlejší postavy. Aion má také svou zlou podobu - a já dumám nad tím, jaktože nepotřebuje zdroj životní energie, když už také nemá rohy. V každém případě, Aion je jednička ve vymývání mozků a živým příkladem toho je Joshua nebo Fiore. Aion se snaží o apokalypsu, znovuzrození světa a o to, aby se stal novým Bohem. Neohlíží se na oběti, záleží mu jen na sobě.
Satella Harvenheit
Věk neznámý, ale asi něco okolo 20ti
Satella výrazně pomáhá Chrnovi a Rosette. Nejdřív nemůže Chrna vystát, protože kdysi neznámý démon vyvraždil celou její rodinu (později se ukáže, že ten pan inkognito je náš starý známý Aion), ale později povolí a začne s nimi přátelit. Dost dlouhou dobu je nechá u sebe bydlet, ve vile u San Francisca. Satella má sestru Fiore, o které si myslela, že je mrtvá - nakonec se ukáže, že Fiore je teď na straně Aiona a je to služka Joshuy. Satella je čarodějka drahokamů - pomocí drahých kamenů dokáže vyvolávat obrovské nestvůry. Satella je původně z německa.
Azmaria Hendrick
12 let
Azmaria je andělská apoštolka. Jako svatá se skutečně i chová. Když začne zpívat chorály, většinou se promění v anděla, začne zářit a dokáže léčit. Je hodně citlivá, a až Chrno s Rosettou jí ukážou, co to je život. Stane se z nich nerozlučná trojka. Kromě zpívání se ukáže, že Azmaria umí taky skvěle vařit. Tajně chce být jako Rosette - nikdy se nevzdat a být stejně dobrá jeptiška v řadách bojovníků řádu sv. Magdaleny.
Joshua Christopher
17 let (? má být mladší než Rosette?)
Joshua j apoštol Naděje. Dokáže se proměnit v anděla, ale zároveň je to (díky Aionovi) démon. Joshua je ale jinak milý a veselý, ale trochu naivní. Od jeho dvanácti let ho ovládá Aion. Do té doby, než ho Aion potřebuje, bydlí s Fiore v San Franciscu, v malém domku na pláži. Už odmala má nějakou nemoc, a i když se poté, co se stal démonem, údajně vyléčil, pořád to vypadá, že má velké potíže se zdravím. Dost často se mu někde podlomí kolena, protože už nemá sílu (a že to u tak hezkého blonďáka zamrzí). Když byl malý, tak těšně poté, co z něj Aion udělal démona, nechal zkamenět celé okolí (když se promění v démona, většinou začne slyšet příšerný hluk a tak nechá všechno zkamenět, aby to přestalo).
Fiore Harvenheit
Věk ?
Fiore je starší sestra Satelly. Jedna si o druhé myslela, že je mrtvá, ale nakonec se zase shledají - Fiore je čarodějka drahokamů, stejně jako Satella, ale když byly malé, Fiore drahokamy Satelle dala a teď dokáže vyvolávat pomocí železného kroužku na krku. Je na straně Aiona a nejvíc jí záleží na Joshuovi.
Pak je tu ještě spousty postanních postav, jako je Matka představená Kate, zakladatel řádu Remington, Aionovi hlavní spolupracovníci nebo Satellin dobosrdečný sluha Steiner.

Narotova Rodina

20. dubna 2009 v 16:25 | nika |  Naruto -videa


Naruto -pokémon

20. dubna 2009 v 16:22 | nika |  Naruto mix- videa

tým 7-znovu shledání

9. dubna 2009 v 14:15 | nika


,, Tsunade!! "volal Saske.
,,Ano Saske." Zeptá se Tsunade.
,,Kam šel Kakashi? "Zeptal se Saske.
,,Šel hledat jdenu dívku , která se má přidat k tobě do týmu a byla už stebou v týmu." Řekla Shizume.
,,Myslíte Sakuru ? " Zeptal se Saske.
,,Ano Kakashi se vydal hledat Sakuru."' Řekla Tsunade. Saske odešel.
,,Proč jste mu to říkala přece uekla z vesnice k vůly němu a dalším věcem co se jí odhrály v životě." Řekla Tsunade . Shizume odešla . Kakashi běžel lesem , když před sebou u viděl skupynu nijnů.
,,Sakuro co se děje proč nechceš jít s námi do Konohy ? " Zeptala se černovlasá dívka .
,,Já tam nemůžu jít." Opověla Sakura .
,,Ale řekni mám pravý důvod proč tam nechceš ? "Řekl černovlasý kluk . Kakashi je pozorně poslouhal.
,,Z Konohy jsme utekla před 2 a půl rokem. Kvůly mímu týmu !" Řekla Sakura a potváři jí začli stékat slzy.
,,Tak nám řekni co se stalo ? " Naléhal černovlasí kluk.
,,No dobře. " Odpoví Sakura . Kakashi šel blíž.
,,Tak začni." řekla druhá dívka.
,,Takže byla jsme v týmu 7, který se skládal z tří členů členou a to z Naruta Uzumaki a Saskeho Uchiha a mě. Trénoval nás Kakashi Hatake. Zamilovala jsme se do svýho týmového kolegy jménem Saske Uchiha." dopověděla Sakura a potvářích jí při té zpomínce tekly slzy.
,,Sakuro mluv dál !! " Křičeli všichni tři.
,,Saske se rozhodl jít pomstě !! Mě odtrčil a mě to mrzelo !! Začla jsme ho hledat, kyž jsem ho našla řekl mi to dle: ,,Sakoru jsi moc hezká holka měl jsme tě rád , ale jsi příliš maldá a slabá aby jsi byla se mou v týmu !! Je tu jedna věc nehledej mě ! Ty pro mě neznamenáš nic !!J si nula!! " řekl mi Saske. To mě dost ranilo. Po návratu do Konohy jsme se dozvěděla , že byl Kakash odvolán na misi . Byla jsme poválána taky na misi . Pak Kakasi s Narutem se odělily . Po té to misi jsem o nich neslyšela . Poskončení mise jsem se dozvěděla , že jsou mrtví a ještě jedna rána na mě čekala a ta , že byla moje rodina zavražděna Orochimarem." řekla Sakura spláčem.
,,Sakuro , ale ty jsi přece neutekla uplně z vesnice." Řekl černovlasý mladík.
,,To ano do vesnice jsem se vrátila po dvou měsících ." Opověděla Sakura.
,, Ale ty jsi jí do dnes věrná nemůžou ti říc , že jsi zrádce." Řekla bblond dívka.
,,To máš pravdu." Řekla Sakura .
,,Hele ty jsi Anbu." Řekla černovlasá dívka.
,,Ano už dva roky , ale vystupuju pod ji ním jménem." Řekla Sakura .
,,Ale už jsi pod tí jménem byla v Konoze ? "Zeptal se mladík.
,,Ano byla a také jsme mluvila s Kakashim a jeho novým týmem. " Řekla Sakura.
,,Myslíš , že na tebe zapoměly ? "Zeptá se blond dívka.
,,Asi ano." Odpoví Sakura .
,,To se dá jednoduše zjisti." Řekl mladík a vzal Sakuru za ruku.
,,Kam mě to táhneš ? "Zeptala se Sakura i když tušila kam jí to táhne.
,,Do Konohy nemůžu se koukat jak se trápíš ! " Řekl madík. Obě dívky za nima běželi. Kakashi šel za nima.
,,Tak a teď se naše cesty na dobro zozdělí." Řekl mladík.
,,Já chci být nadále s váma." Řekne Sakura smutně .
,,Néé Sakuro tady je tvoje rodina tvůj domov !!!! Mi ti je pořád nahrazovat nemůžeme ! " řekl Mladýk a zmizel v lese.
,,Sakuro máme tě rády a bude na tebe smutno , ale zpomínat bduem dobrém !! " Řekla černovlsá dívka a následovala svého partnera .
,, Sakoru o mám pravdu mi ti tvoji rodinu nemůžeme nahrazovat do nekonečna tak se tu měj a zpomínej je na nás v dobrém ! My ti nechceme ublížit . Myslíme to dobře !! " Řekla blond dívka a odešla do lesa.
,,Já vím že to myslíte dobře. " Řekne Sakura do ticha . Před branou se objeví Kakashi.
,,Sakuro !! " Křikne štasně Kakashi. Sakura se na něj otočí po tváři jí stekají slzy štěstí.
,,Kakashi ráda tě zase vidím." Řekla Sakura .,,to já taky."řekl Kakashi a objal jí.Rin noc strávila u Kakashiho. hodně dlouho do noci si povídaly.Ráno šla Rin k Tsunade.,,,Tsunade chtěla bych tu zástat."Řekla Rin.,,To jsme ráda ,že jsi se vrátila."Řekla Tsunade.,,Děkuji tak tu smím zůstat a plnit mise za Konohu?"Zpetala se Rin.,,Rin můžeš tu zůsta."Řekla Tsunade.Rin odešlla z kanceláře a šla rovnou k Kakashimu domů.Mezitím se Saské dozvěděl ,že se Rin vrátila.Kakashi pozval Rin na rámen.Kde byl i Saské.Rin dostala vlastný tým Kakashise věnoval svýmu týmu a Saské taky dostal tým,ale misi plnily společně!!!!

Konec!!!!!

Naruto fiml 4

7. dubna 2009 v 16:21 | nika


Naruto fiml 3

7. dubna 2009 v 16:16 | nika


démoni

7. dubna 2009 v 16:09 | nika
KyuubiKyuubi, celým jménem Kyuubi no Youko (九尾の妖狐), je nejsilnější ze všech Bijuu (Ocasých démonů). Má ocasy, kterými může snadno ničit lesy, vyvolávat tsunami a drtit hory. Když Kyuubi napadl Listovou, tak Namikaze Minato, Čtvrtý Hokage, obětoval svůj život, když Kyuubiho zastavil a zapečetil v malém dítěti, Uzumaki Narutovi.

LEGENDA 8-CHVOSTÉHO DÉMONA
Yamata no Orochi je hadí démon (podle Kishimota ovšem býk). Má karmínovo červené oči, osem hláv a osem chvostov, má silu Démonského Sveta, symbol zla. Každá hlava Yamata no Orochiho predstavuje jeden symbol: Duša, Duch, Zlo, Diabol, Monštruóznosť, Zabíjanie, Zásvetie a Smrť. Keď bola jeho sila spočiatku slabá, členovia Kusanagi klanu sa zachovali neopatrne a použili naňho meč Kusanagi. Vďaka ich neopatrnosti im meč Yamata no Orochi vzal, absorboval jeho silu a stal sa neskutočne silným. S novou silou Yamata no Orochi vypustil šialene množstvo temnej energie, prebudil ostatných chvostých démonov a stal sa arogantným. Porazil väčšinu chvostých démonov, ale keď bojoval s Kyuubim, bol porazený. Dôvod bol jednoduchý: Kyuubi má neobmedzené množstvo sily a meč Kusanagi zlomil. Keď sa tak stalo, ukazalo sa, aký silný Kyuubi je, a odvtedy nosí titul "Kráľ chvostých démonov".

LEGENDA 7-CHVOSTÉHO DÉMONA
Kaku je démon podobný jazvecovi. V kanji znakoch sa môže čítať ako Mujina. Má sedem chvostov a je najmenší zo všetkých chvostových démonov. Za to je však najprefíkanejší a najmenej nápadný. Najčastejšie lovil pod zemou. Zabíjí zničeným kusom zeme, ktorý je pod jeho obetí, která mu spadne rovnou do tlamy.LEGENDA 4-CHVOSTÉHO DÉMONA
Démon podobný plazovi. Žije blízko Hory Fuji. Kvôli toxickému plynu a sopečnému popolu sa zmenil na z časti na kohúta a z časti na hada. Kohút a had sú muž a žena v Sokouvom tele. Kedykoľvek keď hybernuje, tak jeho chrápanie spôsobuje výbuchy sopky.


LEGENDA 2-CHVOSTÉHO DÉMONA
Nekomata nadobúda podobu mačky. Vlastní silu smrti. Tento démon žije na mieste zvané Les smrti v Hokkaido na severe. Je mazlíček boha Smrti. Živí sa dušami mŕtvych ľudí. Na požieranie používa tretie oko na svojej hlave.Nibi (dvouocasí démon)
SITUÁCIA V ANTICKEJ VOJNE 9 BOHOV
3 súboje:
2 výhry - Kaku, Isonade
1 prehra - Kyuubi
OSUD
Nekomata skončil zabitý Kyuubim a hneď na to jeho dušu vyvolal boh Smrti.
JAPONSKÁ MYTOLÓGIA
Druh dvojchvostej mačky s nepatrne špicatými ušami.
LEGENDA 1-CHVOSTÉHO DÉMONA
Shukaku je démon podobný myvalovi. Na toho sa zmenil kvôli temnej sile Yamata no Orochiho a pod náporom vzduchu a pisku, keď sa schovával v púšti Nara. Má hravú a prehnanú povahu a pekne aktívny sexuálny život. Jeho modré tetovania predstavujú jeho titul boha Vzduchu.
SITUÁCIA V ANTICKEJ VOJNE 9 BOHOV
5 súbojov:
1 výhra - Sokou
3 prehry - Nekomata, Isonade, Raijuu
1 útek - Yamata no Orochi
OSUD


LEGENDA 5-CHVOSTÉHO DÉMONA
Houkou je démon, ktorý vyzerá ako pes. Každý z jeho chvostov predstavuje silu jedného elementu: Blesk, Voda, Oheň, Zem, Vzduch. Môže spôsobiť katastrofické škody. Bol raz škaredo zranený, keď on a Nekomata vyzvali Kyuubiho. Je bohom Ilúzií. Žije vo veľkom, prastarom strome.Houkou
SITUÁCIA V ANTICKEJ VOJNE 9 BOHOV
4 zápasy:
3 výhry - Sokou, Nekomata, Raijuu
1 prehra - Kyuubi
OSUDV oblíbených: 5x
LEGENDA 6-CHVOSTÉHO DÉMONA
Raijuu, naberajúci podobu lasičky, má štyri nohy a ostré pazúry. Keď plače, znie to ako hromy. Pôvodne bol Bohom hromu, ale kvôli sile Yamata no Orochiho, sa zmenil na zvíře. Raijuu môže vypustiť obrovské množstvo elektriny na pomoc v boji.
SITUÁCIA V ANTICKEJ VOJNE 9 BOHOV
5 súbojov:
2 výhry - Shukaku, Sokou
3 prehry - Houkou, Yamata no Orochi, Kyuubi
OSUD

SanbiSanbi je obrovský démon podobný želvě. V mnohém připomíná Leviathana, bájnou obludu, která se vyskytuje hlavně v severských legendách.


Nibi no Nekomata Nekomata - celým jménem Nibi no Nekomata (ニ尾の猫俣 ). Je to dvouocasí démon vzhledem připomínající černou kočku (zobrazený i jako obrovské monstrum z křídlama). Tento ocasí démon žije na místě zvaném "Les smrti" na ostrově Hokkaido (jeden ze čtyř japonských ostrovů). Je považován za boha smrti mezi zvířaty. Nekomata v japonské mytologii řídila smrt.


[acidfree:88 size=200 link=none]Bijuu (čteme "bidžů") jsou ocasí démoni, kteří pocházejí z japonské mytologie. Tito démoni se dají rozdělit do devíti úrovní. Každý z nich má neuvěřitelné množství univerzální chakry, která z nich dělá bojové bestie tak silné, že jedinou možností, jak je zkrotit, je zapečetit je do právě narozených miminek. Ovšem ten, kdo pečeť provede, přitom umírá. Yondaime (Čtvrtý Hokage) byl jeden z těch lidí, kteří obětovali život, aby zapečetili démona a ochránili svět. Člověk se zapečetěným démonem v sobě se nazývá Jinchuuriki (čteme "džinčůriki"). Doposud jsou v Narutovi známí jen Gaara a Naruto. Každý démon má různé množství ocasů v rozsahu od jednoho ocasu až k devíti.
V oblíbených: 25x
všeho, Moderátor
ShukakuShukaku neboli Jednoocasý Shukaku (一尾の守鶴) nebo Písečný Shukaku (砂の守鶴) je duch kněze ze Skryté Písečné, který byl vězněn v čajové konvici. Také je jedním z Bijuu, což jsou starodávní Ocasí démoni. Shukaku byl držen v Písečné vesnici už od vzniku Písečné. Umí skvěle ovládat písek