Březen 2010

Začni žít

10. března 2010 v 16:58 | Roninka |  Vaše jednorázovky pro nás
Ta to jednorázovka je fak užasná!!Moc děkujeme!!

Je to už týden, už týden se nemůžu vyrovnat se smrtí mých dvou nejbližších osob.

FLASHBACK
"Autonehoda, máte si tohle obléknout slečno, za půl hodiny si pro vás přijde babička." Řekla mi ředitelka a podala mi černé šaty. Nemohla jsem zadržet slzy. Po půlhodině mě vyzvedla babička jeli jsme na pohřeb. Tolik lidí jsem ještě neviděla a většinu z nich ani neznala. I starosta Suny se přišel podívat. A mě bylo do breku ještě více. Kdo se teď o mě postará, co budu dělat, jak se s tím vyrovnám?

END FLASHBACK

"Máš sbaleno, děvče?" přišla ke mně do pokoje babička. Jen se na ní letmo ohlídnu a kývnu. Vezmu si velkou tašku a jdu za ní dolů, kde už na mě čekalo auto.
"Zvládneš to?!" optala se mě, když sem nastupovala a políbila mě na čelo. Jen kývnu. S nikým jsem od té doby nepromluvila. Neměla sem o čem mluvit. Vyjelo se na cestu, ze Suny to je dva dny do Konohy, kde si mě převezme jejich starostka a můj něco jako opatrovník.

"Sednout, opět za pět pane Uzumaku, já už si s vámi opravdu nevím rady." Poslal sednout vysokého blonďáka Iruka sensei.
"Debil." Utrousil Naruto ke svému spolusedícímu Sasukemu.
"No jo, Iruka, co bys chtěl. Taky kdybys ses začal pořádně učit, ty tele." A vrazil mu pohlavek. Po hodině se oba sebrali a šli na oběd a z oběda rovnou domů. Naruto měl dnes u Sasukeho spát.
"Brácha už je doma?!" podivil se Sasuke a šel rovnou do obýváku. Tam seděla celá jeho parta a nad něčim se skláněli. Sasuke s Narutem jim koukli před rameno.
"NA co to čumíte?" optal se zničehonic Sasuke, až všichni vyletěli. Na zemi zůstal ležet časopis. Playboy. Jak jinak.
"No koukni Sasuke, kdyby ste měli ve škole takoví šťabajzny, tak nemusíme jezdit bůhví kam." Postěžoval si Deidara.
"Máš tam Sakuru a Ino, ty dvě sou šťábnutý až to hezký není." Zakoulel očima Sasuke a táhnul NAruta do pokoje. Tam si oba hodili tašku do kouta a šli do garáže si zahrát nějakou tu písničku. Naruto si sedl za bubny a Sasuke popadl kytaru. Nejdříve začal ladit a Naruto jen tak vybubnovával rytmus. Po chvíli na sebe kývli a začali hrát.
"Sasuke, tomu pořád něco chybí. Když zpívám já." Ozval se ode dveří Itashi s Peinem. Pein se posadil za klávesy a Itashi vzal basovku a začali pořádně hrát. Melodii zvuk rytmus všechno to bylo nádherný, ale pořád, jak řekl Itashi, tomu něco chybělo.

Mezitím se mladičká Nanao dostala do vesnice. Vystoupila z auta před úřadem. Vešla směle dovnitř a sebou táhla 2 tašky. Sekretářka jí zavedla do kanceláře starostky města.
"Nanao Ise, vítám tě. Jsem ráda, že jsi dorazila v pořádku. Cesta byla v pořádku?" kývla.
"No, bydlet budeš ve čtvrti Hyuga. Dcera jejich lorda si tě ráda vezme na starost. Tady Neji tě tam odvede. Je to její bratranec. Zítra ti začíná škola. Půjdeš tam s Hinatou třída 2.A."
"Děkuji." Řekla jen a odcházela v zákrytu s Nejim. Ten jí pomohl vzít tašky. Oba došli spěšně do sídla Hyuga. Tam je vítala poměrně malá černovlasá dívka.
"Ahojky, jsem Hinata, ukážu ti pokoj." Objala jí a ukázala směrem do domu. Vešli do nádherného celkem prostorného pokoje.
"Tohle je tvůj pokoj. Líbí se ti?"
"Je úžasný." Ocenila Nanao.
"Tak dámy, á vás opouštím jdu za Ten-ten. Zatím." Rozloučil se a šel pryč. Hinata pomohla Nanao vybalit a ukázala jí celý dům.
"Hinato, promiň, ale mohla bych se jít prosím projít? Chci být chvilku sama."
"No jistě, večeře je v šest." Nanao kývla a odešla. Procházela se po městě a vnímala každý dům, každé zelené místo. Sedla si v parku na lavičku a dívala se do dáli. Někde na kraji cesty spatřila nějakého kluka. Nevnímal cestu ani nic kolem sebe. Měl černé vlasy a zamyšlený pohled. Dívala se na něj a nemohla od něj odtrhnout oči. O to víc jí překvapilo, když si sedl vedle ní. On si jí nevšiml a vytáhnul si nějaké papíry. Začal si vybrukovat melodii. Poslouchala ho. Po chvíli usoudila, že je to dobrá melodie.
"Pěkná melodie, složil si jí sám?" optala se ho po chvíli. Teprve teď sebou chlapec polekaně cukl a podíval se na ní. Zasekl u jejích očí. Zelené jako smaragdy lesknoucí se na slunci.
"Není slušný, abys takhle civěl na holku." Probudila ho ze snění.
"Jo….totiž promiň….jo to sem složil já, ale pořád tomu něco chybí. A ty …."
"Já už musím jít. Ahoj." Ač nerada tak musela odejít. Sasuke se za ní koukal a nic nedělal, poté se také zvednul a odešel.

"No tak mládeži uklidněte se. Co je to, co je to? Uzumaki sednout, Nara též, jinak půjdete rovnou k tabuli." Přišel do třídy Kakashi sensei. Za ní stála drobná černovlasá dívenka s pronikavým pohledem. Všichni na ní upřeli svůj zrak. Nevnímala to. Pohledem sklouzla na onoho černovlasého mladíka. Ten na ní koukal stejně tak.
"Slečna Nanao ISe, u nás bude od teď bydlet a chodit s vámi do třídy. Chovejte se k ní slušně, hlavně vy pane Uzumaki."
"Co zas já? Všechno jen já."
"Slečno Ise, vyměňte si místo s panem Uzumakim a pan Uzumaki okamžitě k tabuli!!!" naruto se nafoukaně zvedl a míjel Nanao. Ta si sedla vedle Sasukeho.
"Ahoj," začal konverzaci Sasuke, otočila se na něj a usmála se, "Kampak si tak zmizela včera večer?"
"Říkala sem, že domů."
"Mimochodem jsem Sasuke Uchiha."
"Nanao Ise."
"Já vím. Baví tě hudba?"
"Jo."
"Hraješ na něco?"
"Pane Uchiho! Chcete se připojit k vašemu spolužákovi?"
"Co? Jen se zajímám o novou studentku."
"To je v pořádku, ale to můžete dělat o přestávce."
"To nemůžu, protože se k ní pak seběhnout ty slepice." Hodil hlavou k holkám. Holky začaly okamžitě protestovat.
"Typický." Řekl Sasuke a zase se posadil. Nanao se umála. Sasuke se také pousmál. Líbilo se mu její tajemnost. Neví však, že je to poprvé, co se usmála. Vyučovací hodina probíhala celkem v pohodě, Nanao dostala místo vedle Ten-ten hned za Narutem. Ihned se spolu skamarádily a ze všech dívek si rozuměly nejlíp. Když se k tomu tedy přidá ještě Sakura. Ty tři byly prakticky nerozlučitelné.

"Sasuke, ta párty, počítáš s tím?"
"Co, kdy? Ta párty je už dneska?"
"Jo, včera sem ti to připomínal. Měl sis někoho pozvat."
"No jo. Naruta."
"Naruta a Hinatu jsem už pozval, ty si pozvi nějakou holku."
"Jo vlastně, ty tam budeš ukazovat svojí holku. Na jasný. Na to se fakt těšim, kdo je nešťastná." Ušklíbnul se. Itashi po něm skočil a začali se spolu prát. Po půl hodině usmíření se Sasuke sebral a šel si zavolat.
"No ahoj Nanao, hele dneska u mě brácha pořádá večírek, chce tam představit svojí holku…."
"Ano já vím."
"Víš? Jak to víš?"
"To je moje věc. Cos potřeboval."
"No jestli bys tam nešla se mnou? Že bych se pro tebe stavil."
"Jo moc ráda. Děkuju. Tak ve šest?"
"V šest. Zatím ahoj." Sasuke hodil na postel mobil a zakřičel, "ANO!!!!!" až do pokoje vtrhnul Itashi.
"CO je debile?"
"Nic, neumíš klepat?"
"Si pozval nějakou holku, co? Můžu vidět tu nešťastnou?" ušklíbl se také Itashi a bitka začala na novo. V půl šestý se Sasuke vypravil pro Nanao, domem lítali Itashi a jeho banda a připravovali oslavu. Sasuke byl rád, že mohl vypadnout. Pomalým tempem se vydal pro Nanao měl čas. Přímo v šest zazvonil v sídle Hyuga. Otevřel Neji.
"Čau kámo, si přišel pro mě? Tos nemusel." Ušklíbnul se.
"No jasně. Pro tebe všechno, aby ses náhodou neztratil." Ze dveří vyšli Ten-ten a Nanao. Nanao měla sepnuté vlasy do culíku z půlky vlasů a měla černou nabíranou minisukni s jasně zeleným tričkem, které se hodilo k jejím očí. Sasuke při pohledu na ní mrně zčervenal.
"Sluší ti to, Nanao…..a tobě samozřejmě taky Ten-ten." Dodal ještě s úsměvem.
"No hele ty kasanovo, nechcete hodit autem?" oba kývli a nastoupili do Nejiho auta. Za pět minut byli na oslavě, kde už to probíhalo na plný obrátky. Sasuke šel obou rovnou pro pití.
"Nanao, tady." Podal jí sklenku s punčem. Nanao si od něj s úsměvem sklenku vzala.
"Víš Sasuke…"
"Cože?"
"Chtěla sem ti říct?"
"Co? Já tě neslyším. Pojď." Čapnul ji Sasuke za ruku a odvedl někam mimo tu hlasitou hudbu.
"Páni, kde to sme?" žasla NAnao, když viděla všude ty nástroje a technický vymoženosti.
"Jsme v garáži. Naše zkušebna."
"Takže máš kapelu."
"Jo a cos mi to chtěla říct?"
"Jo, že jsem hrozně moc ráda, že si mě pozval. Tohle rozptýlení jsem potřebovala."
"Nemáš zač …a …co se stalo? Jestli o tom teda chceš mluvit?"
"No…moje rodiče víš? Zemřeli teď nedávno při autonehodě, proto jsem tady."
"Aha, to je mi líto."
"V pohodě a neměli by jsme jít nahoru? Jinak neuvidíš tu bráchovu holku." Mrkla na něj. Sasuke se probral a oba rychle utíkali zase nahoru. Právě včas. Itashi stál na schodišti a něco řikat. To začali všichni tleskat. Ze schodů sestoupila v půvabných světle modrých minišatech ….. Sakura.
"Cože?! Sakura Haruno? On se zbláznil. Udělá mu ze života peklo." Utrousil Sasuke při pohledu na zamilovaný pár. Nanao do něj strčila.
"Náhodou vám dvou to zrovna neuškodí, deš si zatancovat?" sasuke nadšeně kývnul a už se vlnili v rytmu hudby. O půlnoci zmizel Sasuke z dohledu Nanao, ta se připojila k Sakuře a Itashiho partě.
"Vážení přátelé, teď tu mám čest uvíst naši známou kapelu Conllect page!!!!" a hned zazněly tóny Sasukeho kapely. Naruta válel na bubny, Itashi vybrnkával rytmus na basovce, Pein to rozjížděl na klávesách a Sasuke stíhal hrát na hlavní kytaru a zpívat. Všichni je nadšeně pozorovali a tančili.
"Taky máte takoví pocit, že to není ono?" optala se holek Sakura.
"Jo, chybí tomu naše něžné pohlaví." Dodala Hinata. Nanao se pro sebe usmála a zmizela. Rychle utíkala do garáže a chňapla další mikrofon,, vrátila se a zapojila ho do bedny, chvíli poslouchala melodii, ale tím, že už jí od Sasuke několikrát slyšela, to nebyl problém a hned zapojila svůj hlas do prvního. Zpívala na Sasukem. Znělo to úpně jinak a všichni členové kapely vylekaně hledali zdroj. Nanao po chvíli přišla k nim a zpívala vedle Sasukeho a náramně si to spolu užívali.
"To je ono. To je pecka, pojďte tancovat holky." Vyzvala je Temari. Ce,ý dům se otřásal v základech. Sasukeho kapela sklidila ohromný úspěch. Po párty, kdy už všichni odešli, nějací jedinci pomáhali s úklidem. Mezi nimi byla i Nanao a Hinata.
"Nanao? Můžeš na chvilku?" vyzval ji Sasuke. Odešli spolu kousek dál
"Děkuju moc, Nanao, bez tebe by to nebylo ono. Byla jsi naprosto úžasná." Ta okamžitě zčervenala.
"Děkuju moc. I já sem si to užila, zpívání s tebou bylo něco překrásnýho." Teď zase zčervenal Sasuke.
"Tak co takhle pusina, ať už to máme za sebou." Ozval se za nimi Naruto svírajíc Hinatu v náručí a oba je pozorujíc.
Sasuke i Nanao se jen usmáli a naklonili se k sobě. Spojili své rty v jeden celek. Ani jeden se nechtěl od druhé odtrhnout.
"No dobrý, to sem zase něco řek, to zase stačí musíme uklízet." Šťouchnul do nich Naruto.
"Naruto, rušíš." Obořila se na něj Nanao a zase se věnovala Sasukeho rtům. Ale nakonec to stejně museli uklidit. Následující den spolu ti dva oficiálně chodili. Nikdo se tomu ale nedivil. Slušelo jim to spolu a všichni jim to přáli a Nanao získala opět radost do života, kterou jí plně dával Sasuke….

Otevři oči 8

1. března 2010 v 19:43 | Nanao |  Otevři oči
Omlouváme se Hyumi,ale ten to díl je poslední!!!Fak nás to mrzí a doufáme ,že se ti ta to povídka líbyla a také doufáme,že jseme tě potěšily!!!

Hyumi byla na sále přes 5 hodin.Eskkar chodil před operačním sálem sem a tam.Trella brečla.Gato si to dával za vinu.Naruto a ostatní seděly.Konečně po 5 nekončicích hodinách vyšly všichni doktoři ,že sálu.
,,Jak je na tom?"zeptala se Hináta.
,,Přežije to!!"řekne jeden doktor.Vešem se na tvářích objeví usměv.
Všichni byly rádi ,že to Huymi přežila.
Hyumi ležena na postely na pojená na spoustu přístrojů.
Naruto a ostatný jí chodily na štěvovat.Hyumi stále byla bezvědomí,ale doktoři všechni ujiš
ťovaly ,že se probere!!
Po týdnu:
Hyumi seděla na postely a přemíšlela os vojí minulosti,budoucnocti a přítomnosti.Jak ráda by zase objala Shikamara a řekla mu jak ho miluje ,ale stále si kladla spoustu otázek na ,které neznala odpověď.Hyumi moc chtěla jít za ním a celým hrdem křiknou:,,Miluji tě Shikamaru!!".Hyumi takhle přemíšela do odpodle.Kdy jí přišel naštívit Naruto a Esskar.Hyumi snima nemluvila.

Ve škole:
Shikamaru vypadá jako tělo bez duše.Ne jen že tak vypadle,ale i se tak choval.Nikdo se na to nemohly dívat.Shikamaru se po tý události rozešel se svojí přítelkyní.
,,Shikamaru měl bys jí za Hyumi."řekla Sakura.
,,Nechte mě!!"křikl Shikamaru.
,,Jestli jí miluješ tak půjdeš za ní."řekl Naruto.
,,Co ty víš co k ní cítím?"zeptal se Shikamaru.
,,Je na tobě poznat ,že jí stále miluješ a ona zase tebe jen čeká až tam za ní přijdeš a obejmeš jí."řekla Ino
,,Jak si tím můžeš být tak jistá?"zeptá se Shikamaru a oči se mu trochu rozsvítí.
,,Vím to protože s nikým nemluvý."odpoví Ina.
Shikamara pohltí nová nadějě.Škola utíkala pomalu.Shikamaru se ujal para a papíru na napsal dvě písničky.O přestávce se domluvit s Itachim,že mu pomůže udělat hudbu.Po škole koupyl kytku a vydal se do nemocnice.

U Hyumi:
Hyumi stále koukla ven.Věděla ,že se o ní bojí její přátelé,ale jí se prostě nechtělo mluvit.Stále doufala ,že Shikamaru přijede a obejme jí a řekne:,,Všechno je pořádku!!",ale to byl jen sen a ne opravdová realita.Sama se smířila stím,že jí Shikamaru není souzený.Koukala z okna a pak jen zaregrsitovala otevřený dveří.Neobtěžoval se otočit.Shikamaru šel pomalý krokem k postely a silně objal Hyumi.Hyumi se pomalu otočila a střetla se se Shikamarovýma očima ,který byly plný slz,smutku,štěstí.
Hyumi se na něj podívala.
,,Hyumi vím co my chceš říc tak mi to řekni."řekl Shikamaru.
,,Jsem ráda,že jsi zde."řekne Hyumi a políbího.Shikamaru jí silně obejme a nepustí.Nakonec jí opustí když ho vyhodí setra.Hyumi se podhodu Shikamara začla usmívat.Pak usnula ,ale stále myslela na otázky:Jak to bude dál?Má mě stále rád?Nepřišel jen z donutcený?
Dryhý den měl Shikamaru o hodně lepší náladu.Usmíval se a dokonce i v tipkoval.Po odchodu z nemocnice s tihly s Itachim udělat jednu písničku.Škola mu bezprostředně utekla.Aniž si to uvědomil zase kupoval kytku a mířil si to do nemocnice.Hyumi se nemohla dočkat až zase uvidí Shikamara.Shikamaru se zastavyl pod jejím oknen.
,,Hyumi!!"Křikl z plných plic.Hyumi vyšla na malý balkonek a uviděla Shikamaru jak klečí s kyticí růží v náručí!!Hyumi se zasmála a odešla z balkonu.Rychle si vzala bundu a vyběhla z pokoje.Na chodbě stála skupinkla lidí,ale ti se o ní nezajímaly.Ne vadilo jí,že nebyla nalíčená,učesaná.Byla štasná.To bylo na ní poznat.Rychle běžela pochodech do přízemý.Těšila na to až bude Shikamarově objětí a ucítí jeho tlukot srdce.Cítila se jako znovozená.Běžela a rážela do lidí,ale to jí nevadilo.Shikamaru stál na stejném místě a když uviděl Hyumi ve dveřích začal se smát.Pak jí zastavyl pokynem ruky a pokleknu.Rázem začla hrát hudba.
Hyumi se spustily slzy.Chtěla jí za ním a silně ho obejnout zastavyly jí silné paže.Podívala se kdo to je.Byl to Itachi.Tazavě se na něj podívívala.Itachi se usmál a pak Hyumi uslyšela další hudbu.
Když skončil podíval se po Hyumi,která byla ohromená a po tvářích jí tekly slzy.Hyumi si střela slzy a pustila svoji hudbu pro novu písničku a začla zpívat a přitom se přibliživola k Shikamarovy.Ale její písničku zase přerušil Shikamaru.Hyumi se zastavyla a podívala se na modré nebe.Zrovna na obloze dvě letadla tvořily srdce.Hyumi se usmála a pak se podívala na zem kde leželo srdce poskládáné z růžý.Hyumi si vzala jednu růži a rázem jí zaplavyly další růže.
Hyumi si připadala jako princezna.Teď teprve pochopila co je to láska,kamarádctvý,sklamání,bolest,smutek.
Nakonce se Hyumi pustila do svojí písničky.
Když skončila.Rozeběhla se k Shikamarovy.Ten jí silně objal a políbil!!!Itachi se vytratil.Hyumi stále obímala Shikamara a po tvářich jí tekly slzy štěstý!!Shikamaru byl rád,že má svoji lásku!!!!


Sry za chyby a že to tak dlouho trvalo!!!Něvěděla jsem jak to zakončit!!!!!Doufám,že se bude líbit!!!