Červen 2010

School in Konoha 3

30. června 2010 v 10:46 | Nanao |  School in Konoha
Sedla si vedle mě.Byl jsme překvapený.Všichni čekaly na výsledky.
Podíval jsem se na Naruta.Ten se bavyl s tou modrovlasou dívkou.
Stal jsem a šel za Karin.
,,Karin mochl bych zaspívat s tou holkou od tý dívčí skupyny?"zeptal jsem se a mile usmál.
Karin se podívala na tu dívku a odpověděla:,,Jistě,ale domluv se sní." otočila se na podpadku a odešla.
Vydal jsem se k tí dívce .Pořád seděla na stejným místě a popíjela Saké.Sedl jsem si vedle ní a čekal až se na mě podívá,ale ona to asi neměla v plánu.Tak jsem sebral odvahu a oslovylil jí jako první.
,,Hmm."řekl jsme aby jsme si upoutal její pozornost.Upřela na mě ty svoje zelené oči.Zářily jako dva smaragny na slunci.Nemochl jsme se přestat dívat do jejích očí.


Sednu si vedle nějakýho kluka moc mu něvěnuji pozornost.Hináta i ostatní se bavý s nějakýma mladíkama.Jen já sedím kousek od nich.Nechci zase zazít zklamání a další hrůzy,který jsem si prožila s bývalým přítelem.Ńení to tak ,že bych zanevřela na kluky to né,ale prostě na mě mám udělanej svůj názor a ten nehodlá měnit.Nevšimnu si ,že mladík co seděl vedle mě odešel.Objednám si saké.Pochvylce se vrátí.Nevnímám ho.
,,Hmm!"uslyším.Otočím se na něj a naše oči se setkají.Musím uznat ,že je hezkej.Dívám se do jeho uhlově černých očí a snažím se neutopit a udržet čistou mysly,ale nejde to.Cítím jak se topím v jeho očích.Ani nevím jak ,ale naklonila jsem se k němu a sladce řekla:,,Co potřebuješ?"Sama jsem se lekla jak jsem mu mochla takchle podanou do jeho pasti?To sama nevím.Mochly za to jeho černé oči nebo jeho pohled co na mě upíral?Nevím a odpověď nikdy nedostanu,ale promě je přeci láska zakázaná.
On nezpustil oči z těch mích.Po kůži mi naskakovala husí kůže.Kéž by mě zachránila Hináta nebo nějaký zázrak,ale to jsme přestalo doufat před pár tisíci lety.


Naklonila se a a sladce mi do ucha pošeptala:,,Co potřebuješ." Ani nevím jak,ale ovládla mě touha jí mít.Nepřerušil jsem náš oční kontak a vzala jí za ruku a táhl k podium.Dal jsem jí mikrofon do ruky a čakal až se trochu probere.
,,Tak pojď máme spolu zpívat."řekl jsem a hned na to začla hrát hudba.
Ani nevím jak vědělo o jakou písničku jde,ale přidala se.Myslel jsme ,že slova nebu znát,ale ona je zpívala tak jako by tu písničku zpívala jako každý den dokonce se začla kroutit do rytmu písně.


Když skončila píseň ukolnika se a bezeslova zmizela.Odházela s ní i ta modrovláska jak jsem se později od Naruta dozvěděl byla to Hináta a její setra.Celou noc jsem musel myslet na ní.
Ráno jsem stal po dlouhý době s dobrou náladou.Itachi byl překvapený.Cestou do školy jsem probíraly tu soutěž.Dozvěděl jsem se ,že Itachimu se líbila Sakura.Nejimu TenTen.Shikamaruvovy Temari a Kibovy se líbila Ina.No a mě se líbíla ta černovlasá dívka.Ve řídě byl klid co mě dost udivylo.Se zvonením se všichni uklidnily a čekaly na příchod učitele.
,,Je tu nějaký klid."řeknu Garrovy.
,,To víš dneska je fak divnej den."odpoví mi Garra.
Učitel přijde a zaním přijdou tři dívky.Jedna měla dlouhé růžové vlasy,který jí šahaly až do pasu.Krásně bílou kůži a zelené oči.Její usměv byl tak svůdný.Na sobě měla bílé tílko bez ramínek a minisukni a na nohách černý lodičky.Její krok byl ladný.Vypadala jako nějaká princezna z pohádky.Za ní šla dívka s dlouhými modrímy vlasy.Její vlasy byly o trochu delší než té růžovlásky.Její pleť byla světlejší spíše bílá.Její fialové oči byla hladné,ale plné lásky a pochopení.NA sobě měla bílé šaty a bílé žabky.Jako poslední tam byla černovláska.Měla dlouhé černé vlasy v culíku.Měla bílou kůži.Zelené oči měla upřené na svoje dvě kamarádky.Měla na sobě červené šaty bez ramínek.
Všichni tři se pochybovaly s elengancí,kterou jsem poprvé viděl u dívek.
,,Tak třído přestavuji vám vaši nové spolužačky.Jsou to setry.Nanao Ise,Hináta,Hyuuga a Sakura Haruno¨"Představyl je učitel. a ukázal jim na volná místa.Samořejmě volná místa byla vedle mě,Naruta a Shikamara.Ke mě si sedla ta černovláska a k Narutovy se sedla Hináta a na posledný volný místo si sedla Sakura.Ani jedna se snikím nebavyla.Jen koukaly do předu.Protože jsme byly hudebný škola další hodinu byla hudebný výchova.
Všichni jsme šly do učebny kde na nás čekala Anko.Když uviděla nový studenty.Tak se jen usmála.
,,Tak dámi jste zde nový ukažte co umíte."řekla Anko.První vstala černovláska a šla ke klavíru.Sedla si za něj a začla hrát.Nikdy životě jsme neslyšel lepší hru na klavír.
Další šla Sakura si vzala kytaru.


Jako poslední šla Hináta Sedla si za piáno a začla hrát smutnou písničku

Všichni tři stály vedle sebe a čekaly na naší reakci.Spíše co mochly vidět byly naše šokovaný obličeje.

Omlouvám se za chyby!!

Bleach Boys

3. června 2010 v 12:58 | Nanao |  Bleach kluci videoSchool in Konoha 2

2. června 2010 v 18:50 | Nanao |  School in Konoha
Když jsme dojely nidko tam z naší party nebyl.Posledný pár lidi vházelo dovnitř.
,,Ahoj kluci."pozdravyl nás vedoucí podniku.
,,Dobrý den."odpovíme a začneme vykládat věci z auta.
,,Máte zpožděný."řekne vedoucí než odejde.
Hned co odešel vedoucí do vnitř tak se přiřítil Kiba.Měl na sobě rudě červené tílko s lebkou o kolu krku měl ostny.Prostě vypadl užasně líp než na našem prvný vystoupeným,který bylo teprve před týdnem.Když jsme pak četly článek na naši skupynu bylo to hrozný.Psaly tam ,že vůbec nemáme styl v oblíkání.Tak jsme se dohodly ,že to změníme. A kiba teď vypadl uplně jinak než jsem ho znal.


Hned za ním běžel. Neji.Měl na sobě zelené tílko.Rozpuštěné vlasy.Šedivé kalhoty s bílíma prhama a žlutý kanady.Taky změnil svůje oblečený.
Posledný přišel Shikamaru.Měl vlasy v culíku a na sobě měl černé potrhané týlko.Přesto měl připnutý řetězy.Bílé kalhoty s řetězy a červenýma kanadama fak vypadl užasně.
Pomalu jsme vešli do vnitř všichni na nás zůstaly koukat.Jasně kdo né.I dvě díky sedící u baru se na nás podívaly.Prošly jsme jako supestar.Došly jsme do zadu,kde už bylo všechno připravený.Čekání mě nebavylo.Snažila jsem se to zapít.Jenže Hináta mě brzdila.Její růžové šaty s černými ramínky a rozpustěný vlasy jí dělaly dost starší.Podřídala jsem se její vůly už jsem nepila.Po 15 mitnutách se ukázaly nějaký kluci.Když vešly celý sál utichl a koukal na ně.Musela jsem se taky na ně podívat můj pochled spadl na černevláseho mladíka.Když odešly do zádu vyšla nějaká zrzka na podium.Na sobě měla světle modrou minisukni a bílí bez ramínek tílko.Což se k ní moc nehodilo,ale neřešila jsem to.Na nose jí seděly brýle.
,,Jmenuji se Karin a budu vás provázet dneší soutěží."řekla ,ale mě to připadalo jako ječený.Pak žačla říkat pravydla a na konec z ní vypadlo,že budeme zpívat dvě písničky podle sebe.Což jsem uvítala.
Soutěžicí ubývalo a první kolo se blížilo do konce.Jako předposledný jsem měla jít a Hináta.Ani jsem se nenadála a zrzka řekla naše jméno.Vzala jsem Hinátu za ruku a šla na podium.Hinátá si sedla za klávesy.Podívala jsem se po sále.Všichni kluci stály ve předu.Nadechla jsem a kývla Hinátě a jednomu mladíkovy,který mě trochu doplňoval,ale většinu jsem odspívala já.
Hináta začla hrát.Mladík se k ní přidal.
Vlakem zpátky
Do kruté války
Vrací se přítel,
Jako můj mstitel..

Co stalo se
Už nejde vrátit v čase..
Láska je krutá, láska bolí,
Časem se vše zahojí..
Ale vzpomínky zůstanou.
Rozhodl se bojovat
A v lásce vytrvat..

Sílu z lásky
Vydal se k nim,
Po šíleném boji
Však pocítil sílu kulky..
Jeho rty chladnou,
Ale vzpomínky zůstanou

Když jsem skončila všichni byly v šoku něčekaly asi ,že budu zpívat takovou písničku nebo je zaskočil můj hlas.To nevím,ale všichni byly zticha a koukaly na mě.Jen jsem se poklonila a odešla spátky k baru.


Vzadu jsme se připravovaly na svoje vystoupený měly jsme jít jako posledný.Přednáma šla nějaká dívka nebo dívky.Přesně nevím.Vůbec jsem si nevšiml ,že jejich písnička skončila.Vůbec jsem neslyšel je zpívat.Jen jsem se podíval a viděl jsem jak černovláska odházý z podia dosti vyvedená z míry.Jak mile jsem slyšel název naší skupy.Naše jméno bylo Natina.Vím je to divný název.Ptáte se jak jsme to mu jménu přišly?To jednudochý zpojily jsme naše jména.
Vyskočily jsme na podium a každý se ujal svýho nástroje.Já jsem se ujal mikrofonu.Naruto zasedl za bubny.Shikamaru se postavyl za piauno.Itachi si stoupnul za klávesy.Kiba a Neji se ujaly kytar.

Když jsme skončily lidé nám tleskaly.To co napsal Naruto nebylo zastak ujetý jak se na začátku zdálo.Karin ukončila prvný kolo a všichny jsme zase odešli do zákulysí.
Teď jsme měly jít před posledný.Nevím proč,ale donutil jsem kluki zahrát prvný Narutovo píseň.Ta to píseň byla dost ostrá,takže jsme se zase musely převlíc,což nám trochu zkoplokovalo.Naštestí Kiba počítal se vším a den předem mám se hodil náhradný oblečený.Oblík jsem si bílou koušily a čený kalhoty.Naruto si oblík modré třičko s černýma kalhotama.Neji si vzal svoje normálný obelční což bylo.Volné tílko a bílé kalhoty.Koba si vzal na sebe čenou košily a čené klahoty.Itachi měl na sobě černou mikinu s červenýma mraky jako vždy a k to si vzal bílé kahhoty.Byly jsme všichni připravený.Mezitím tam přišla ta černovláska a sní i ta druhá dívka.

Akorát jsem dosedla na svoji židly když na podium přišla ta skupinka kluků.Jeji hudba mě ohromila,ale na mě a Hinátu nemají.Poskončení jejic písně Karin ukončila první kolo.Kluci se odebraly do zákulysí.
,,Pojď musíme se převlíc."řekla mi Hináta.Jen jsem zakroutila hlavou a napila jsem se limonády.Pak jsme šly do zákulysí kde jsme měly svoje věci na převlečený.Když jsme tam došly kluci už byly převlečený.Hináta něco řekla ředitely ten jen příkývl a odváděl nás z dohledu kluků.
,,Hináto co to má znametat?"zeptala jsem.
,,Víš něco jsem ražídila."řekla a otevřela dveře.Když je otevřela viděla jsem jen světlo,ale pak jsem si všimla dívek.Byly 4.Jedna růžovláska,2 blondýny a jedna hnědovláska.Koukala jsem na ně a na Hinátu.
,,Co to..."neodřekla jsem větu protože mě přerušila Hináta.
,,To to je naše nová skupina."řekla a usmívala se od uha k uhu.Jen jsem zakoutila hlavou sedla jsem si vedle dívek.První stala Sakura.
,,Ahoj jsem Sakura."řekla a mile se usmála.Na sobě měla černý minišaty.Přesně měla spousty řetězů.

Jen jsem kývla na pozdrav.Postavyla se jedna z blondýnek.
,,Jmenuji se Ina a to je Tamari."ukázala na druhou blondínku tak se taky postavyla.Obě měly kožený minisukně a černý tíkla bez ramínek nad pupík obě měly řetězy.Jako posledný se přestavyla hnědovláska.
,,Já jsem TenTen."řekla jako jidiná měla kožené kalhoty.Přesto měla černé dlouhé třičko.
Hináta po mě hodila tašku a sama zmizela.Oblíkla jsem si černou minusukni a tričko bez ramínek nad pupík vlasy jsem si rozpustila.Hináta měla to co měla na sobě Sakura.Než jsem se nadála stály kluci na podium a zpívaly.


Když dozpívaly šly jseme na podium mi.
Všichni nás koukaly.Všichni zaujaly svoje místa.Sakura za kytarou.Hináta za klávesama.TenTen za kytarou.Ina za bubnama a Temari za kytaru.6ačla hrát hudba a já se ujala mikrofonu.

Po skončení písně jsme skidily pískot od kluků.Odešla jsem zpokojá z podia už jsem se nejevila jako nafoukaná puťka co se oblíká pořád stejný obelčený.Teď jsem byla hvězda.Kluci s předhozí kapely na nás koukaly dost vyjevěně.Netušily ,že by holka co zpívala pomalou psíničku by dokázala zpívat melodický metal,ale to mě pocenily.
Došla jsem k baru a objednala jsem si panáka.

Zničeho nic se tam obejvyly dvě holky.Obě byla oblěčený jako nějaký modelky.Neřešil jsem to jen jsem sledoval černovlasou dívku.Naruto jak jsem si stihl všimnou zase modrovlásku obě byly hezký.Modrováska mluvila s vedoucím klubu docela jsem se divil.Pochvilce s usměvěm přišla a chytla tu černovlásku a táhla jí přič.Neřešil jsem to čekal na naše vystoupený.Kluci byly dost nadčený protože mochly ukázat svoji novou identitu.
Ani jsem se nadál a měl jsem v myslenkách tu černovlasou dívku.Když jsme byly na řadě musely do mě kluci štouhnout.Prozhlížel jsem se po sále ,ale nidkde jsem tu dívku neviděl.Všechno klaplo.Redaktor jedno hudebnýho časupisu byl naším nový oblečený spokojen.I naše hudba se zlepšila.Byly jsme víc sehraný.Po našem vystoupený kdy nás oklopily holky jsme šli k baru kde jsme se chystaly zapít náš úspěch.NA podui přišla nějaká dívkčí skupyna moc jsem jí nevěnoval pozornost.Jen do tý doby než do mě stčil NAruto.
,,Koukej na to."řekl a ukázal na černovlasou dívku.Hned jsem jí napoznal měla na sobě úplně jiný oblečený.V tý minisukni a tom tíklu bez ramnínek a nad pupík jí to moc slušelo.I ostatní dívky byla pochledný.Jak jsem zjistil každý u nich pozoroval jinou dívku.Naruto pozoroval modrovlásku za klávesama.Neji pozorovla hnědovlásku za kdytarou.Shikamaru pozoroval jednu z blondínek taky za kytarou.To samí Kiba jenže ten pozoroval druhou.A já jsem pozoroval tu černovlásku.Když byly připravený žačla hrát hudba.
,,Vzaly si moc velký sousto."Konstatoval jsem když jsem zjistyl ,že chtějí hrát melodi metal.
,,Nepodceňujte je."zazněl hlas majitele.Hudba začla hrát.Zprvu htrály pomalu ,ale pak se stupňovalo až z toho znikl melodický metel.Když žačla ta dívka zpívat zůstal jsem s klukama koukat.Ta dívka byla fak dobrá dokázala vyspívat dost vysoké noty a její hlas tí písničce propůčovat živto.Jako by ta písnička žila.Mě se jevyl celý příběch písničky před očima což se mi nikdy nestalo.Nikdy jsem si nedokázal přestavyt.Příběch při poslechu hudby.Také mě dost překvapilo to ,že to dokázala vyspívat.Zpíval od srdce což jsem pozna hned připrvvných slovech písničky.Když skončily kluci pískaly.Já a celá naše skupyni jseme zůstaly zírat na ty dívky.Ta černovláska se odělyla od skupiny a šla k baru kde jsem seděl já

Sorry za chyby


School in Konoha 1

1. června 2010 v 13:36 | Nanao |  School in Konoha
Lidi to to je nová povídka ostatný budeme mazat teda postupně jak se domlvím s Orichime.To to povídka mě napadla přičtený povyné školný četby a přemýšleným.Nebu pstá rrecenzi protže sama nevím jak se bude příběch vyvíjet a očem přesně bude.Prvný 5 kapitol má rozepsaný takže vým co nich bude. Myslím se ,že to to povídka bude ptařit mezi moje nejlepší díla!!Doufám,že se vám bude líbit.Můžu vám jen říc ,že zde půjde o zpěv a tanec.Jo a bude to psaný z pohledu Saského a Nanao.Vím jsem hrozná!!!! xdNejdou mi sen dát obrázky takže tam budou odkazy!!
Bude na par NanaoxSaské a NarutoxHináta
Tak teď ptíběhu.