Srpen 2011

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíc 8 cz

30. srpna 2011 v 17:51 | Zafrina |  Rock Musical BleachAizen: Asi jsem už mrtvej. To je důvod , proč jsi moje nejdůvěryhodnější osoba .... odhalí ti všechny pravdy, které jsem odkryl zde . Proč musí být Kuchiki Rukia popravena ? Proč je datum tlačen dopředu ? V mém šetření jsem narazil na jedinou pravdu . Pravda je, že cílem tohoto provedení není zabít Kuchiki Rukiu. Je to spiknutí jak krást Soukyoku. Proč ukrást Soukyoku ? Proč prosazovat plnění ? Prostě je to silný ? Soukyoku je pečeť která se uvolnění behěm provedení. To má ničivou sílu milionů zanpakuto . To je soukyku síla . Když je tělo shinigami probodnuté v průběhu realizace .... se stane desetkrát silnějším ! Ten , kdo zosnoval tuto popravu chce využít jeho moc ... a zničit nádvoří čisté duše a společnoství duší . Nenávistný člověk se jmenuje ...

Hitsugaya: Takže vy dva jste byli spolu . Věděl jsem to. Jidiná Kirova cela byla odemčená a smořejmě z venku. Jest-li jsi to chtěl udělat tajně nebyl jsi jen trošku neopatrní Ichimaru.

Ichimaru: Řeknu ti to je vážně k smíchu. Veškutečnosti jsem to udělal schválně.

Hitsugaya: Jsem rád, že jsem se sem dostal dřív než Hinamori. Protže něž sem dorazí budeš mrtvej ! Hinamori !

Hinamori: Konečně jsem tě našla. Tebe jsem hledala.

Hitsugaya: Přestaň Hinamori. Sním se nemůžeš rovnat. Nech to na mě a radči ustup.

Hinamori: Pomstím smtr kapitána Aizena.

Aizen: Nenávistný člověk se jmenuje je Hitsugaya Toushiro.

Hitugaya: Vidím . To všechno je napsané v Aizenově dopisu ?

Hinamori: Ano a pokročuje dál " Teď víš , že jsem toho zloducha dnes v noci pozval k východný zdi " "Pokusím se jeho plán i za cenu svého života překazit" " Pokuď od něj neodstoupí jsem odhodlán sním bojovat. Prosím případě , že já zemřu. Hinamori ... splň mi mé poslední přání a zabij ho to je posledí čeho si od tebe žádám ! Ne jako kapitán 5 divize, ale jako običejný muž žádám to od tebe."

Hitsugaya: Hinamori ! Hlupačko mysly přece by po tobě nechtěl abys bojovala kdyby zemřel . Opravdu si myslíš , že by to Aizen chtěl ? Kapitána Aizena , kterého jsem dobře znal i já by nikdy nešel do předem prohrané boje a taky to není člověk co by obětoval vlastní lidi.

Hinamori: Jenže , jenže takhle je to v tom dopise napsaný. Ten byl napsaní kapitánovým písmem. Já to mu taky nechtěla uvěřit , ale tohle kapitán Aizen dopise řekl. Já ... nevím ... co mám dělat ... nezlob se na mě ... bělásku.

Hitsugaya: Sakra ... to je zlé na to aby myslela je uplně mimo, ale Aizen by takový dopis životě nenapsal. Musel ho nikdo padělat aby jsme se s Hinamori na vzájem zabili. Vidím ... tenhle dopsis je taky tvoje dílo Ichimaru !

Ichimaru: Oh , jsi krutý kapitáne 10 divize. Tolik bolesti a zoufalství neslo to děvče. Proč jsi teď musel udeřit tak silně.

Hitsugaya: Ichimaru ... co tím sleduješ ? Takže tobě kapitán Aizen nestačil ? Musel jsi dokonce tolik ublížit Hinamori. Dokonce jsi jí donutil svírat měč tak pevně až jí začli krvácet ruce. Za to tě nenávidím.

Ichimaru: Co to povídáš ?

Hitsugaya: Varoval jsem tě. Kvůli tobě byla prolita Hinamori krev. A já tě zabiju !!

Ichimaru: Ale ne . Kapitáne pokuď zde použiješ svůj měč a já tě budu muset zastavyt.

Kira: Kapitáne Ichimaru !

Ichimaru: Drž se stranou Izuru. Nechceš přece ještě zemřít, že ne ?

Hitsugaya: Nebuď hlupák jak by mohlo stačit, že se bude držet stranou. Zmiz Kiro. Zmiz mi z očí nebo ještě dál. Buď ke mě blíž jak 10 m a neručím , že to přežiješ . Ty sám jsi mě k tomu dohnal zmrzni na nebesích ! Hyourinmaru !

Kira: Drak z vody a ledu a záplavy duševního tlaku. A dokonce dokáže ovládat počasí. Tohle vidím poprvé. Je to nejsilnější zanpakuto z ledu a sněhu , kterým vládne kapitán Hitsugaya. Tolik vody a jaká rychlost. Já bych se mu nevyhnul.

Hitsugaya: To je konec Ichimaru !

Ichimaru: Proklej ho Shinsou. Chceš se mi postavit ? Ona zemře.

Hitsugaya: Hinamori !! Matsumoto !

Matsumoto: Prosím zasuntě svůj měč kapitáne Ichimaru. Neučiníte-li tak se utkám v boji s vámi sama.

Hitsugaya: Počkej Ichimaru !!

Ichimaru: Místo pronásledování mě bys ses měl radči postarat o podkapitánku 5 divize.

Hitsugaya: Hinamori ! Jsi v pořádku Hinamori ?!

Matsumoto: Pekelní motýl .

Motýl: Zpráva pro kapitány a podkapitány. Zděluji ,že došlo k malé změně ve věci Rukia Kuchika . Poprava bude vykonána za 29 hodin.

Matsumoto: Kapitáne je to ....!

Motýl: Proti tomu to rozhonutí není odvolání ani nebude žádným způsobem změno. To je vše.

Matsumoto: Kapitáne !!

Hitsugaya: Ta poprava bude znametat uvolnění síly Soukyoku. Jest-li to je Ichimarův cíl ... tak nemůžu dopustit aby té popravě došlo. Pojď se mnou Matsumoto ! Musíme tu popravu zastavit !

Matsumoto: Ano.

Yoruichi: Dva dny ? Ichigo se rozhodně zlepšil má úžasnou rychlost . Ale to je jen bojová dovednost ... jeho duševní síla není moc roste . Může opravdu dosáhnout bankai za dva dny ? Mám to prodloužit ? Ale není zaručeno, že to Ichigo může vydržet ?

Zangetsu: Neodpavažuj se odtrhnout oči . Já jsem tvůj nepřítel !

Ichigo: Sakra ! Myslel jsem, že jste...

Renji: Co asi děláš . Dovol mi, abych se kvám připojil.

Ichigo: Renji !

Renji: Tajně cvičíš na urověń bankai ? Tohle je tvoje pravá forma zanpakuto.

Ichigo: Proč jsi tady ?!

Renji: No nemám tomu zvláštní důvod. Už není čas . Tak jsem hledal místo k tréninku .

Ichigo: Už není čas ? Co tím myslíš ?!

Renji: Oh říc bych ti to mochl. Neokladně změnily čas Rukii popravy.

Ichigo: Cože ?!

Renji: Změnily to na zítřejší poledne.

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíc 7 cz

29. srpna 2011 v 14:47 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Renji: S kým bych měl bojovat ? Komu věřit ? Kdyby jsi to byl ty, kterou cestou bys šel ? Rukia ! Budu tě chránit ! Budu za tebe bojovat !

Hinamori: Kdo je nepřítel ! Kdo je spojenec ? Kdy by jsi to byl ty koho bys chránil ?! Nemochu ulehčit mím očím ... ! Nemohu uvěřit , že ... ale je to pravda , nebo ne ? Je opravdu osoba která zabila kapitána Aizena, ne ?!

Kira: Pouze tato katana zná výsledek těchto nekončicí bitev.

Ichimaru: Se silou ... vznešenou z těchto citů..

Všichni: Bez váhání ... právě teď, skřiž svůj meč !

Matsumoto: Tvůj zlozvyk zmizí, aniž bys mi řek , kam jdeš . Vypadá to , že stále nejsi vyléčen . Gin ! Právě tam, kde jsi ?

Zaraki: Chci bojovat . Chci se stát silnější ! Našel jsem někoho , kdo by chtěl bojovat . Musím být silnější . Je to už dlouho , co jsem se cítil takto ! Sakra ! Chci být silnější !

Byakuya: S kým bych měl bojovat ? Komu věřit ? Kdyby jsi to byl ty , kterou cestou bys šel ?

Hitsugaya: Kdo je nepřítel ? Kdo je spojenec ? Kdy by jsi to byl ty koho bys chránil ? Já půjdu zahránit Hinamori.

Ichigo: Proč ?! Proč jsi mě vzala zpátky ?!

Yoruichi: Právě teď nemůžeš porazit Byakuyu. Ale budu tě trénovat tak , že ho můžeš porazit za 3 dny. A pak se vrať a zachraň všechny vlastníma ruka.

Ichigo: Pouze tato katana zná výsledek těchto nekončicích bitev. Se silou vznešenou z těch to citů bez váhání ... hned teď , zkřiž meč !

Všichni: Stín krvácejicího mešíce. Rudý, naříkajicí stín měsíce ozařuje naše osudy. Stín krvácejicího měsíce. Rudý naříkajicí stín měsíce vidí budoucnost ! Stín krvácejicího měsíce.

Ichigo: Pořadí . Pozdrav ! Sednout !

Yoruichi: Naslouchat .Budeme mít asi obtížnou lekci. Poslouchejte pozorně. Zangetsu a duše mají dvě úrovně uvolnění. První verze je Shikai. Druhá verze se jmenuje Bankai. Rozdíl mezi Shikai a Bankai ve výkonu je 5-10 krát násobný.

Ichigo: 10 násobný ?!

Yoruichi: To je potěšující, zvýšení nebo ne ? Ale postoupit od urovně Shikai na uroveň bankai vyžaduje nejméně přes 10 let cvičení .

Ichigo: Počkat chvíly na todle nemám čas.

Yoruichi: To já vím, ale existuje jeden způsob. Bude to nebečpečné , ale ty využiješ naprosto odlišného postupu a dosáhněš úrovně bankai za 3 dny.

Ichigo: Co je to za divnou figurínu ?

Yoruichi: To je debshintai. Je to jeden nejůležitější duševní nástrojů tajného komanda. Slouží k vinucování pravé formi a její materizaci.

Ichigo: Hej, nepoužívej složitá slova.

Yoruichi: Pro úrověň Shikai je důležitý "dialog" a "farmonie s zanpakuto" jinými slovi pro úroveň Bankia je místo stoupení do světa zanpakuto nutná "materizace" a podvolení ze strany meče zanpakuto

Ichigo: Já to vůbec nechápu .

Yoruichi: Matelizace obnáší povolání měče do našeho světa. Pokuď do něj dáš Zangetsu. Můžeš ho tak přivés do stavu materizace neboli ho můžem převést do tohoto světa, ale ta to tehcnika je omezana pouze na 3 dny.

Ichigo: Jak jsem řekl, použij jednoduchý ...

Yoruichi: Drž hubu !! Stačí dát svůj meč do této figuríny , ale je to omezano na 3 dny za tu dobu musíš porazit a donutit aby se ti podvolil.

Ichigo: To nepřipadá uvahu. Jest-li je tohleto jediná možnost tak to musím zvládnout. Stařík .

Zangetsu: Vypadá to, že ses docela zhatavil Ichigo.

Ichigo: Co je to ?!

Zangetsu: Mezi nimi je jen jediný , který je mím pravím já. A také jidiný, který mě dokáže porazit.
Jsti-li si mě chceš pořídit mušíš ho najít dřív než tě zabiju. Zabij mě jest-li to dokážeš . Rozumíš ?

Ichigo: Sakra , to je špatné ! To je další !

Zangetsu: Všechny jsou fragmentem tvého srdce. Je to utrpení najít mě z těchto fragmentů. I nyní se můžeš spolehnout na křehkost svého srdce. Pokud můžeš vidět pravou tvář ani zmínka o bankai ! Nyní další , Ichigo. Nemáš čas !

Ichigo: Samozřejmě !

Hinamori: Jen po vašem boku jsem šťasná. Nemohu již slyšet teplo vašich slov nebo hlas, odešel si a mě jsi nechal tento dopis.

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíc 6 cz

26. srpna 2011 v 9:40 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Yoroichi -zpěv: Ze staré kočky v hezké tělo ! Pokaždé, když je moje identita odhalena ... Je to pokaždé velký zážitek . Všichni jsou vždy šokováni, stejně jako blázni.

Ichigo: Samozřejmě ! Myslel jsem si ,že Yoruichi je starý muž.

Yoroichi- zpěv : Vy jste neměli tušení, že jsem žena ! Vy jste neměli tušení , že jsem tak krásná žena ?

Ichigo: Neříkám o své vlastní !

Yoroichi: Docela pěkný kluk. Dobře ? Chceš zkusit se dotýkat mých prsou ?

Ichigo: Idiote ! Co to říkáš ?

Yoroichi: PunyuPunyu jo za !! PunyuPunyu ja zo ! PunyuPunyu festiva l!

Ichigo: Řekl jsem, přestaň !

Yoroichi: PunyaPunya festival soore ! Soore ! Punya Punya Festival sorre ! Soore !
Nedržím se zpátky. Je to velká služba. Navzdory svému vystoupení je to docela nový. Je to poprvé , co ses dotýkal ženských prsou ? Přiznání !

Ichigo: Mlč !

Yoroichi: Neruzumíš vtipu, ne ?! Jsi nudný člověk. Vsadím se, že to hodně o tobě říkají.

Ichigo: Nemám rád vtip, ne ? "To je nuda.

Yoroichi: Punya Punya ja zo !!

Ichigo: Nakopu ti prdel !

Yoroichi: Jak smutné ! Dokonce když jsem tě zachránila ! Co to říkáš !

Ichigo: Aha. Takže Yoruichi ty jsi mě zachránila . Děkuji.

Yoruichi: Není to nic, pokud jsi nezemřel okamžitě po svého zranění ... pak budeš vděčný za své vlastní životní síly. V každém případě je dobré v tuto bariéru.

Ichigo: Ta dušvní síla ....!

Yoruichi: Je od svatyně pokání ? Počkejte Ichigo. Co se chystáš dělat ?

Ichigo: Hanataro směřuje k svatyni Pokání ! Pokud nemám jít tak kdo ho zachrání ?!

Yoruichi: Myslíš si, že můžeš bojovat ve své formě ? Počkejte Ichigo ! Jsi blázen.

Hanataro: Tímto způsobem, Rukia ! Mochly bychom tento most projít ... Kapitán Kuchiki ...

Rukia: Bratře ....

Byakuay: Cítil jsem slabé duševní síly pohybující se od svatyně Pokání. Přišel jsem se podívat jaký voják se sem dostal ... ale nikdo ... jen običejný voják . Jak nudné zabloudit. Můj meč není pro obyčejné vojáky jako jste vy.

Rukia: Co to děláš ?! Běž Hanataro ! Není to dobré ... krvežíznivý kameny ke mě pustily malé množství duševní energie ... moje tělo nemůže zvládnout tak silný duševní síly ...

Hanataro: Ne ! Přišel jsem sem, protože chci zachránit Rukiu ! Nemůžu jen tak jit pryč, aniž bych udělal cokoliv !

Byakuya: Zdá se, že jsi mě neslyšel . Řekl jsem abys se ztratil .

Rukia: Prosím, přestaň Bratře ! Tato duševní je síla .... to není možné !

Ichigo: Jak bych mohl umřít na takovém místě ? Jak bych mohl být slabý na takovým místě ? Pořád jsem nedokončil, co jsem začal. Budu kráčet jen dopředu ! Přišel jsem tě zahránit ! Jen sleduj ! To to je Kurosaki Ichigo !!

Rukia: Ichigo....

Ichigo: Jsi v pořádku, Hanataro ? Musel jsi jít dopředu, ale to ses dostal jen do nebezpečí.

Hanataro: Ichigo ...

Ichigo: Rukia . Přišel jsem tě zachránit. Co máš s tím obličejem ? Přišel jsem tě zachránit, a ty nevypadaš šťasně.

Rukia: Ty blázene. Říkala jsem ti, aby jsi zůstal daleko ! Že ti nikdy nemůžu odpuštit,že jdeš za mnou až sem ! Všichni jsi zmlátil ! Blázene !

Ichigo: Přesně tak. Takže na mě křič co chceš později. Poté, co ho porazím !


Rukia: Ichigo

Ichigo: Co ? Přišel jsem tak daleko, neříkejte mi ,že se mám vratít . Nebudu se vracet. To není vtip ! Přišel jsem tak daleko , abych tě zachránil. Pokuď mi chceš nadávat nedělej to. Bude se šetřit ,když tě budu muset táhnout. Od teď jsem zamítl všechny názory. Ty stupidný.

Rukia: Co je to ?! Ty úplně ignoruješ moje pocity ,které byli spaseni ?! Jak můžou takový pociti na záchranu existovat ?!


Ichigo: Drž hubu ! Ty jsi byla zachráněna , tak si nestěžuj ! Pokud budeš žvanit , jako že ... stačí říct "Zachraň mě ! " místo toho ...

Rukia: Tvé zacházení se nikdy nezmění. Jako obvykle ... nemusíš mě poslouchat , co říkám.

Ichigo: Samozřejmě. Všechno, co říkáš, je to jen z obavy o mě. V té to bobě se starat o sebe . Neboj se. Nechci uřít . Protože já jsem trochu silnější . Buď klidná ? Nepřijde zarážející, když mluvím s Rukiu takhle

Byakuya: Kde je řešení ? Chceš říc ,že bylo nutné vzít výhodu od vás ? Neříkej mi, že přeháním sprateku.


Rukia: Jsi v pořádku, Hanataro ?

Hanataro :Ano, tak nějak. Jak je vám , Rukia.

Byakuya: Chceš -li ustopuvat ani trochu v tomto duševní sil ... vypadáš mnohem lépe . Nevím, jak jsi získal zpátky moc shinigami ... ale měl bys zůstat v přechodním světě a žít jako neznámý. Chceš-li přežít něměl jsi sem chodit .Ty jsi blázen.

Ichigo: Nepřišel jsem prohrát. Já tě porazím ... Pak jsem se vrátím .

Byakuya: Říkal jsem ti , že nebudu slyšet nepřehání sprateku !

Ichigo: Přeháním ? Vidím tě Kuchiki Byakuyu !

Byakuya: Aha. Vypadá to, že jsi se lepší , než jsem si myslel . To nemůže být poraženo . Tak proč ne já ti ukážu ... i kbys bojoval 1 000 let ... to to absolutní rozdíl mezi naší moci.

Rukia: Ne Ichigo utíkej !!

Byakuya: Rozptyl ... ty ! Yoruichi !

Hanataro: Kdo to je ?

Rukia: Pokud si dobře vzpomínám ... předchozí nejvyšší velitel špionážných odílů a taky velitelka tresného komanda 1.divize.

Byakuya: Yoruichi Shihouin. Dlouho jsme se neviděly.Skrývala jsi se déle než 104 let. Všichni jsme si myslely ,že jsi mrtvá.

Ichigo:Yoruichi ... ty jsi mě přišla zahránit ? Děkuji ti. Ale je mi líto. Prosím jdi stranou. Já ho musím porazit.

Yoruichi: Porazit ? Ty porazit jeho ? Blázene !

Ichigo: Co to děláš ... Yoruichi.

Byakuya: Droga ? Ty jsi přímo do něj vpravila silné anestikum. Co smím chceš dělat ?. Nemůžete utéc odtud.

Yoruichi: Je to přehnané i slyšet ? Milí Byakuya. Porazil jsi mě už nikdy ?

Byakuya: Uvidíme.

Yoruichi: Za 3 dny. Z toho chlapce udělám silnějšího než jsi ty. Souboj se tedy přesouvá. Tak mě sleduj jest-li máš chuť. Shihouin Yoruichi nikdy takový jako ty nechytí.

Shinigami: Hluboce se omlouvám. Jedná se o nouzové zprávy od dozorců.

Byakuya: Co je to ?

Shinigami: Vice kapitán Abarai ,vice kapitánka Hinamori a vice kapitán Kira všechny tři utekli!

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíc 5 cz

23. srpna 2011 v 19:12 | Zafina |  Rock Musical Bleach
Zangetsu: Už jde ! Mám limit k poslechu ! Pojďme to dokončit v jednom útoku ?

Ichigo: Omlouváme se ... všem.

Zaraki: Co to říkáš ? Vyhrál jsi . Idiote. Je tak dávno co jsem zapomněl. Bolest má jméno. Když jsem byl dítě ... Neměl jsem rodiče, takže jsem neměl žádné jméno. Všichni ostatní měli jméno, ale já ne.Jak to ,že padl ?! Dost jsem musel čekat. Možná se divíte , proč teď, ale ...ale mi to neřekla ? Svoje jméno ? Ne má smysl po tom všem ... sakra ... chci .. být silnější.

Yoruichi: Omlouvám se , Ichigo. Jdu trochu pozdě. Jsi dost těžce zraněný. Ale se Zarakim Kenpachi jako protivníkem to nemůžeš být bez zranění . Máš štěstí, že to prostě skončilo remízou. Neboj se. Nenechám tě zemřít.

Rukia: Zvuky přestaly. Duševní síly jsou taky pryč. Oba pak ... Kdo umřel ? Nemůžu říct. . Krvežíznivé kameny odstranění stopy duševní síl. Proč ?! Není žádný důvod aby byla rozlita krev pro mě. Opravdu stojím za ta kovou zahranu i za cenu prolité krve ?

Renji: Mesíci, prosím , řekni mi . Jaký byl smysl toho, že jsem se stal shinigami ? Jenom ... dělám , to co jsem chtěl ? Mesící , prosím řekni mi. Myslel jsem, jsem si, že překonám kapitán Kuchikiho. Ale není to beznadějné přání ? Chtěl jsem pomoci Rukie. Ale nakonec jsem nemohl nic dělat. Kurosaki Ichigo bojuje , aby zachránil Rukiu . Kdo by měl bojovat teď ? Kdo je můj nepřítel ? Pojďme Zabimaru !

Kira: Tím , že jsem se stal shinigami ... jenom ... to , co dělám.... ? Tasil jsem katanu na Hinamori. Jak je to možné ?! Jsem nejhorší ... Jsem nejhorší ! Kdo je tam ?!

Ichimaru: To je hrozné. Nemůžu to vystát ani se dívat.

Kira: Kapitáne Ichimaru.

Ichimaru: Tvůj všechny opotřebované, chudáčeku. Chtějí být spaseni, že jo ? Pojďte se mnou Izuru

Hinamori: Měsíci, řekni mi. Možná je to všechno moje vina. Já prostě nevím ... jenom v koho .. a co bych měla věřit ? Mesíci ... řekni mi to.

Hinamori: Rangiku. Co je to ?

Matsumoto: Dopis pro tebe. Bylo to v pokoji kapitána Aizena.

Hinamori: Kapitán Aizen ...? Pro mě ?

Matsumoto: Máš štěstí, že to zajistil, náš kapitán. Pokud by to byl někdo jiný, bylo by to bráno jako důkaz. Možná bys to vůbec nedostala. Nevím, co tam je psáno ... když mi to můj kapitán dával jeho poslední slova byla pro mě ... jako zástupce kapitána bych byla šťastná. To bude v pořádku.

Hinamori: Děkuji vám. Rangiku.

Aizen: Hinamori. Pokud čteš tento dopis ... Pak jsem asi nebyl schopen se ti vrát. Jsem si jistý, že jsem ti dělal starosti. Asi nikdy nebudou schopní ti dost poděkovat.

Hinamori: Kapitán Aizen....

Aizen: Zatím jsem ti neřekl své starosti. Nechtěl jsem aby tě chytili mezi tím. Takže prosím o odpusťení. Přišli daleko .... a nakonecse zapojit. Asi už nežiji. To je důvod , proč jsi můj nejdůvěryhodnější, a tobě odhalí celou pravdu co jsem zjistil.

Hinamori: To je ..... !

Všichni: Mesíci prosím, řekni mi.

Rukia: Ve stínu své krvavé slzy ... Má kůži taje. Vystavuji své pravé já. Proč mesíci, prosím ,řekni mi. Kdo jsi...

Hanataro: Dlouho jsem Vás neviděl. Já jsem Yamada Hanatarou.

Rukia: Proč ?

Hanataro: Přišel jsem vás zachránit.

Ichigo: Kde to jsem ? Já nejsem mrtvý ?

Yoruichi: Vypadá to, že jsi vzhůru. Jsme v blízkosti kopce Sokyoku . Je to můj úkryt.

Ichigo: Kdo jste ?

Yoruichi: Nevíš ? To jsem já.

Ichigo: Co myslíš tím "To jsem já ""? Jsi kočka , ale mluvíš jako člověk.

Yoruichi: Starý muž ? No myslím, že to může být pomoženo. Toto je poprvé, co ti ukaži pravou tvář .

Ichigo: V to případě, jsem tě slyšel mluvit , kdo by to mohlo být Yoroichi ?!

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíce -4 cz

23. srpna 2011 v 18:08 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Zaraki : Co ? Takže ty se může můžeš hýbat.

Ichigo: Omlouváme se ! Nemůžu si dovolit ještě umřít . Pokud bych zemřel ... každý by z ních zádech spadnul .

Zaraki: Není to snadné dosud. Jen aby to takhle ostře zůstalo . To je ta zábavná část. Kurosaki Ichigo! To je dobře ! Dobrá reakce ! Můžeš se zaměřit tak ukazuji. Ty správně slyšís zvony a pásku přes oko, aby byl boj víc zajímaví . Pokud nechceš to nehceš použít pak to nemá smysl se mi postavit !

Ichigo: Sakra ... podcenil jsem ho ! To je důvod , proč uvolnil svůj duševní tlak ?

Zaraki: Mé zanpakuto nemá jméno. Má katana je nahá. Je nikdy je uzavřené ona je na prvním místě. To je pravda, ze své zanpakuto.

Ichigo: Vidím ! Cítiím se v pohodě na východ to. Pak se svým mečem nemůž stát silnějším.

Zaraki: Pak...

Ichigo: Pak

Zaraki: Pak ? Co ? Pak už jen trochu víc, tak jste vyhrálál ? Ty jsi ten co je mě podceňova! Mé zanpakuto není uzavřené, protože můj duševní síly jsou silné . To je důvod, proč, vždycky když bojuji se snažím omezit.

Ichigo: Rozumím ?!

Zaraki: Pokud ne ... Já mám čas si vychutnat tu to bitvu ! To je důvod, proč jsem ti řekl . že nebude snadné vyrovnat mé duševní síle ! Nechat tě je jen způsobit jak viděť jak jeden nebo dvakrát výhráváš ... co nudný způsob, jak to ukončit. nikdo mě nemůže zničit ... nikdo, kdo slyšel mé zvony v bitvě ! Je to tak dávno, co jsem bojoval snikým takto . Je po všem ? Jak nudné.

Ichigo: Sakra .... Sakra ! Nechci umřít. Nechci umřít ! Umřít zde. Nemohu zemřít ještě ! Pokud se ztratím zde ... Sad , Inoue a Hanataro ... všichni mi co pomáhali zemřou. Přesunout ! Pohybovat těllem ! Stop. Krev ! Dovol mi znovu bojovat ! Musím zachránit Rukiu ! Starý muži Zangetsu.

Zangetsu: Chceš bojovat ? Chceš vyhrát ? Nebo chceš žít ? Který to je ? Jen boj je nesmyslný. Jen přežívaní nemá smysl. Já chci vyhrát. Chci vyhrát ! Vem si to. Je to tvoje katana.

Ichigo: Ale to není Zangetsu ...
Měli jste na mysli: east mehring
Zadejte text nebo adresu webu nebo přeložte dokument.


Zangetsu: Zangetsu je ... tady ! Nemůžeme ho nechat přesunout .

Ichigo: o to děláš ?! Co jsi ty ?

Ichigo- Hollow : Co myslíš tím "co" partnere ?!

Zangetsu: Otestujeme , zda jsi hodní mě mít . Pokud chceš, abych jsem byl opěť v tvých rukách . Pak jsem zpátky ! Nepřítel je sá m ! Nemůžu mu vůbec čelit .


Ichigo: Byl Zangetsu vždy taková úžasná katana ?

Ichigo - hollow : To není jeho moc. Po otevření srdce a půjčení jeho moci. Se můžeš stát mnehem silnějším ! Ale nemůžeš to udělat. Nemáš ještě za vlastní školení , že jsi silnější .

Ichigo: To je pravda. Zanpakuto není nástroj. Každý kdo má jméno je naživu.Přetože ,že nevím nic o starém muži Zangetsu jde . Právě teď nejsem odlišní od toho chlapa, který nemá zájem o jméno svého zanpakuto , kdo ho zabil jeho jméno ! Prosím, řekněte mi starý Zangetsu ! I když je to kousek po kousku. Řekněte mi něco o vás ! Chci vědět, kdo mi půjčuje svou sílu. Tak mi prosím řekněte. A ještě jednou dovolte bojovat s vámi ! Starý muži !

Zangetsu: Ichigo. Nenávidím déšť. Prší v tomto světě příliš. Když je tvé srdce smutné nebe truhlí . Když jsi smutní, prší tak snadno. Nemůžu to vystát . Musíš pochopit , jak hrozné to musí být ten déšť v tomto osamělém světě ! Pokus se zastavit déšť, dudu ti dávat moc ! Jako píseň, jak jsi mi věřil ... Nenechám žádný déšť padat v tomto světě.

Ichigo: Ty jsi mi dal další šanci ?

Zangetsu: Věř ! Nebudeš bojovat sám Ichigo.

Ichigo: Děkuji ti ! Starý mužui !


Zaraki: Cože ? Je puls se zastavil, ale teď je to opět spuštěn ! A ta duševní síla !

Ichigo: Omlouváme se, ale nemám čas. Chystám se to rychle dokončit.

Zaraki: Rychle dokončit to ? To je problém pro mě ! Konečně bude zábava ! Pojď to udělat aby to netvalo dlouho, jak je to možné! Nemohu se nabažit ! Proč jsi ožil ? Proč jsi najednou stal tak sílním ! Je tu tolik otázek, ale je mi to jedno, právě teď. Teď pojďme si tento boj !

Ichigo: Ty jsi blázen ! Je s tebou něco v nepořádku ! Že se vám tak hodně chce bojovat ? Já nebojím smrti, nebo zranění ?!

Zaraki: Něco v nepořádku s tebou !? Je tu něco v nepořádku ! Jsi tak silný, tak proč nemáš rád boje ? Užijte si to !

Ichigo: Smrt a bolest jsou jen část poplatku !

Zaraki: To je nejlepší ! ještě lepší. Ne ... je to jen trochu, ale ty jsi určitě lepší. Tento Ryoka kluk je silný ! S tebou .... mohu bojovat v plné síle zdá se !

Ichigo: Cože ? Když sundal pásku přes jeho oko je ho dušvní síly se náhle zvýšily ! Jak špinavé ... Takže jsi si schovával celou tu dobu ?! Co máš skryté v tom pravém oku ?!

Zaraki : Skryté ? Kdo by vytáhnout stopu takhle ?! Má technologie k vytvořila tehoto démona, který nekonečně zvíší duševní síly. Dusševní síly, které jsi citil před ... se nyní budou použit na zabíti tě ! To je vše !

Zangetsu : Slyšíš to, Ichigo, proud jeho meče? On neslyším ho. Ty, které v boji věřit v sobě je jen škoda ,že navzájem moc o sobě neví, že. Ichigo Věříš mi ?!

Ichigo: Samozřejmě. Všechna moje moc je ve tvých rukou a použíj je jak se ti líbí víc mi půjčit svou sílu !

Zaraki: Dokonce i teď tvoje duševní stuupá !? Zajímavé ! Do jít až nahoru .

Ichigo: Zangetsu mi půjčil svou moc. Já bojuju se Zangetsu. Neprohraji s někým ,jaky jsi ty ,kdo bojuje sám !

Zaraki: Zangetsu ? Že je to jméno tvého zapmakuto ? Výpůjční zanpakuto moci ? Bojovat se zanpakuto ? Nesmys l! Zanpakuto je nástroj pro boj ! Bojuje s vaší duší jsou slova rozsekaná, když přijdou. To nejsou slova pro kluky jako jsi ty , Ichigo !

Fonetický přepis
Bleach Opening 8

19. srpna 2011 v 15:33 | Nanao |  Bleach- opening

Konečný Naruto Fan-Trailer Živá akce

14. srpna 2011 v 10:17 | Nanao |  Naruto mix- videa
Lidi todle jsem vám se m musela dát
Sasuke

14. srpna 2011 v 9:50 | Zafrina |  Saske-videa

ShikaIno

14. srpna 2011 v 9:47 | Zafrina |  ShikaIno videa

Gomenasai Sasuke

13. srpna 2011 v 16:50 | Nanao |  Saske-videa

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíce - 3 cz

10. srpna 2011 v 17:30 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Shinigami: Nováček ! Naše 11. divize ... nenávidí 4 divizi ! Zabij ho pokuď budeš chtít !

Hanataro: Počkejte chvíli ! Je v pořádku pro mě zemřít jen protože vy mě nenávidíte ? Není ten to způsob nikajak krutý !?

Ichigo: Ano to je dobrá námitka .

Shinagami: zabít a pak !

Ikkaku: Kapitáne !!

Zaraki: Slyšel jsem , že ... jsi ztratil ?

Ikkaku: Hluboce se omlouvám. Já jsem hanebně prohrál a vrátil jsem se jako ztroskotanec.

Zaraki: On je silný ?

Ikkaku: On je silný.

Zaraki: Vzhled ?

Ikkaku: Oranžový vlasy. A dlouhý meč asi tak dlouhý , jako je jeho tělo . Jeho síla je pouze pravděpodobně začala růst. Když ho udeřil kapitán, on by mohl být mnohem silnější.

Zaraki: Vidím ... jeho jméno ? Jméno ?

Hanataro: To je Yamada Hanataro.

Ichigo: To je překvapivě těžké si zapamotovat. Já bych bral Yamada Tarou nebo Yamada Hanako , ale Hanatarou ?!

Hanataro: Všichni říkají , že to je lechce zapomatovatelné a pěkné jméno.

Shinigami: Dobře ?! Je to tak ? Ne , oni není hledají ! Hledej ! Dobře !

Hanataro: Překvapuje mě myšlenka využít kanalizace. Tyto kanály se šířit po celého nádvoří čistých duší. Můžeme jít kamkoliv bez jakýchkoli překážek , kterým bychom muselit čelit . Jediní , kteří znají tento komplex a strukturu jsou pomocné a dopravy . Jen náše 4. divize.

Ichigo: Opravdu ? Tak toto je zásobovací cesta taky ?

Hanataro: Je to jen čištění je to práce 4. divize . Jsme slabí , takže jsme máme hodně pracovních míst.

Ichigo: Cítím lítos nad 4 .divizí .

Hanataro: Ne, to není tak zlé.

Ichigo: To je blbost!?

Hanatora: Pro tuto chvíli, se dostaneme do svatyně pokání, aniž by nás někdo viděl ... přičemž je tato cesta pravděpodobně tím nejlepším způsobem .


Ichigo: Ale , ty ... proč to všechno děláš pro mě ? Jsme nepřátelé . Proč mi ukazuješ cestu , aniž by se ptal proč ?

Hanataro : Slyšel jsem o vás hodně od Rukii. Kurosaki Ichigo . Prosím ... zachraň Rukiu. Rukia byla uvedena do svatyně pokání ... byla vezení v 6. divizi. Dostal jsem rozkaz , aby to místo bylo čisté. Měl jsem strach . Ona přece patří ke šlechtě . Ale ...

Ichigo : Ale ?

Hanataro: Hubovala mi říkat ji Rukia - sama. " Prosím tě neříkej mi už tak. " Ten hlas byl tak něžný. Ona je v pohodě. Od té doby jsem si užil svůj čas čištění její cely. Rukia začala vyprávět spoustu věcí. A většina z toho byla o vás, Kurosaki.

Rukia: I když jsme byli spolu jen 2 měsíce ....Je to tajemné, jak snadno se mu může věřit. Přesto, že ... je to moje chyba, že jsem skřížila svůj osud a bolí to hrozně. Nikdy nebudu schopena odčinit to. To je to poslední , co řekla. Vypadala tak smutně.

Hanataro: Co je špatně ?

Ichigo: Ten idiot ! Není všechno její chyba ? Já ji rozhodně nenechám umřít. Rukia ! Co je to za zváštní duševní sílu ?! Necht to na mně . Ty si pospeš do svatyně Pokání Yamada Hanatarou !

Hanataro: Ano .

Ichigo: Co jsi ty ?

Zaraki: Konečně jsem tě našel Kurosaki Ichigo .

Ichigo: Jaktože znáš mé jméno ? Kdo jsi ?!

Zaraki: Přišel jsem tě .... zabít !

Shinigami: Ten muž je démon. Má rád bitvy . Ignoruje smrt a bolest. Zcela odlišně od nás. On je mimořádný kapitán 11. divize!

Zaraki: Zaraki Kenpachi.

Shinigami: Jeho jméno Kenpachi znamená , že miluje boj o všechno ostatní. To jméno znamená, že i když snížení k spolupráci v čas, nebude padat.

Ikkaku: Měl by být nejtežší a nejlepší boj .

Zaraki: Není to špatné . Tvoje pohyby jsou příliš nepřesné a plný děr ... ale máš poměrně dost duševní síly. Zástupce kapitána neplatí žádný zápas proti této úrovni .

Ichigo: Díky za to. Ale není rád , když jste mnou.

Zaraki: Co ty na to ? Proč se ti nechce bojovat ? útoč jako první. Řez kamkoli budeš chtít.

Ichigo: Co říkáš? Stejně jako můžeš snížit i někoho, kdo není na pozoru ? Zesměšňuješ mě !?

Ikkaku: Dávejte si pozor na našeho kapitána. On nemá žádný zájem o slabé ...

Zaraki: Nejsem si posětilý . Je to jen prostě služba. Je hezké , že nechceš snížit na někoho, kdo není připraven ... zaútočit , bylo by to ušlechtilé v jiné věci a jiný čas.

Ichigo: Ne v takovém spěchu ...

Zaraki: Užijme si to ! Zabíjet a být zabit, je to jen způsob, jak zabít čas. No tak ! Krk , břicho , nebo oči . Dokonce mě můžeš zabít v prvním úderem . Neboj se ! No tak !

Ichigo: Sakra ... Nedržte zášť na později !

Zaraki: To je ono ? Já jsem ztratil zájem.

Shinigami: Nejsilnější ze 13 divizí je Zaraki Kenpachi !

Ichigo: To nemůže být ! Jsem si jistý, že jsem přinesl všechny mé síly. Tak proč nemá ani poškrábnutí ?!


Zaraki: Proč to říká proč se mě ta katana nedokla ? Není to žádný velký problém. Když se duševní síly střetnou slabší je zraneň. To je vše. Stručně řečeno, duševní síla je zapučtěná vestavná do nepřítele a tím ho zabít ... byl jsi slabší než síla duševní i nevědomě vydání. To je vše . Nemůžu. ... nemůžu uvěřit, že jsem čekal celou noc na někoho, tak slabého. Nebyl by to ani dobrý vtip. Aspoň se můžeš střetnou s některým z těchto . Prosím, neumírej po první zásahu !

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíce 2 cz

10. srpna 2011 v 15:46 | Zafrina |  Rock Musical BleachIchigo: Rukia !

Všichni: Stín krvácejicího mesíce. Rudý naříkajicí stín měsíce ozařuje naše osudy. Stín krvácejicího měsíce. Rudý naříkajicí stín měsíce ozařuje naše osudy stín krvácejícího měsíce.

Ikkaku :Sakra ... já prohrál !! Já nejsem šťastný !

Matsumoto: Vlající, vlající tančící stíny ! Blednucí tma a peklný motýl . Potrhaná křídla nejsou již své obrysy ... umírám , krásná smrt. Zoufalství ... hořké zpomínky na ... to jak budu mizet jako oni . Dnes je tu znovu peklný motýl . Vlající ... vlající ... vlající ... vlající ... s těmi , hladovými očima ... jen to , co vy víte ? Je tu vyhlášení válečného stavu. Zástupci kapitánů a vyšším hodnostím je povoleno nosit meče na nádvoří. A v době války je to dovoleno , aby propustila jejich celou cestu. To je všechno. Od vrchní velitele Gotei 13 divizí Yamamoto Genryuusai.

Hitsugaya: Válečné rozkazy ?

Matsumoto: Ze 4 divize přisla zpráva ,že 3 důstojnýk z 11 divize Madarame Ikkaku byl těžce zraněný a odstraněn z boje.

Hitsugaya: Madarame byl ...

Matsumoto: Zdá se , že tam byly některé oběti z naší divize . Podrobnosti o poskožení jsou stále předmětem šetření.

Hitsugaya: Je to muž co porazil Abarai Renjiho a Madarame Ikkaka . Nevíš kdo je , ale on je rozhodně silný. Řekni 10 divizi, že musí být bdělá.

Matsumoto: Rozuměla.

Hitsugaya: Matsumoto.

Matsumoto: Ano

Hitsugaya: To mě znepokuje ...

Matsumoto: Co by to mohlo bý ?

Hitsugaya: Že Shihakusho ... není příliš oblastí otevřených ?

Matsumoto: Opravdu ?

Hitsugaya: Protože pokud si ... jsi houpačka , To ... bude problém.

Matsumoto: Gotei 13 divizi a 10 divize zástupce kapitána Matsumoto Rangiku. No já jsem připravena pro vlastní chválu.

Hitsugaya: Vidím

Matsumoto: Je to vše, co potřebujete ?

Hitsugaya: Ne ... zde. Dej to prosím Hinamori.

Matsumoto: To je ..?

Hitsugaya: Dopis z místnosti kde bydlel kapitán Aizen. Byl adresován Hinamori , tak jsem si ho nemohl přečíst. Ale možná je to nějaký klíč k smrti Aizena.

Matsumoto: Kapitáne, máte podezření, na nikoho z 3 divize ? Mám na mysli ... kapitána Ichimara.

Hitsugaya: Možná se ti nebude chtít přiznat , že jsi jediná kdo byl ve stejné třídě jako Ichimaru ... ten, kdo zabil Aizena .... je bez zábran.

Ichimaru: No , No, kapitáne Kuchiki. Pokaždé, když se setkáváme, je to chladné a krásné. Ale oba máme své problémy. Tvá 6 divize a 5 divize jsou bez Abaraje Renji, Hianmori Mono a moje divize je bez Kiri Izuru ... zástupci kapitánů jsou ve stejné době ve vězení ... toto je bezprecedentní, že ? Poprvé od začátku Gotei 13 divizí, ne ? Ale stejně ... Kapitáne Kuchiki znecitlivět a starat se .... pravděpodobně tvoje sestra nebude v pořádku ? Chudák malá sestra . Slyšel jsem , že byla převedena do svatině Pokání . Do vězení kde čeká na popravu v ochranných buněk soukyoko . Je v tomto Soukyoku každý den aby mochla za své hříchy litovat . Myslím , že je to důvod, proč se tomu říká svatyně Pokání. Deset dní do popravy. Zajímalo by mě , o čem tvá sestra přemýšlí ve vězení ? Možná, na svého staršího bratra ? Nebo ....

Byakuya: Ichimaru.

Ichimaru: Co je to ?

Byakuya: Musím zkontrolovat škody od Ryoka. Pokud už nic nepotřebuješ , tak mě omluv .

Ichimaru: Vpravo , vpravo Ryoka s oranžovýma vlasy chlapec . Zdá se, že mi řekl něco jako, že ti zachrání sestru.

Rukia- zpěv : Měla bych být zvyklá na nebe . Okna , otvory , aby byli menší. Kde najdu hranici mezi světlem a stínem ? Ptáček bloudicí z jeho stáda. Proč jsem tady ? Dokonce i ranní světlo nedosahuje tohoto místa. Dokonce jsem zapomněla , jak modré je nebe . Moje srdce se stále cítí neklidné ... !! Jen trest mé paměti nemůžu odnést tu bolest pryč ... na této chladné podlaze jsem přišela o mého hluboké pls . V obětích všech je můj osud .

Shinigami: Je tu shinigami s oranžovými vlasy ! Stop , stop ty tam ! Stop ! Ty !

Ichigo : Vy jste tvrdohlaví .

Shinigami: Vem si ho !

Hanataro : Dostal jsem po sobě zanechat tento vázaný prodej. Co budu dělat ? Kde je cíl ? Hmmm .... Omlouvám se ... Jsem ze 4. divize ...

Shinigami: Ty jsi v cestě ! Hej ty ! Co děláš ?

Hanataro: Omlouvám se

Shinigami : Kdo jsi ?!

Hanataro: Jsem ze 4. divize ...

Shinigami: 4. divize člen jít tam !

Hanataro: Vy jste ten ryoka ?

Ichigo: Pojď sem !

Hanataro: Co to děláš ?!

Ichigo: Ahoj , jsi jejich přítel. Nechte mě odejít, pokud nechcete, abych vám zabil kamaráda ! Co je špatně ? Pospěšte si !

Shinigami : Co děláš ?

Ichigo: Co ... ? Beru si rukojmí ?

Shinigami: Díváte nás dohromady jako bychom byli přátelé s tím chlapem ?!

Ichigo: Nejsi ?

Hanataro: Já jsem ze 4. divize . Oni Jsou z 11. divize.

Ichigo: Nejste stejný členové Divizí ?

Shinigami: Naše 11. divize z Gotei 13 a komanda je nejmocnější divize v boji. Je
silná ! Ve srovnání s 4. divizí ... ti jsou tak slabý , všechno co umějí udělat je pomáhat . Je to nejslabší divize . Je Slabá !

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíce cz 1

9. srpna 2011 v 19:06 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Ichigo: Najednou se před míma oči objevila shinigami Kuchiki Rukia . Od toho dne se můj svět změnil. Ona mi dala své síli shinigami . Ale Rukia byla odvedena do Soul Society . Chceš- li zachránit Rukiu , Infiltroval jsem se mezi shinigami a k soudu čistých duší.

Shinigami: Co to bylo za zvuk ? Je tu provincie u soudu čistých duší ! Ryoka ?! Každá divize se musí přestěhovat do obranných pozic. Pospte si !

Ichigo: Au ... Vypadá to, že jsem se sem dostal nějakým způsobem. Ale kde to jsem ? Co mám teď dělat ?

Ikkaku : Mám štěstí ! Je to dost najít zdroj . Tak jsem tu , když jsem měl šanci. A pořád mám kapky před očima ! Mám štěstí , štěstí ! Dneska , jsem šťastný ! A ty ... ne máš štěstí. Ště-stí ! Co je s tebou ? Udělal jsem tanec štěstí - štěstí ! Od tebe se čeká , že přijdeš dolů ! Proč tam jenom stojíš a sleduješ ? Ten chlap nerozumí mím slovům ?

Ichigo: Kdo je ten chlap ?

Ikkaku : Jsi na dvoře čistích duší. Ryoka vetřelce, ne ?

Ichigo: A co když jsem ?

Ikkaku: Já tě zabiju . Co se děje ? Utíkáš ?

Ichigo: Pokud jsi silnější než já, pak utíkat nemá smysl. Vzhledem k tomu, žě by jsi mě určitě chytil . Ale ... pokud jsi slabší než já ... pak tě porazím a pak budu pokračovat.

Ikkaku: Aha. Zdá se, že nejsi blázen ! Ty jsi uhnul ! Máš velmi dobré reakce. Ptám se tě na jméno ?

Ichigo: Kurosaki Ichigo !

Ikkaku: Ichigo ? No to je z hlediska dobré jméno .

Ichigo: Opravdu ? To je poprvé , kdo pochválil mé jméno .

Ikkaku : Kluci s " prvním " ve svém jménu znamená , že jsou překypující talentem . Jsem 3 důstojnýk z 11 divize Madarame Ikkaku ! Jako kolega ichi ! Pojďmě spolu.

Ichigo: Ne děkuji !

Ikkaku: Dovol mi říc , že tvá katana ... je amatérská .

Ichigo: Drž hubu! Nevidím mám krev v očích ! Tak jsem to vymazal !

Ikkaku: I lehké zranění na čele bude produkovat velké množství krve, nemá cenu ho utřít, pokud nemůžeš zastavit krvácení .

Ichigo: Ty podvádíš ! Lék na srážení krve jen pro sebe ?

Ikkaku: Není to podvod ! Je to mozek ! Mozek ! Ty jsi měl dojem jít " vyhrát, to je chytré ." Jsi extrémně divný chlap. Ty se chovaš jako úplný amatér. Nemusíš vypadat jako válčící. Ale tvé reakce jsou prvotřídní. Divoké tahy! Řekl bych, že tvůj útok je blízký těm mým. Já tě doplňuji. Jsi příliš dobrý být jen amatér, který má rád boj. Zvládneš to Ichigo ?

Ichigo: Učil jsem se to 10 dní , já nevím, jestli je to můj mistr ... ale byl tam někdo, kdo mě naučil, jak bojovat.

Ikkaku: Kdo to je ?

Ichigo: Urahara Kisuke .

Ikkaku: Aha. Tato osoba ? Pokud se držíš zpátky, tak tě zabiju , že by to byla urážka ! Prodluž se Hozukimaru ! Není čas, aby jsi byl překvapení Ichigo ... Tak já jdu. Je lepší ,že jsi to špatně přečetl !

Ichigo: Nemluv, jako by to skončilo. Ty jsi ještě neviděl můj meč. To je místo, kde to začíná Ikkaku. Tentokrát nebudeš moci držet meč.

Ikkaku: Mluvíš jako docela velký spratek.

Ichigo: Nemůžu si dovolit zemřít zde .

Ikkaku: Hej, ty. Proč jsi přišel na nádvoří čistých duší ?

Ichigo: Přišel jsem zachránit Kuchiki Rukiu.

Ikkaku: Co ?

Ichigo: Jako zástupce shinigami, Kurosaki Ichigo. Chránit své drahé kamarády nyní srazit ostří mou dušu !

Ikkaku: Jak na to ?

Zpěv: Bleach ! Ským bych mel bojovat ? Komu věřit ? Kdyby jsi to byl ty ,kterou cestou bys šel ?

Ikkaku: Co se děje ? Všechny diskuse ?

Ichigo: Konečně jsem se si zvykl na tebe útočit.

Zpěv: Kdo je nepřítel ? Kdo je spojenec ? Kdyby jsi to byl ty, koho bys chránil ? Probouzí to zapadlé zpomínky b tbé mysly. Co hledáš ? Co opouštíš ? Jako divoká šelma. Kdyby jsi to byl ty ,co bys vybral ? Bez váhání . hned teď , zkřiž meč! Stín krvácejicího měsíce . Stín krvácejicího měsíce. Rudý ,naříkajicí stín měsíce ozařuje naše osudy. Stím měsíce vidí budoucnost ! Stín krvácejicího měsíce. Stín krvácejicího měsíce .

Renji: Chceš zachránit Rukiu jak špatné ?

Ichigo: Ty idiote. Není to jen, že jí chci zachránit. Já ji jdu zachránit !

Byakuya: Prvotřídní zločinec Kuchiki Rukia má být popravena. To bude naše poslední výměna slov.

Rukia: Bratře Byakuya !

Hinamori: Kapitáne Aizene !

Renji: Hovadina ! Rukia porušila zákon, protože jsi ji ukradl její moc ! Je to tvoje chyba, že Rukia, bude zabita ! Bez ohledu na to jak moc budeš prosit ,nemůžeš zachránit Rukiu !

Ichigo: Já to vím ! To je důvod proč jí musím zachránit !

Hinamori: Byl jsi to ty ? Kiro ! Proč ?

Kira: Jsem zástupce kapitána 3 divize. Nemůžu dovolit aby někdo tasil meč na mího kapitána bez udání důvodu.

Renji: Já prohrál ... sakra ! Kurosaki bez ohledu na to jak je to ostudný . Já tě prosím ... Rukia ... zachraň Rukiu !

Hinamori: Uhni . No . Copak ty víš , co to znamená ?

Kira: Nevíš, co znamená, ne ?

Hitsugaya : Nehýbejte se ani jeden .

Hinamori: Hitsugaya .

Byakuya: Pokud chceš bojovat sám, pak tě určite nemůže zranit . Do vězení !

Hitsugaya: Oba do vězení . Ichimaru ... Pokud ukápne Hinamori krev ... Zabiju tě .

Ichimaru: Jak děsivé , stát na stráži, aby děti mohly dál.

Rock Musical Bleach - Saien - 14 cz - konec

9. srpna 2011 v 16:09 | Zafrina |  Rock Musical Bleach

Ichigo: Děkujeme

Renji :Děkujeme. Rukia ... opravdu dobře jsi zpívala.

Rukia: Co je to , Renji ? Jsem toho názoru , že je to opravdu trapné mi říct to .

Ichigo: Je to pravda . Na začátku jsem přemýšlel , proč jsme se v tanci v pozadí. Jak mohu dát tento ... Zdá se, že budeš zpívat a chytíš mé srdce ...

Rukia: Ještě Ichigo chceš říct něco jako , že .... stejně tak proč ne ty zpívat, taky ? ne ,ne,ne,ne

Renji: Oba jste zpívali hodně ve hře.

Ichigo: Přesně tak !

Renji: A navíc, dnes se nezdá , že naše hrdla fungují dobře ....

Rukia: Zpívala jsem víc, než ty ? Do ... Byakuya !

Renji: Kapitán Hitsugya a ... kapitán Aizen ?

Byakuya: Rukia ... Můžu také zpívat ?

Renji: Kapitáne ! Proč jste se zeptat Rukii o povolení ? Jen zpívejte jak chcete !

Rukia: To je pravda ! Ale ... Ty jsi opravdu zvláštní kombinace , ne ?

Ichigo: Vypadá to, že trio.

Aizen: To je nízký ! Řekněme, že je to kouzlo.

Renji: Dospělý ? A co takhle ?

Hitsugaya: Co ? Máte problém se mnou ? Já to dělám jenom proto, protože mě kapitán Aizen požádal , abych...

Aizen: Protože jsem byl povolán .... kapitánem Kuchiki

Rukia: Pak to znamená , že .... ten, který chce zpívat nejvíce , je ...

Renji: To nemůže být ! Kapitáne ! Co je to za jiskřivou hudbu ? Hej utíkejte, utíkejte !!

Aizen: Předstírání, jak jsi "COOL" srdce žhavější než kohokoliv jiného. Nemůžeš ho nenáviět.

Byakuya: Tyhle ryhcle utíkajicí dny ... Citím , jako byhc ztrácel ... tvůj smích a tvoji laskovost .

Hitsugaya: Stal jsem se tak nemotorným , když jsem byl chycen tvým letmým pohledem.

Hitsugaya, Aizen, Byakuya: Na pokraji tohoto světa . Jsme vděčný za zázrak našeho setkání. Je to něco ,co nedokáži vyjádřit slovy. Tiché příní . Posílám ti ho po větru.

Hitsugaya: V dlani mojí ruky ... uchovávám střípky zpomínek jidiné, čím jsem si jistý je, že hledám sám sabe.

Byakuya: Mluvili jsme obudoucnosti jen jednou , tu noc ... nechci aby to zmizelo.

Aizen: Všechno se pravděpodobně vytratí ,ale ikdyž budeš pryč , chci vzhlížet ke stejné obloze .

Aizen , Byakuya , Hitsugaya: Na pokroji tohoto světa. Jsem vděční za zázrak naše setkání . Je to něco , co nedokáži vyjádřit slovy. Tiché příní. Posílám ti ho po větru. Vítr ho poslal ...

Ichimaru: Vy tři jste odvedli dobrou práci

Hitsugaya: Jsi jediný , já ti neodpustím !

Aizen: Hitsugaya .Dospělý člověk by neměl klesnout na takové provokace ...

Ichimaru: Ale Kapitáne 5 divize vy nejste moc dobrý v tanci, ne ?

Hitsugaya: Aizen !! Být dospělý.

Ichimaru: Ale aspoň byl kapitán Kuchiki v dobré náladě tak to je v pořádku v pořádku ? Ok, tak poslední píseň je má začneme ?

Urahara: Ne , já chci zpívat.

Ichimaru: To se nedá nic dělat ... budeš se mnou zpívat ? Takže , všichni, pojďme ! Každý zpívat .

Všichni: Nashledanou ! Nashledanou ! Zítra bude všechno jasnější. Nashle !Nashledanou ! Zapomeňte na dnešek ! Nashle ! Zahoď svou stydlivost . Svět se točí okolo peněz. Vyspi se a vyčkávej na trochu štěstí . Jez a počkej ! Občas vane vítr, který nepřináší nic dobrýho. Když tě jeden z bohů opustí další tě snad zvedne . Nemůžeš předvídat budoucnost . Někdy uspěješ a někdy prostě né . Však to nějak dopadne. Tak prostě příště !! Nashledanou. Nashle !! Nashledanou ! Zítra bude všechno jasnější ! Nashle !! Nashledanou ! Zapomeň na dnešek ! Oh jo ! Oh jo ! V pohodě!! Oh Jo !! V pohodě !!

Ichimaru: Poslední slova, jdi na to Kiro Izuru !

Kira: Já - já - já nebudu moci nic říct !

Všichni: Nashledanou !Nashledanou ! Zítara bude všechno jasnější ! Nashledanou !Nashle ! Nashedanou ! A když ne zítra , tak ten další den ... Nashle ! Nashledanou ! Zítra bude všechno jasnější .Nashle ! Nashledanou ! Prostě zapoměň na dnešek !! Nashle !!