Září 2011

Bleach -mraky na modrém nebi cz 3

23. září 2011 v 13:55 | Zafrina |  Rock Musical Bleach

Tousen: Neměl se vyhnout ... ne ... neměl by být schopný vyhnout se . Jeho zkroucené srdce , že má zabíjet ... přiměl jsi , mě abych nechal jeho sráž na okamžik.

Zaraki: Dlouho jsme se neviděli ! To není možné ! V pořádku , další . Příště ti urvu tvojí paži před bodnutí mě !

Tousen: Zatraceně ! Nemůžu si dovolit prohrát ... Nemůžu si dovolit ztratit tě !

Zaraki: Pojďme přestat . Jsem z tohoto unavený ... nebylo by dokonce udělat dobrý příběh . To by bylo škoda , pokud zemřeš ... jestliže bys umřel něměl bych nikoho nazabitý .

Tousen: ... všechna moje spravedlnost je v sázce ... musím tě zastavit !

Zaraki: Blbost ! Pokud chceš umřít , za špatné , pak jdeme na to .

Ikkaku: Kapitáne Zaraki .

Zaraki: Co se děje ?

Ikkaku: Poprava brzy začne .

Zaraki: Co s ní ? Ještě se neukázal ?

Ikkaku: Ne , ještě ne . Ale on se tam určitě objeví aby zachránil Kuchiki Rukiu .

Zaraki: Těšil jsem se na to . Kurosaki Ichigo !

Tousen: Počkej ! Zaraki !

Strážce: Sokyoku ... odpečetit !

Rukia: Já se nebojím . Žila jsem dobře . Setkala jsem se s Renjim . Byla jsem sebrána bratrem. Kaien mi ukázal cestu . A .... Byla jsem zachráněná Ichigem . Já nejsem nic . V mé mysli . Děkuji vám . Děkuji . Děkuji . Děkuji .Děkuji . Sbohem !

Ichigo: Rukia !

Hisagi: To není možné ! Byl zastaven ?! Soukyoku oštěp má sílu milionu zanpakuto ! A to byl zastaven jen jedním duševním mečem ? Ten kluk ... kdo je ten kluk ?! Dny chaosu ... jsou nebezpečný ?

Shinigami: Popraviště ! Popraviště bylo zničeno !

Hisagi: Co ?!

Rukia: Blázene ! Proč jsi přišel znovu ?! Nemůžeš porazil bratra ! Tentokrát tě zabije !

Ichigo: Zastavit blábolení . Říkal jsem ti , veškeré své názory ty je odmítáš . To je podruhé , ne ? Tentokrát to bude fungovat . Přišel jsem tě zachránit . Rukia .

Rukia: Nebudu ti děkovat . Blázene !

Shinigami: Tady je !

Rukia: Co budeme dělat ? S tím to neexistuje způsob , jak se skrýt .

Ichigo : Běž !

Rukia: Není možné . Můžeme se dostat od nich pryč !

Ichigo: Budu je muset porazit všechny , potom běžet . Není jen ty ... všechni , kteří mi pomohli ... se chystám zachránit a poté je přivést !

Soifon: Nedovolím , ti to !

Ichigo: Kdo jste ?

Rukia: Nejvyšší velitel tajné armády . Kapitánka 2 jednotky . Soifon .

Soifon: Podvod a vražda shinigami které poruší zákon je poslání mího týmu . Vše , co naruší klid soudu čistých duše jsou nepřátelé . A nepřátelé jsou zabiti . To je všechno ?

Renji: Rukia !

Rukia: Renji ! Díky bohu . Ty žiješ !

Ichigo: Renji ! Vem ji ! Neváhej ! Vezmě mi si ji už ! To je tvá práce ! Nezemři !

Shinigami: Stop !

SoiFon: Co to ten kluk dělá ?! Postupujte !

Shinigami: Ano, madam !

SoiFon: Pusť mě ! Kdo jste ?!

Yoruichi: Moje , moje . Neprováděj takové scény . Nervózní stále...

SoiFon: Vy ! Yoruichi !

Yoruichi: Dlouho jsme se neviděli , Soifon.

Ichigo: Říkal jsem ti , že tě vidím ! Kuchiki Byakuya !

Byakuya: Proč ? Proč se pořád snaží zachránit Rukiu ?!

Ichigo: No já mám otázku pro tebe ! Ty jsi Rukiin starší bratr ! Proč nechceš nezachránit Rukiu ?!

Byakuya: Zbytečná otázka . Dokonce pokud bych odpověděl , nebyl bys ji nikdy schopen pochopit . Mám ale jednu cestu , Kurosaki Ichigo ... Já tě zklamu ... další popravu Rukai vykonám sám .

Ichigo :Nechci ti to povolit ! To je důvod , proč jsem sem při šel !

Všichni: Společnost duší se třese .... on je za tím ? Společnost duší se třese ... Je to opravdu on ?
Mraky plynou zamotávání všechno nahoru . Hrůzný zařízení se začne otáčet . Třepání vzpomínky ... okolí vypadá jako v zlaté kleci . Viditelné síly naplní to všechno !

Bleach -mraky na modrém nebi cz 2

23. září 2011 v 13:27 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Všichni: Společnost duší se otřásá . Kde jsou ?! Společnost duší se otřásá . Co je poté ? Hledání vzájemně ... sebe sama a času . Je odnášen našemi krásným cílem . Přísaha pravdy se rozpadá . Nedovolte , aby chaos vládnul ! Propíchnout zem.

Renji: Jak je to ostudné , prosím tě ... Rukia ... zachraň ... Rukiu , prosím !

Všichni: Zlomená slova . I když měsíc vypadá modrý , prostě jít dál ! Stíny a existují úsměv , každý jde dolů po nekončící cestě . Rozmazáné dny ... jsou nebezpečné ! Jít bojovat ! s cílem chránit !

Byakuya: Říkal jsem ti , že nechci slyšet žádné přehánění , spratku !

Yoruichi: Tři dny . Do tří dnů on bude silnější než ty .

Hisagi: Společnost duší se otřásá ! A to začalo zbláznit .

Ichimaru: Společnost duší se otřásá ! Co je příčinou ?

Kira+ Hinamori: Společnost duší se otřásá ! Kdo je to ?!

Hinamori+ Hitsugaya: Společnost duší se otřásá ! Co je poté ?!

Rukia: Nejsem hodná záchrany . Já vůbec nestojí za záchranu .

Všichni: Společnost duší se otřásá . Je to z nějakého důvodu . Společnost duší se otřásá ! Vrať se duše.

Zaraki: Kde je ?! Kurosaki Ichigo ! Chci s tebou znovu bojovat . Kdo je tam ? Nemáš se plížit kolem. Pojď ven ! Skrývat dušvní sílu to nejsou věci co by měl dělat Kapitán ? Co to 9.divize a její Kapitán. Chceš se se mnou bojovat ? Nemám čas si s tebou hrát .

Tousen: Mluvíš s velmi velkou hubou . Snažíš se mně vyprovokovat ? Nebo je to upřímně řečeno ? Ať tak či onak nejen , že ty nemáš žádnou hrdost ... Zdá se , že ti chybí i zdraví rozum . Zaraki .

Zaraki: Zdravý rozum ? Omlouváme se , ale já si nevzpomínám , že bych někdy měl tak zbytečnou věc ! Pojď si pro mě už . Předpokládám , že budeš dobrý pro zahřátí.

Tousen: Jsi příliš domýšlivý . Zaraki Kenpachi .Suzumushi nishiki benihikou !

Zaraki: Co ? Hotovo už ? Moje , moje ... No , to je zklamání . Já jsem asi usnu , tímto tempem . Zabiju tě tě jednou pro vždy . Nemám na to celý den ? Být tebou neměl bys mi ukáz co v tobě je . Nebude to však ani nestojí za hrát si. Vstávej ! Pokud si nejdeš pro smrt tak mi ukážeš , bankai jako Kapitán !

Tousen: ... Od té doby co jsi zabil předchozího kapitána 11 divize a převzal místo Kapitána místo jeho ... Jsem měl silný pocit neklidu . Tento člověk je démon . On se vyžívá v násilí a pije krev . Mezi námi jsou rozdíly . Nemůžeme toho nechat a zůstat zde . Jednoho dne tento muž zničí náš klid . Ale skutečnost je , že se snažíš zachránit ryoka a stím s tebou nesouhlasím . Čímž nádvoří čistích duší uvrháš do dalšího chaosu ! Můje předpoklady jsou ... stačí ti jen zájem o další bitvy ... hádám špatně . Zaraki ?

Zaraki: Stop blábolení ! Jen si říkám, že jsi " Dobrý člověk ", jsi jen parchant ... pokud mě tak moc nenávidíš , pak použij bankai a zautoč na mě !

Tousen: Mýlíš se . To neznamená , že tě nemám rád ... já ti prostě nemůže dovolit , aby jsi existoval ! Vše od tebe se vrhá do chaosu i náš mír ! Nenesu žádnou zášť . Ale musím chránit mír. Bankai ! suzumushi Tsuishiki Enma Koorogi . To je můj bankai . Celý tento rozměr je můj bankai ! Co si myslíš
Zaraki ? Vsadím se, že jsi si nikdy nepředstavil takovou scénu !

Zaraki: Co to ? Nevidím nic . Neslyším ho .

Tousen: Není tu žádné světlo nebo zvuk ! Svět tmy ! Temnota je všude dosud ! Zemřeš ... ve tmě , budeš se svíjet a trpět ve strachu ! V Enma Koorogi nelze pocit dušvní sílu nebo ji vidět ... Je to peklo tmy dokonce ani nabízené sluchem a čichem . Existuje jen jediné východisko z pekla , a to je držet Suzumushi v hlavní podobě ! Zemřeš v tichého výkřiku ? V labyrintu pekla ... budeš silně křičet . Dovol mi říc ti ... tohle je Enma Koorogi . Není tam žádné světlo tohle je můj svět ! Co ? Dokonce i když předvídáš směr i řez ... nelze chytit mně . Vzhledem k tomu , při náhle ztrátě světla se vytvoří trochu strachu . Ta trocha strachu omezuje tvé pohyby . Ale já se můžu pohybovat , protože jsem se narodil bez světla ! Tenhle chlap ... Vidím ... je démon . Peklo tmy je tvůj hřích . Nikdy jsi necítil strach , naučím tě strachu ! Proč ?! Právě teď nelze použít oči , uši , nebo své tělo ! On nemůže dokonce ani vnímat mou dušvní sílu ! Ale i přes to je schopen se vyhnout ?! Znovu ! Vynechal jsem své životně důležité orgány . On se směje znovu ... dokonce i v tomto bodě se stále těší bitvy ? On je nebezpečný . Zaraki Kenpachi . Věděl jsem to , že je to příliš .

Bleach -mraky na modrém neby cz

22. září 2011 v 17:31 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Hisagi: Jedná se o 9 divizi já jsem zástupce kapitána , Hisagi Shuuheiem velmi se omlouvám ,ale zjistil jsem , že ryoka je dosud v11 divizi , že třetí důstojník 11 divize Madarame Ikkaku ... a zástupce kapitána 6. divize Abarai Renji ... a Kapitán 11 . divize Zaraki Kenpachi byly zraněný v bitvě s tímto ryoka . Jeho cílem je zastavit popravu Kuchiki Rukia . Pouze jeden ryoka způsobý na nádvoří čistých duší chaos . Poprava Kuchiki Rukia je vytvoření vnitřním střetu mezi Gotei 13 divizí .
Kapitáne Tousene ... Jakou odpověď by měla přijmout 9 divize ? Samozřejmě . Já se budu řídit vašimi rozhodnutí kapitáne Tousene bez ohledu na to, co se stane . Poprava začne brzy . On se jistě objeví na Soukyoku kopci . Jen to zkus jest-li , že se odvážíš ... Kurosaki Ichigo. Budeš tak další !

Ichigo: Studený déšť pokračuje v pádu ... černé mraky zakryly všechno . Je to jako já . Nelze vidět nebe . Studený déšť nadále klesá ... černé mraky skrývají vše ... Je to jako bych zapomněl jak
vypadá krajina ! Miloval jsem svou matku . Ten den se stalo něco špatného , právě jsem se chystal domů k matce , na to nikdy nezapomenu . Slyšel jsem od táty , že jméno Ichigo znamená " Znamená jednu věc " v té době jsem si myslel " Chci chránit svojí mámu " Já si říkal , že ... moje matka ... ta , která mě vždy chránila ... ten den pršelo ... i den před tím příliš pršelo ... a den před také pršelo ... z toho důvodu se voda v řekách stoupla ... byla tam holka stojící na okraji řeky . Ta
holka neměla deštník . Vypadalo to , jako by se chystala skočit ... Tehdy jsem ještě nemohl poznat rozdíl mezi živíma a mrtvíma lidma . Začal jsem běžt na ochranu té holky ... když ...

Máma: Né ! Ichigo !

Ichigo: Když jsem se probudil ... ta dívka zmizela . Moje máma byla na zemi s rukama kolem sebe . Byla od krve ... voda všude kolem nás byla červená ... Nevěděl jsem , jak to ... ale ... bylo jasné , že se mě snažila zachránit ! Miloval jsem matku ... ne jen já ... mé sestřičky a táta taky . Každý miloval mou matku . Tenkrát ... moje matka byla centru našeho světa . Musel jsem přijmout její odhod z našeho světa . Moje matka , je pryč ! Déšť nadále se vylévá dolů bez zastavení ... zítra také bude určitě pršet bez zastavení ... kde se v těchto mraků přináší déšť ? Nikdo neví ! V mém srdci je déšť a vždycky , vždycky , vždycky , vždycky , vždycky pokračuje . Od toho dne ... déšť vždy pokračoval k pádu . Rukia ! Budu tě chránit ! Dala jsi mi své shinigami síly takže jsem mohl ochránit svou rodinu . Ale díki tomu jsi byla odvedená do společnosti duší a tam jsi byla uvězněna . A teď budeš popravena . Je to můj faul , že se tě snaží zabít . Pokud tě nemám chránit , tak kdo to bude ?! Budu více ... mnohem silnější ! Více více silnější ... a rozhodně tě ochrání až do konce ! Pokud nemám ... nebudu moci čelit svojí matce !

Všichni: Zuřivě vane vítr a proplete se s mraky ! Bere všechnu modrou z nebe ! Spřádání vzpomínek ... zablácené kroky ... nenech chaos vládnout ! Prorazit zemi ! Bledý motýl , v společnosti ztrácí svou rovnováhu a padá ! Temné úsměvy znají proč jsou ty křídla vytrhány . Dny chaosu ... jsou nebezpečné ! Jít bojovat ! S cílem ochrany ! Společnoství duší se otřásá. Z nějakého důvodu se společství duší třese. Vrať se duše .

Ikkaku: Sakra ... Ty jsi silný . Sakra ... Já nejsem šťastný !

Zaraki: Našel jsem někoho, k boji ! Sakra ... Chci se stát silnější !

Perličky z výuky 1- 2

13. září 2011 v 20:00 | Orichime
Tak zde jsou nejlepší preličky ze školy !! Nikdy si říkám co nás to jen v těch hlavách na padá !! Nebo snad nejsme den o dne blbější

1)
Učitelka: Jaká je jednotka síly?

Žák: Jeden květináč.
2)
Učitel: Jak zjistím, kolik to stojí?

Žák: To se platí zadarmo.
3)
Učitelka: Co dělá tepelný spotřebič?

Žák: Tepelný spotřebič ohřívá teplo.
4)
Učitelka: Co dělá tepelný spotřebič?

Žák: Tepelný spotřebič ohřívá trafo.
5)
Učitel: Co používáme jako ochranu očí předprudkým světlem ?

Žák: Abychom si šetřili zrak před přímým světlem, používáme baterku.
6)
Učitelka: Co víš o baňce žárovky?
Žákyně: Nic.
7)
Učitel: Jaké znáš tepelné spotřebiče?

Žák: Tepelné spotřebiče jsou: žárovka, dráty, roztavené železo.
8)
Učitel: Co je to teplota tuhnutí?
Žák: Teplota tuhnutí - teplota, při které se kalina mění v pevnou látku.
9)
Učitel: Jakou práci vykoná stroj za 20 s, když má výkon 600 W?
Žák: Vlon prd 1 200 J.
10)
Učitelka: Je to automatický průmysl?
Žákyně: automatický průmysl = automobilový průmysl.
11)
Učitelka: Jaká bude doba ohřevu vody vařičem 600 W
a 1 000 W?

Žák: První vařič je delší a druhý rychlejší.
12)
Učitelka: Která doba je u zážehového motoru pracovní?
Žák: Pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
13)
Učitel: Co je to blesk?

Žák: Blesk je užitečný jako vibrátor při milování chlapce a dívky.
14)
Učitelka: Jakým směrem se otáčí Slunce?
Žák: Po směru hodinových ručiček.
15)
Učitelka: Jaké druhy brýlí znáš?
Žák: Máme brýle krátkozraké a dalekozraké.
16)
Učitelka: Kde můžeme pozorovat rozklad světla?
Žák: Rozklad světla můžeme pozorovat v přírodě v jeskyni.
17)
Učitel: Teď tu mám v hrnečku čaj. Co jiného ještě mohu pít?
Žák: Ten hrneček.
18)
Učitel: Jak oddělujeme zlato a písek?
Žák: Zlato a písek oddělujeme odpařováním.
19)
Učitelka: Proč je zkrat nebezpečný?

Žák: Zkrat je nebezpečný, protože je škodit zrak.
20)
Učitelka: Z čeho je vyrobena spirála v tepelném spotřebiči?
Žák: Tepelná spirála v tepelném spotřebiči je vyrobena z hliníku.
21)
Učitelka: Jaké pojistky znáš?
Žák: Ruční jistič.
22)
Učitelka: Z jakého materiálu je vyrobeno vlákno v žárovce?
Žák: Vlákno v žárovce je vyrobeno z mědi.
23)
Učitel: Jaké znáš typy elektráren?
Žák: Elektrárny: jaderná, vzdušná a vodní.
24)
Učitel: Jakým směrem se otáčí Slunce?

Žák: Doleva.
25)
Učitelka: Jak reguluje duhovka množství světla v oku?
Žákyně: V noci se přivře, večer se otevře.
26)
Učitelka: Jakou vlastnost má oční čočka?

Žákyně: 300 000 km.
27)
Učitelka: Na čem se láme sluneční světlo, když vzniká duha?
Žákyně: Ve oku.
28)
Učitelka: Jaký typ čočky je oční čočka?
Žákyně: Lidská.
29)
Učitel: Co je to účinnost?
Žákyně: Účinnost - udává, jak se přemění dobrá energie v nám prospěšnou energii značky ETA.
30)
Učitel: Jak oddělujeme cukr a vodu?
Žákyně: Cukr a vodu oddělujeme plavením.
31)
Učitel: Jaké vlastnosti má plyn?
Žák: Je kapalný.
32)
Učitelka: Jaká veličina udává velikost elektrické práce vykonanou za 1 sekundu?

Žák: Elektrický příkop.
33)
Učitel: Jaké znáš přírodní paliva?

Žák: Uhlí, rašelina.
34)
Učitelka: Jaké znáš kapalná paliva?

Žák: Zemní plyn.
35)
Učitelka: Co používají tepelné motory k svému pohonu?

Žák: Svíčku.
36)
Učitelka: Co má Dieselův motor místo zapalovací elektrické svíčky?
Žák: Turbínu.
37)
Učitelka: Co používají tepelné motory k svému pohonu?
Žák: Teplo.
38)
Učitelka: Jaké palivo používá Dieselův motor?
Žák: Dieselův motor používá jako palivo Diesel.
39)
Učitelka: Co má Dieselův motor místo zapalovací elektrické svíčky?
Žák: Žárovku.
40)
Učitelka: Kde používáme parní turbinu?
Žák: Parní turbinu používáme u aut.
41)
Učitelka: Jak rozdělujeme tepelné motory?
Žák: Tepelné motory rozdělujeme na výfuk a žárovky.
42)
Učitelka: Co má vznětový motor místo svíčky?
Žák: Vznětový motor má místo svíčky světlo.
43)
Učitelka: Jaká je účinnost zážehového motoru?
Žák: Účinnost zážehového motoru je 600%.
44)
Učitel: Dříve se vařilo i na svítiplyn. Ten je ale jedovatý, můžeme se otrávit.
Žákyně: Když si zapálíme svíčku, tak se taky otrávíme.
45)
Učitelka: Čím je naplněna baňka žárovky?
Žák: Baňka žárovky je naplněna dusítkem.
46)
Učitel: Jak nazýváme uhlovodíky, u kterých nahradíme jeden nebo více vodíků jedním prvkem nebo skupinou prvků?
Žákyně: Devianty.
47)
Učitel: Jak nazýváme deriváty uhlovodíků, které vznikly z arénů?
Žákyně: Fenin.
48)
Učitel: Jak nazýváme alkohol vzniklý z methanu?
Žák: Whisky.
49)
Učitel: Z čeho je sněhová koule?
Žák: No, asi z kovu.
50)
Učitelka: Na jaký pád se ptáme koho, čeho?
Žákyně: Na 8.
51)
Učitelka: Kdy prochází elektrickým obvodem elektrický proud?
Žákyně: odpoledne a večer.
52)
Učitelka: Tvrdá přídavná jména mají jaký vzor?
Žák: Mladý.
Učitelka: Měkká přídavná jména mají jaký vzor?
Žák: Starý.
53)
Učitel: V jakém století byla 2. světová válka?
Žáci: Ve 14. století.
54)
Učitelka: Kdo je to vdova?
Žák: Je to uklízečka.
53)
Učitelka: Jak se jmenuje pohyblivá část motoru?
Žákyně: Starter.
Učitelka: Ne!
Žákyně: Svíčky.
54)
Učitel: Jak se přepóluje elektromagnet?
Žák: Výbojem.
55)
Učitel: Jak rozdělujeme magnety?
Žákyně: Na severní a jižní.
56)
Učitelka: Z kterého dne v týdnu na který den v týdnu je o Velikonocích Velká noc?
Žák: Z pondělí na čtvrtek.
57)
Učitelka: Jak se nazývá generátor střídavého proudu?
Žákyně: Dynamit.
58)
Učitel (kárá): Pošťuchovat se můžete po vyučování 50 mod školy.
Žákyně: To je půl kilometru.
59)
Učitelka: Jaké máme elektrické vodiče?
Žákyně: Hliník, uhlík, mědík.
60)
Učitel: Jaké tři prvky jsou v sacharidech?
Žákyně: Bílkoviny.
61)
Učitel: Jak říkáme živočichům, rostlinám a houbám dohromady?
Žákyně: Konzumenti.
62)
Učitel: Jmenujte nějaké ovoce, v Čechách běžné, které má v sobě hodně cukru.
Žák: Coca Cola.
63)
Učitelka: Načrtni pravoúhlý trojúhelník.
Žákyně:

Učitelka: Tohle je trojúhelník?
Žákyně:


Učitelka: Tohle je pravoúhlý trojúhelník!

Učitelka: Ukaž mi na obrázku pravý úhel!
Žákyně:


Učitelka: Ne, tady je pravý úhel!

Žákyně:
Ale, paní učitelko, jak to může být pravý úhel, když je vlevo?
64)
Učitel: Jak říkáme zmrzlé vodě?
Žákyně: Estery.
65)
Učitel: Jaké máme sacharidy?
Žákyně: Bílkoviny.
Učitel: Ne, to není sacharid. Jaké máme sacharidy?
Žákyně: Tuky.
66)
Učitel: Jaké prvky obsahují sacharidy?
Žákyně: Cukry.
Učitel: To není prvek ale deriváty uhlovodíků.
Jiná žákyně: Estery.
Učitel: To jsou jiné deriváty uhlovodíků
Žák: Kyseliny.
67)
Učitel: Jmenujte nějaký prvek.
Žákyně: Přibík.
68)
Učitel: K čemu slouží tuky?
Žák: Chrání před nachlazením maso, nebo co je to pod ním.
69)
Učitel: Co je to vítr?
Žákyně: Vzduch.
Učitel: Ale jak vzniká?
Žákyně: Musí se do toho dát kapalina.
70)
Učitel: Jaký je rozdíl mezi kapalinou a tekutinou?
Žák: Kapalina kape a tekutina teče.
Učitel: Takže kapalina neteče?
Žák: Ne, ta jen kape.
71)
Učitel: V jakých jednotkám měříme energetickou hodnotu jídla?
Žákyně: Red Bull.
72)
Učitelka: Jak změříme obsah téhle knihy?
Žák (ukáže hranu knihy): Tady.
Učitelka: To je délka knihy.
Žák (ukáže druhou hranu knihy): Tak tady.
Učitelka: To je výška knihy!
Žák: ???
Žákyně z lavice (otáčí svoji učebnici): Prosim tě, obsah je tady zezadu.
73)
Učitel: Jak se česky řekne oxid?
Žák: Ou tů.
74)
Učitel: Kdy se voda vypařuje?
Žák: Když jdu v zimě čůrat.
75)
Učitel: Máme led o teplotě 0 °C. Led budeme chladit. Co se s níms stane?
Žák: Roztaje.
76)
Učitel: Jak nazývá teplotání , při níž dochází k tání ?
Žákyně: Tací.
77)
Učitelka: Jak chráníme obvod před zkratem?
Žák: Obvod chrání před zkratem izolanti: guma, suchá hlína, plast.
78)
Učitelka: Jaká čočka je oční čočka?
Žákyně: Lidská.
79)
Učitelka: Jak nazýváme rovnici a2 + b2 = c2?
Žák: Pythagorova věda.
80)
Učitelka: Kde se používají parní turbíny?
Žák: Parní turbína se používá ve firmách na elektřinu.


Roc Musical Bleach - Dark z Měsíc 15 cz

13. září 2011 v 11:00 | Zafrina |  Rock Musical Bleach

-

Yoruichi: Muž . Je příjemné být shromažďovány způsoben jako je tento.

Rukia: Vy dvě jste opravdu krásné.

Hinamori: ummm ... Rangiku vím , že to je velmi nepříjemná otázka , ale ... umm .... není to těžké tančit se pak velkým ?

Yoruichi: O čem mluvíš ?

Matsumoto: Jo prsa ? Oni stojí v cestě malým . Řekla jsem něco špatně ?

Yoruichi: Má strach o něco triviálního.

Rukia: Vy dvě jste dobře vybavený ... vy nemůžete pochopit , jak jsem spadla ?

Yoruichi: S pozdravem můžou být jednou velká.

Rukia: To není možné.

Yoruichi: Pokud máš strach , že se nestanou větší

Hinamori: Jak to můžeš říct ?!

Matsumoto: Proč tak najednou křicíš?

Hinamori: Vy dvě jste stejné . Ty to nechápeš jak je znepokojující dívčí srdce ! Jdeme Kuchiki . Pojďme mluvit tam.

Matsumoto: Ona ... si velmi neuváženě vybrala boj , ne ? Pojďme. Pojďme.

Hanataro: Co se děje ?

Kira: Co Matsumoto řekla ... a mně nestalo se , že jsem byl velký muž.

Hanataro: Ona je vždycky tak upřímná , že ?

Kira: Takže si to myslíš , taky ?!

Renji: Co ? Co je to ?

Kira: Buď jak buď, já jsem jen malý muž . Buď jak buď, já jsem jen malý muž . Obávám se o všechno . Jen třást .Malý muž . Minule to bylo skvělý, byl jsem tu ten nový, ten krát jsem se staral jen o svoje malý místo . Jsem takový malý muž !

Renji: Je to to , co si myslím ?!

Kira: Drž hubu ! Woa to je Abarai.

Aizen:Kira

Kira: Ano ... oh !

Aizen: Přemýšlej o tom, jak moc jsem se objevil a mluvil.

Hanataro: Co budeme dělat ?

Renji: Co je to ? Co je to ? Mám chvění taky ?

Kira: ale já jsem člověk ! Můžu to udělat , pokud to zkusím . Stanu se velkým mužem !

Ikaku: No neříkej ?

Renji: Ikkaku . Captaine Zaraki !

Ikkaku: Kira

Kira: Ano

Ikaku: Naše 11 divize ... z tebe udělá velkého muže. Kapitáne Zaraki ! Pokud teda chcete , prosím !

Renji: Je to tady ? Hele támhle !

Zaraki: Jestli-li chceš být chlap , o kterém se mluví ... Tango silk !

Ikaku: Tancuj v rudé bederný zástěře. Štasný-štasný tanec !

Zaraki: Staň se mužnější než všichni ostatný ! Staň se můžnější než všichi ostatní .

Renji: Rudý bederný pás a učes ? To by nejvíc sedělo na mě ...

Ikkaku: To není o zjevu . Chlap v srdci. Je to o tom , být chlap ve svém srdci !

Kira: Ano

Zaraki: Jest-li chceš být chlap , o kterým se mluvý ... ráno , ve dne , v noci.

Hanataro: Syrová pšenice , syrová rýže, syrovové vejice !

Zaraki: Jest-li chceš být chlap , jez svoje jídlo syrový. Jest-li chceš být chlap , jez svoje jídlo syrový.

Hanataro : ale já mám elergii

Renji: Kolikrát ti mám říkat ,že to není náš problém

Ikaku: Jo ! Řvi ! Jo !

Zaraki: Jset-li chceš být chlap , o kterém se mluví

Ikaku: Nejdřív řekni svoje jméno !

Kira: Podkapitána 3 divize Kira Izuru

Všichni: Coo ?

Zaraki: Neskrývej svoje třesoucí se nohy pod hakanou.

Všichni: Neskrývej svoje třesoucí se nohy pod hakanou!

Kira: Kapitán Ichimaru je zvyklý vždycky mě zastavit !

Ikaku: Jest-li chceš být chlap , o kterým se mluvý ... Jestli chceš být chlap o kterým se mluvý...

Zaraki: Dneska je to můj boj ! Jdem na to !

Ikaku:Děkujeme moc !

Roc Musical Bleach - Dark z Měsíc 14 cz

13. září 2011 v 10:30 | Zafrina |  Rock Musical BleachRukia: Abych řekla pravdu, žití bývá někdy dost obtížné.

Ichigo: Vzhlédl jsem k nebi a zdá se mi , že tento rok he oblaha běhak modřejší .

Spolu: Ta čista je příjemná viď ? Dává mi sílu přejít všechno s úsměvem . Zkoušíme poruzumět si navzájem i za cenu , že nás to může zranit . A tak i bez ohledu na toto vlastní malé sobectví ...
míříme za svým srdcem . Bloumajicí na cestě k domovu ... utíkáme skrz roční odobý . Žádné z nich není špatné . Drž mou ruku . Budeme se dívat na siluetu večerního města . Vykreslíme si budoucnost . Drž mou ruku . Plamínek tohoto světala v mém srdci nikdy neuhasne . Drž mou ruku ... nikdo nesmaže vzpomínku na teplo v mé dlani.

Matsumoto: Jste ? Je to tak ? Číslo 3 rukongan . Matsumoto Rangiku . Budu zpívat .
Zatím co stojím promočená v děšti ... skrýván své tajné myšlenky ve svých rukávech . Na kamenitou cestu , kde čekám na tebe . Padají kapky děště.

Ichimaru: Něco očivedného dosud není vidět v srdci ženy.

Matsumoto: Něco nóčivedného dosu není viděť srdci muže.

Spolu: Vypadá to , jako by jsme byli odělení stěnou

Ichimaru: Ta roztomilá dívka není dobrá pro mě.

Hinamori: Ztímco stojím promočená v děšti , zpívám píseň plnou emocí. Měsíc pomalu ubývá . Dnes zase , osoba na kterou čekám nepřihází.

Hitsugaya: Něco očivedného dosud není viděť v srdci ženy.

Hinamori: Něco očivedného dosud není viděť v srdci muže.

Spolu: Vypadá to jako by jsme byly odělení stěnou.

Hitsugaya: Nechceš otevřít dveře ?

Matsumoto: Rozuměj mému srdci

Ichimaru: Pokaždé , měj se. Na shledanou

Hitsugaya: Pohlédni do mého srdce

Hinamori: Nedívej se na mě takovýma očima.

Všichni: Vypaá to jako by jsme byly odělení stěnou . Plavicí se na malé loďce , kam směřujeme ? Vypadá to jako by jsme byli odělení stěnou. Malá loďka neustále zmítaná a pokračujicí.

Byakuya: Z lehkého spánku mám prchavý sen . Dokonce i jediná slza byla lež . Momentálně jsem spoutaní . Já jsem zrovna tančil do kola . Usmívali se andělé , jen to co ty víš ? Past je světlo a tma je refrén.

Aizen,Byakuya: Mince tance na obloze . Na obloze se tančí mezi zadní a přední . Hrubé částice organických materiálů tance na obloze . Na kouknutí do budoucnosti , vidíme jeho skutečnou formu. Mince tance ... mince tance ...

Aizen: Bílý znak je vymazán na tmu . Je to jako by tě bolelo srdce a snaží se to poslat pryč . Zapadlé slunce ani to mě nemůže dostat . V tom to falešném ráji , který může pověřit i tento subjekt ? Pravdou je , že jsou způsoby , tak jednoduché a krásné.

Byakuya,Aizen: Mince tančicí na obloze . Na obloze tančí je to sázka , zpět a dopředu . A mince tance na obloze . Dokonce i oči zavřené vidí , bude se to odrážet skutečné fromě. Mince tanec ... Mince tance ...

Roc Musical Bleach - Dark z Měsíc 13 cz

13. září 2011 v 10:00 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Všichni: Skr vyprahlý vítr , nerušíce přiházíme tiše . Shinigamské meče jsou jako ohnivé šípy. Vládneme nad šílenstvím smrti . Padlí blouící duše . Jsme průvodci k jejich osvobezení . Jsme 13 stráždních divizí Goteie . Tohle je jiný svět !

Byakuya: Neurozený nemohou rozumět .Hrdosti , jenž musí nést aristokrat . Tu hrdou vůli ! Stanovené zákony jsou podpěrou budoucnosti . Abych ochránil tento ryzí řád obětuji toto tělo své povinosti.

Renji: Jsou tady namyšlenci , kteřý se vyvušíjí nad ostatní pokud se nestaneš silnějším ... jaký bude mít tvůj život smysl ? Nestanu se otrokem tohoto světa . Buu neúprosně pokračovat ve své cestě jak mi káže můj instink . Dokud toto tělo nepane .

Ichimaru : Nehce si se mnou nikdo hrát ? Nemůži si pomoc a nudím se . A tak zlobím. Motýle , motýle . mám ti říc tajemství ? Chceš sladké tajemství nebo pikantnější co by se ti líbilo ?

Kira: Moje nohy se třesou pod hakanou . Můj osud spojený s tebou mě zachránil od ubohosti má odanost je jidiná síla , tak tě budu následovat , bez ohledu kam půjdeš . Cesta , kterou jdu je stříbrná.

Zaraki: Je to konec ? Nebo je to začátek nového života ? Ve tmě ještě hlouběší je tma ... můžeš slyšet ozvěnu mé krvavé války . Dovolte mi, abych si sám ... bez ohledu na to , kam jdu budu zvíře.

Ikaku: Od nebe ke špičkám mých bot , všichni kdo se mi postavý do cesty , budou rozsekáni. Chci cítít obnaženou sílu tohoto rozhodnutí . Jdi za svým srdcem a za svým rozhonutím. Ukážu ti cestu muže .

Aizen: V co věříš ? Kam míříš ? Tvé názory se mění jak tajicí sních. To není sen z cela jistě je to toto reaita . Usměj se a čel nebesům .

Hinamori: Jdu cestou po , které jsem toužila . Dostala jsem se tak daleko , podporováná svými přátely . Nevzdám se toho to postavení . Půjdu pořád dál ! Dívám se jen na cestu přede mnou.

Hanataro: Skutečná síla vyroste ze semínka laskavosti. Proto nezáleží na to , jetli-li jsem kdy byl zmáčenej . Můžu tak najít své nové já. Stále nemůžu vidět až na vrchol.

Matsumoto: V případě , že bitva je ve mně ... nechci , vůbec zapomenout , jak žít jako květina. Nemůžete vytvořit budoucnost pokud závidte původ . Jsem zvyklá na jméno Rangiku . Půvabně, krásný i hrdý květ.

Hitsugaya: Topím se v mlze . Věci před míma očima jsou zakalené . Bez ohledu na to , kam jdu. Budu odhlalovat pravdu ! Bojuji abych chránil ! Korupce mě nezastaví !

Všichni: Poslouhejte pozorně náš řev roztrhávájicí temnotu ! Michotajicí se třepetající, tančící stíny . Bledí temný motíli z pekla . S potrhaními křídly bez tvaru . Přímajicí nádhernou smrt . Osamělé usůšhtilé duše. Budeme tě provázer až do konce . Jsme 13 strážních divizí goteie. Tohle je jiný svět !

Renji: To bylo ono !

Ikaku: Ta píseň je opravdu dobrá !

Matsumoto: To bylo škvélé . Chtěla jsem zpívat tuto píseň

Hanataro: také nám to dalo víc práce .

Kira: Ale některé části jsou to trochu dlouhé.

Matsumoto: Kira říká maličkosti , jako že se stává velkým člověk ! Právo kapitán ?

Hitsugaya: Co Matsumoto ? To přebířáš za něj !

Kira: Kapitáne Ichimaru , Matsumoto ona ... Matsumoto

Ichimaru: Buď víc laskavá k Izuru , Rangiku.

Matsumoto: Vy jste sotva v situaci ve vzduchu.

Ikaku: Eh ? Co ? Tam je něco ve vzduchu !

Matsumoto: Oh , být zticha !

Ikakau: Co to bylo ?

Aizen: Objednat !

Byakuya: Nedovolte, aby zbytečné boje zničili drahocení čas na show.

Renji: Kapitáne Kuchiki. Nadčený jako vždy ?

Aizen:Abarai diváci se zdají být potěšěni. Proč je nechat být ?

Všichni: Kapitáne Aizene !

Aizen: Je v tom nějaký problém ?

Hinamori: Žádný problém ! Jsme ráda, že mochu s váma zpívat kapitáne
Aizene !

Aizen: Děkuji ti Hinamori , že je to lepší, když tady není žádný boj. Je to tak ?

Hinamori:Ano

Hanataro: ummm .... Kapitáne Zaraki. Bylo vaše krvácení zastaveno ? Jste v pořádku ?

Zaraki: Co ?!

Hanataro: Jste v pořádku ?

Zaraki: Nejsem v pohodě ! Blázene říká můj hlas je špatný.

Ikkaku: Kapitáne ! Počkejte chvíli ! Kapitáne ne ! Kapitáne !

Aizen: Půjdeme , Hinamori.

Hinamori: Ano

Ichimaru: Izuru

Kira:A.... ano.

Hitsugaya: Abarai prosím udělej něco.

Renji: Je mi líto . Nemůžu ! Ne , ne , ještě ne. Není to ještě na vás . Přesto Kapitáne je oobejdu .

Perličky z výuky 2/2

12. září 2011 v 18:00 | Nanao
81)
Učitelka: Co se musí při provozu dělat se spalovacími pístovými motory?

Žák: Spalovací pístové motory se musí při provozu šlapat jako hodinky.
82)
Učitelka: Kde se používají parní turbíny?

Žákyně: Parní turbína se používá u aut.
83)
Učitelka: Co se musí při provozu dělat se spalovacími pístovými motory?

Žák: Pístové spalovací motory se musí při provozu zahřát.
84)
Učitelka: Čeho je Praha hlavní město?

Žákyně: Plzně.
85)
Učitelka:Citát: "Právě jsem se vrátil z hradu". Který prezident to řekl?

Žák: Beneš.
86)
Učitel: Jaké tři prvky jsou v sacharidech?

Žákyně: Bílkoviny.
87)
Učitelka: Jaká je nejdelší řeka v Africe?

Žák: Kyselá.
88)
Učitel: Co se stane s uhlím, když je ne dešti?

Žák: Rozpustí se.
89)
Učitel: Co jsme dělali minulou hodinu?

Žákyně: Nevíme, nejsme vševědoucí.
90)
Učitel: Jaká je jednotka práce?

Žák: W.
Učitel: Jednotka! To je celé slovo, není to jen písmeno.
Žák: S
Učitel: Víš, co je to slovo?
Žák: Jo, třeba F.
91)
Učitel: Když roste práce, tak výkon klesá nebo roste?
První žákyně: Roste.
Druhá žákyně: A co když roste kytka?
92)
Učitel: Co jsme probírali ve fyzice před vánoci?
Žák: Ekologii a energii.
Učitel: Co je to ekologie?
Žák: Nevim.
93)
Učitel: Co dělá led, když je teplo?

Žák: Mrzne.
94)
Učitel: Jak nazýváme teplotu, při níž dochází k tání?

Žák: Teplota tuhnutí.
95)
Učitel: Z čeho vznikají mraky?

Žák: Z letadla.
96)
Učitel: V zimě bývají stromy a tráva potažena bílým povlakem. Jak tomu povlaku říkáme?

Žák: Rosnička.
97)
Učitel: Co zapaluje svíčka ve spalovacím zážehovém motoru?

Žák: Táborák.
98)
Učitel: Co je to tání?

Žák: Že to neroztaje.
99)
Učitel: Co to znamená konstantní?

Žák: Konstantinovy Lázně.
100)
Učitel: Dnes se budeme učit novou látku, která se nazývá vypařování a var.

Žák: To jako Karlovy Vary?
101)
Učitelka: Kde žije kráva?
Žák: V lese
102)
Učitelka: Kde se nemůže šířit zvuk?
Žákyně: Na ulici a doma.
103)
Učitelka: Za jakých podmínek prochází elektrickým obvodem elektrický proud?
Žák:Elektrickým obvodem prochází elektrický proud, jestliže:
- má zdroj elektrického napětí
- je uzavřený
- je sestavený z rodičů.
104)
Učitelka: Co je to elektrický proud?
Žákyně: Elektrický proud je pohyb vadných elektronů nebo elektricky nabitých částic
105)
Učitelka: Kde žije žížala?
Žák: Ve vodě.
Učitelka: A co tam žere?
Žák: Ryby.
106)
Učitelka: Kdo byl náš první prezident?
Žákyně: Božena Němcová.
107)¨
Žákyně: Množství světla, které se dopadá do oka, se nazývá Slunce, protože se Slunce odráží od oka.
108)
Učitel: Co je to vakuum?
Žák: To mám v hlavě.
Učitel: Já se neptal, kde je, ale co to je.
Žákyně: To je taková hmota, která se používá ve stavebnictví.
Učitel: Nemyslíš vápno?
Žákyně: Jo, ale to je stajný.

Roc Musical Bleach - Dark z Měsíc 12 cz

12. září 2011 v 17:11 | Zafrina |  Rock Musical BleachRukia: Ničeho se nebojím . Žila jsem plnohonotý život . Potkala jsem Renjiho a ostatní . Staral se o mě bratr. Vedl mě Kaien . A Ichigo mě zachránil . Nejsem smutná . Nelituji a se vším jsem smířěná .
Děkuju . Děkuju . Děkuji . Děkuji . Zbohem !

Renji,Hanataro: Ským bych měl bojivat ? Komu mám věřit ? Kdyby jsi to byl ty, kterou cestou bys šel ?

Matumoto,Hitsugaya: Kdo je nepřítel ? Kdo je spojenec ? Kdyby jsi to byl ty koho bys chránil ?

Yoruichi,Zaraki,Ikaku: Probouzí to zapadlé zpomínky v tvé mysli.

Kira,Ichimaru: Co hledáš ? Co opouštíš ?

Yoruichi,Ikaku: Jako divoká šelma ...

Ichimaru,Kira: Kdyby jsi to byl ty co bys sis vybral.

Všichni: Pouze tato katana zná výsledk těhhto nekončicích bitev. Se silou vznešenou z těchto citů . Bez váhání ... hned ted , zkřiž meč ! Stín krvácejicího měsíce

Hinamori: Měsíc neví jak modré je nebe.

Všichni: Rudý naříkajicí stín měsíce ozařujenaše osudy .

Aizen : I při pomyslěný , že nebe nás neustále vidí.

Všichni: Stímn krvácejicího měsíce.

Rukia : Měsíc neví , jak je modré nebe.

Všechni: Rudý naříkajicí stín měsíce vidí budoucnost !

Byakuya: Tvoje oči jsou zvlhlé od krve a slzami .

Všichni: Stín krvácejicíhio měsíce .

Ichigo: Rukia !

Rukia: Ichigo ...

Všichni: Stín krvácejicího měsíce !

Ichigo: Děkuji moc ! Jsem opravdu rád , že je tu tolik diváků . Děkuji vám !
Chtěl bych vám představit ... Suzuki Shougo. Prosím

Zaraki: Jmenuji se Suzuki Shogo ... ! Jsem Zaraki Kenpachi. Já jsem Zaraki Kenpachi. Nová postava máš stím problém ? Ken.

Renji: Náhle jste roztomilý . Neměňte charakter tak rychle ! Je to roztomilý ! Jeho charakter .

Zaraki: ummmm ... Jsem opravdu vděčný všem divákům od příchodu každý den . Ale mluvení není moje specialita ... Yachiru . Těžko hovořit , když Yachiru je kolem . Yachiru ? Ona tady není . Yachiru je zde . Yachiru, pozdravit . Trapné ? Já jsem trapný taky . Takže každý den mě zajímalo co na to říká tak široké publikum . Co ? Madarame ? ? Madarame zdá se , že to můžeš dokončit . Pokud chcete , prosím .

Ikaku: Nejsem Tsururin ! Nejsem Tsururin ! Takže to , co chce kapitán říct , je .... Opravdu ... všichny lidé co se shromáždily jsou báječní ... budeme mít štěstí ! Štěstí ! Jsme opravdu šťastní !

Ichigo : Děkujeme !

Rukia: Výborně .

Ichigo: Děkujeme ,že jste dneska byly zde .

Ikaku: Světla vypnutý ! světla ? Ne co se stalo ?! začernit.

Yoruichi: Vypadá to tak.

Ichigo: Doufal jsem , že ukázu jednu z posledních poz.

Rukia: Cool póza ? Jaké představují ?

Ichigo: Ta-dá ! Co si o tom myslíte ?

Yoruichi: Ichigo ... Neexistuje způsob , jak tě můžou vidět.

Rukai: Ty jsi opravdu blázen . No , i když jsem tě nemohla vidět , asi to není velká póza.

Ichigo: Cože ? Rukia , ty ! Právě teď , když jsem tě zachránil ... Zdálo se , jako by jsi šla do pláče.

Rukia: Nebuď hloupý ! To byl tvůj ...

Yoruichi: Vy dva ... nechcete přetstat? Co to je ​​světlo ?

Roc Musical Bleach - Dark z Měsíc 11 cz

7. září 2011 v 7:25 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Rukia: Renji. Až doteď byl duševní tlak tak silný , že jsem nedokázala poznat kdo to je. Ale proč zrovna ty Renji ?!

Ichimaru: Dobré ráno ! Pověž jak semáš Rukio ?

Rukia: Ichimaru ... Gin.

Ichimaru: Ale . Neuctivá jako oblikve. Ne Gin ... pro tebe jsem kapitán Ichimaru . Jest-li se nezačneš chovat slušně tak ti tvůj bratr pěkně vynadá .

Rukia: Omlouvám se. Kapitáne Ichimaru .

Ichimaru: No no , nechme toho . Myslela jsi , že to beru vážně ? Ne neřekl bych to na tebe. Nedělej si starosti.

Rukia: Proč ? Proč jste přišel na místo jako je tohlto kapitáne Ichimaru .

Ichimaru: Ze zvláštního důvodu ne . Šel jsem se projít a chtěl jsem napáchat nějaký zlo .

Rukia: Nikdy jsem toho muže neměla ráda . Ve s tenou dobu se tehle muž se stal kapitánem 3 divize . Od chvýle co jsem toho muže poprvé viděla zpomínám si jak jsem se zalila potem . Jeho konečky prstů jeho ústa dokonce i nepatrný pohyb jeho očí mi připomínají hada. I když mluvil s mím bratrem cítila jsem jako by mě držel za hrdlo a já ztuhla na místě ani jsem nemochla mrknout . Nesnášela jsem ho . Zdálo se , že tou nejmenčí trhlinou se dostal člověku do vnitř aniž by to poznal přesně takový zbuzoval strach. Tihle pociti se vůbec nezměnily .

Ichimaru: Co se děje ? Jsi jako omávená .

Rukia: Ne

Ichimaru: Mimochodem vypadá to , že není mrtví. Myslím Abaraia. Zemře velmi brzy. Je to smutné akotát se tě snažil zachránit !

Rukai: Nemluvtě o něm tak povrchně .

Ichimaru: Bojíš se ?

Rukia: Co ?

Ichimaru: Necheš aby zemřeli , že ne . Abarai a ostatní. Když si to nepřeješ necítíš strach ze smrti ?Můžu ti pomoc ?

Stzáž: Kapitáne Ichimaru . Co to povídáte ?

Ichimaru: No dobře poslouhej kdybych chtěl mochl bych tě zahránit hned tebe a taky Abarae a ostatní.

Rukia: Myslíš to vážně ? Co bys mochl získat tím , že mě zachráníš ? Zahránit Ichiga a Renji a co z toho ? Ne nebo , že by vážně ....

Ichimaru: Legrace . Měj se pěkně příšte se potákame na Soukyoku .

Rukia: Jako by mě opustila naděje . Ztratila jsem důvod k životu . Necítila jsem žádní váhání . Nebojím se smrti . Ještě ne ! Ješte ne ! Potlačil mojí odvahu i ten malí záblesk naděje , díky němu bych zase mochla žít . Zabyvil mě mojí odvahy .

Hitsugaya: Soukyoku bude brzy uvolněno. Musíme si pospíšit Matsumoto .

Matsumoto: Ano

Kira: Kapitáne Ichimaru . Je čas .

Ichimaru: Pravda . Pojďme se podívat .

Zaraki: Je to jeho duševní síla ?

Ikaku: Ano .On se určitě objeví na kopci Soukyoku .

Renji:Jsem naživu ? Ty jsi ?

Hanataro: Yamada Hanataro , že 4 divize . Já jsem ošetřil vaše zranění. Poprava zachvíly začne . Ruakia ... prosím zachrante jí !

Shinagami: Byakuya . Je čas jít k Soukyoku .

Byakuya: Rozumím .

Strážce: Teď začneme obřad Kuchiki Rukia . Máte nějaké poslední slova ?

Rukia: Ano . Jen jedno .

Strážce: Jaký ?

Rukia: Nechte prosím odejít bez bojů ryoka .

Strážce: Velmi dobře . Jak mile bude provedena poprava ... vaše přání bude splněno !

Rukia: Děkuji moc.

Kira: Co se bude dít ?

Ichimaru: Ukáže pravou formu .

Kira: Formu ?

Ichimaru: Soukyoku je halapartna . Poprava finále vymahač . Až pronikne trestní výkon je u konce .

Musical Bleach - Dark z Měsíc 10 cz

2. září 2011 v 16:34 | Zafrina |  Rock Musical BleachRenji: Jen počkej , Rukia !

Ichigo+ Renji: Já tě zachráním !

Ikakau: Kapitáne Zaraki. Vy jste vzhůru ? Jak je vaše mu tělu ? Poprav Kuchiki Rukii byla změněna na zítra ráno . Děsivé ticho , je na soudu , čisté duší. Pověst něčeho nešťastný dějem kolem .
Kapitáne puste mě ... Hmmm , to bolí ? Je to trochu horké. Ow !

Zaraki: Našli jste ho ?

Ikaku: Je mi líto ... zatím ne !

Zaraki: Já vím . Snaží se stát ještě silnějším .

Ikakaku: Opět .

Zaraki: Najít Kurosaki Ichiga . Chci proti němu znovu bojovat !

Ikaku: Jo, já vím ! Ale moje hlava je stále horká ... ! Je celá červená ! Ah pořád je v plamenech !

Renji: Je vždy je snazší zničit než vytvořit. Je těžší začít něco vázat než to rozplétat . Nikdy tě nenechám jít. Tu tou rukou tě zase chytím ! Nikdy tě pustím !

Shinigami : Stop podkapitáne . Podkapitáne Abarai !

Renji: Ještě kousek ... jen trochu víc .... jen trochu víc a já tě budu moc zachtánit ! Nedovolím aby tě popravyly . Rukia ! Ta duchovní síla ... ! Kapitán Kuchiki .

Byakuya: Kam máš na mířeno ? Renji ?

Renji: Za Rukiou ... já ji chci zahránit .

Byakuya: Nemůžeš.

Renji: Jdu . Vy mě necháte projít ?

Byakuya: Nebudu se opakovat.

Renji: Senka ? Ten bleskový krok s otočkou, kterým se dostanete za protivníka a dokonale zničíte jeho Saketsu a Hakusui. Tak to jsem viděl. Je to vaše speciatia .Čekal jsem to. Tušil jsem , že to uděláte. Teoriticky si s tím konečně poradím. Kapitáne Kuchiki vy mě s tím měčem už nedokážete zabýt.

Byakuya: Jaký jsi tlučhuba ? Kde bereš tu sebedůvěru. Ty si myslíš, že na takové urovni se můžeš měřit s mím měčem ? Leťte Senbonza ...

Renji: Jak jsem řekl s tímhle mečem mě nemůžete zabít . Ne proto, že jsem se stal podkapitánem ... Dřív než jsem se přidal ke 13 dvorním jednokám ! Já jsem chtěl být lepší než vy kapitáne Kuchiki ! Já vás chci dneska porazit . Já vás stějně překonám kapitáne Kuchiki. Bainkai ! Hihio Zabimaru !

Byakuya: Kdy jsi dosáhl urovně Bankai ?!

Renji: To je teď jedno. Vy jse si nikdy nevšímal o svoje podaní . Povídám ještě jednou já jdu zachránit Rukiu.

Byakuya: Pověděl jsem to jasně a nebudu to opakovat.

Renji: Jest-li mě nenecháte projít. Zabiju vás a půjdu za Rukiou .

Byakuya: Nemožné . Vždyt ty nedokážeš ani srazit mě na jedno koleno .

Renji: Zatáhneme oponu ? Kuchiki Byakuyo ! Velkou oponu za naší bojem.

Byakuya: Chceš za táhnout oponu ? Dobrá tak já jí za táhnu svím mečem. Neříkej mi , že jsi zapoměl co všechno umím . Na to , že já perfekně ovládám urověň Bankai . Bankai . Leťte Senbomzakura Kageyoshi ! Tisíce čepelí se zvedají od mích nohou . Zvedají a znášejí se a pak další a další se rodí . Nikdo netuší kolkik jich vlastně je. Jejich cestu nenení možné vyčíst a vůbec se jim vyhnout . Je jen možné jak vane vítr. Vše je bez pohybu . Mám ti prozradit jaký je rozdíl mezi námi ? Je to celá třída. Například zvíře muže vidět mesíc jak se odráží na vodní hladine. Jenže když se ho pokusí chytit akorát se v tí vodě utopí. Proto mě tvůj měč nemůže zashnout . Povídám nikdy. Můžeš být hrdý na to , že jsi vydržel rány mím měčem a stále si zachováváš lidckou tvář .Co ? Ty ještě žiješ ? Nehýbej se tím si zkracuješ život .

Renji: Já neskončil ! Já pořád můžu s tebou bojovat !

Byakuya: Ty jsi mě neslyšel ? Řekl jsem ať se nehýbeš. Proto se tě ptám znova hodláš opakovat ty nesmysly , že zacvhráníš Rukiu ?!

Zangetsu: Dokážeš se ještě postavit Ichigo ?

Ichigo: Samořejmě !

Renji: Samořejmě !

Byakuya: Co ?

Ichigo: Já jsem přísahal !

Renji: Že jí zachráním !

Byakuya: Ty jsi přísahal ?! Komu ?

Renji: Vlatně nikomu !

Ichigo: Jenom svojí duši !

Renji: Sakra ...

Byakuya: Pozurohdné . Tvůj měč mě přerci dokázal zasáhnout.

Rock Musical Bleach - Dark z Měsíc 9 cz

1. září 2011 v 19:14 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Yoruichi: Co ?!

Renji: Stidím se přiznat ... že nemám dostatek sil na to abych Rukiu zahránil sám . To je proč jsem sem přišel . Neměj strach nebudu se ti dál pléct pod nohy. Já sám jsem si ho dokázal ztělistit k bankai mi zbývá jen krůček ! Budu si zde cvičit.

Yuruichi: Zítra ? Ale on do zítřka urovně Bankai nedosáhne.

Ichigo: Takže ty bys to chtěla zdát Yoruichi ? Nebyla jsi to ty kdo mi nařídil cvičit . Tak nedělej vše abys to ukončila.

Yoruichi: Ale , Ichigo ... do zítra úrovně bankai nedosáhneš ...

Ichigo: Povídám jasně . Tady ne neexistuje . Jest - li máme čas do zítra . Tak to dneske dokončím .

Rukai: Poprava bude zítra . Když jsem to slyšela překvapilo mě to ... ale je to zvláští , že nejsem smutná . To bude asi tím snem co jsem měla . Snem na noc na , kterou nikdy nazapomenu . Jen proto , že jsem holka z rodiny Kuchiki ... Na první pohled to byla normálně řádná schůze .

Shiba: Já jsem zástupce kapitána Shiba Kaien .

Rukia: Ano . Ahoj .

Shiba: Ah ? Ahoj ? Jaký druh pozdravu je to ? Řekni svoje jméno a "Ráda vás poznávám." Jak se jmenuješ.

Rukia: Jmenuji se Rukia Kuchiki "Teší mě ! "

Shiba: V pořádku ! Dobře , Rukaia .

Ruakia: Oblikvý pozdrav a běžné řvaní. Oblikví vztah mezi nad řízením a podřízením. Ale to bežné bylo přesto to po čem jsem toužila . Po jeho boku se cítím být v bezpečí ! Kaien měl milovanou ženu . Byla inteligentní , efektivní a krásná . Já jí obdivovala . Chtěla jsem být jako ona . Byla mím vzorem. Kaien , poté co ztratil svoji manželku v boji s hollow ... šel sám na nepřítele pomstít ji . Kaien ! Ale Kaien byl přeměn na hollow . Jeho tvář byla jiné osoby ! Kaine ! Kaine !

Shiba: Co ? Volalas mě děvče ? Jestli mě tak strašně moc miluješ ... pak budeš první ... Budu jíst tebe ! Pokud mě chceš zabít , pak budeš muset zabít je ho tělo ! Běží ? Pak budu mít čas dnes v noci ... a jíst jeho duši zevnitř !

Ruakia: Kaien !

Shiba: Kuchiki .... nechal jsem tě projít hrozným zážitek ... omlouvám. Ublížil jsem ti ? Děkuji . Děkuji ti , že jsem v mysli zpět .

Rukia : Néé . Já jsem neudělala vůbec nic za co bys mi pohl poděkovat . Jidiný koho jsem zahránila to jsem já. Jsem odporná. Já si zachránit nezasloužím. Já už nikdy nemůžu prolít krev. Už niky .

Renji: Pak ... já jdu ! Já ... Jdu ! Pak jsem ...

Yoruichi: Šťastnou cestu .

Renji: Nekoukej na mě takhle . Nejsem malé dítě .

Yoruichi: Pak bys mohl právě nás opustit !

Renji: Ale Yoruichi. Je to opravdu v pořádku ?

Yoruichi:Jsi ... Pamatuješ , kdy jsi poprvé vstal ?

Renji: Neexistuje způsob , jak bych jsem si na to mohl pamatovat, že .

Yoruichi: Tak proč jsi vstal ?

Renji: Proč ?

Yoruichi: Vedl tě k tomu instink

Renji: instinkt ?

Yoruichi: Když se rodí lidé vědí , jak se postavit . Všichni ptáci vědí jak létat . Všechny ryby vědí , jak plavat . To je sama věc . Je to proto , že mají instinkt . Člověk by měl dostat bez pochyby. U Ichiga není pochyb o tom , protože instinktivně ví , že má moc.

Zangetsu: Ještě jednou . Dovol mi , abych ti připoměl ,že ti běží lhůta ... nemám to v úmyslu dělat co jednodušší pro tebe.

Ichigo: Samozřejmě ! Nechceš se držet zpátky .

Zangetsu: To je důvod , proč věřím. On dosáhne bankai.