Říjen 2011

Bleach -mraky na modrém nebi cz 17

27. října 2011 v 16:39 | nika |  Rock Musical BleachIchigo: Síla pro ochranu ostatních ... není pro obdiv ... není jen pro chlubení ... chci získat pravou sílu ... chci překonat své harnice . Tak můžu najít své lepší já .

Všichni: I když místo našeho narození .... a naše zpomínky ... jsou absolutně odlišné , i tak ... nacvičený výraz ... a řeč ... pomalu mizí ... všichni pokačují v bojích za ty , co milují . A když se v jejich očích začně odrážet beznaděj ... pátrají po paprsku světla ... druhá stana limitu .
pokračuj v boji . Věřím ve svojí sílu ... že není jen pro obdiv ... že není jen pro chlubení . Získám pravou sílu . Uchopím neochvějné pocity . Jen ... jen ... budu pořád pokračovat . I přes zmzlé slzy ... a osamělé duše ... i přes obtíže ... náhle v tom žáru najdeš opěť sebe . Všichni pokračují v bojích za ty co milují . Srdce jenže nikdy nepoleví . Dosáhnu dne , kdy naplním svůj slib ... druhá strana limitu . Budu pokračovat v boji . Druhá strana limitu . Budu pokraočvast v boji .

Všichni: Bleach ! Víra v l ásku v budoucnost a něco víc ! Bleach ! Neustále věř a budeš mít sílu změnit osud . Bleach !

Ichigo: Děkuji za dnešek !

Všichni: dějeme moc !

Bleach -mraky na modrém nebi cz 16

27. října 2011 v 16:35 | nika

Ichimaru: Ta holka ... Zajímalo by mě , jestli je v pořádku ?

Tousen: Pochybuji , že jsi to opravdu na to myslel .

Ichimaru: Nevím . Co by to mohlo být ?

Tousen: Idealismus s porozumění jsou dva nejvzdálenější pocity .

Ichimaru: Pravda ? Kapitáne Aizene . Kapitáne , vy mě zradíte , že jo ? Opravdu je to děsivá . Tato osoba .

Aizen: Roztroušení tanec v melodi . Tvorba muziki z plátků mé ho ostří na tělo .

Ichimaru: Podle mího jazyku a chuťi hořkosti . Ale nemůžu tuto barvu krajiny .

Tousen: I když je třeba problém osamělosti a zlodějství od začátku ...

Spolu: Neexistuje žádný způsob , jak věděť . Katarze věčnosti . Nikdo se nezminuje o propasti srdce . Můžete se vrátit . Katarze věčnosti. Bodl do hrudi , můžete i zemřít .

Aizen: Nikdo nemůže ukrást nejvyšší místo nebo věčnost . Věčná bilance je na místě . Nemůžeme ukázat lásku . Katarze věčnosti . Naše smrt buší a všechno zničí . Potlačit a pryč s láskou . Katarze věčnosti v plamenech . Katarze věčnosti !

Rukia: Ve městě na odpadky ... běželi jsme na boso zpět spolu !

Renji: Není se čeho bát . Máme sílu vašehny čistoty . Bylo to tak jasné .

Rukia: Hledám místo k životu ...

Renji: Jako starý pes . Jsme otevřeli naše oči na stejné budoucnosti .

Rukia: Nakonec jsem byl sebrána . Žila jsem tak , abych nebyla zabita .

Byakuya: Když jsme šli spolu , vidím svůj osamělý výraz ... pokaždé jsem to viděl ...

Rukia: Pro tuto osobu ...

Byakuya: Jsem bojoval , aby mohla žít . Teď jsem silní .

Rukia: Život nás nikdy varuje , mé setkání s tebou se zdařilo .

Ichigo: Změnila jsi můj svět !

Rukia: Chci věřit v lidickou odvahu a moudrost .

Ichigo: A moje vlastní síly a slabosti taky . To jsem si řekl z důvodu , proč jsem bojoval !

Rukia: Jsem tady díky vzpomínkám na vám všem . Chci žít silně . Chci , aby můj život hořěl ! Pamatovat si ! Stala jsem se k používání křiku !

Ichigo: Poprvé vidím úsměv . Budeme pracovat tak , že se nikdy neztratí a nezestárne !

Spolu: Při síle a úsměvu jsou svazky se srdcem ... to je moje budoucnost !

Rukia: Při síle a úsměvu jsou svazky se srdcem ... to je moje budoucnost !

Ichigo: Každý , děkuje za na den ! Jsme konečně tak daleko . Myslím , že to bylo díky našim drahých kamarádů . Opravdu , děkuji . Chcete-li být upřímný já nevím , jaká bude budousnost . Ale ... ona nyní vším , co můžeme udělat ... je věřit v sebe . A vírou v našě přátele . A jít rovně vpřed . Ano . Naše bitva teprve začala .

Bleach -mraky na modrém nebi cz 15

27. října 2011 v 16:24 | nika |  Rock Musical BleachVšichni: Skr vyprahlý vítr, nerušíce přiházíme tiše . Shinigamské meče jsou jako ohnivé šípy. Vládneme nad šílenstvím smrti . Padlí bloudící duše . Jsme průvodci k jejich osvobezení . Jsme 13 stráždních divizí Goteie . Tohle je jiný svět !

Byakuya: Neurozený nemohou rozumět . Hrdosti , jenž musí nést aristokrat . Tu hrdou vůli ! Stanovené zákony jsou podpěrou budoucnosti . Abych ochránil tento ryzí řád obětuji toto tělo své povinosti .

Renji: Jsou tady namyšlenci , kteřý se vyvušíjí nad ostatní pokud se nestaneš silnějším ... jaký bude mít tvůj život smysl ? Nestanu se otrokem tohoto světa . Budu neúprosně pokračovat ve své cestě jak mi káže můj instink . Dokud toto tělo nepane .

Ichimaru: Nehce si se mnou nikdo hrát ? Nemůži si pomoc a nudím se . A tak zlobím . Motýle , motýle . mám ti říc tajemství ? Chceš sladké tajemství nebo pikantnější co by se ti líbilo ?

Kira: Moje nohy se třesou pod hakanou . Můj osud spojený s tebou mě zachránil od ubohosti má odanost je jidiná síla , tak tě budu následovat , bez ohledu kam půjdeš . Cesta , kterou jdu je stříbrná .

Zaraki: Je to konec ? Nebo je to začátek nového života ? Ve tmě ještě hlouběší je tma ... můžeš slyšet ozvěnu mé krvavé války . Dovolte mi , abych si sám ... bez ohledu na to , kam jdu budu zvíře .

Ikaku: Od nebe ke špičkám mých bot , všichni kdo se mi postavý do cesty , budou rozsekáni . Chci cítít obnaženou sílu tohoto rozhodnutí . Jdi za svým srdcem a za svým rozhonutím . Ukážu ti cestu muže .

Tousen: Blokování světla ... spravedlnosti se odráží v té ... jaká barva jsou tyto oči ? Zde je vidět cesta pro mě . Byl jsem a šlápl na všechno . Já jsem rezolutní . Musím padat .

Hisagi: nabroušené tělo ... Holit si střepy tvořit zuby ! Neplatí mé hranice ... změny na podnět . Bez záblesku světla , pokud to vidím pomocí ... bude se to dotýkat této rány !

Aizen: V co věříš ? Kam míříš ? Tvé názory se mění jak tajicí sních . To není sen z cela jistě je to toto reaita . Usměj se a čel nebesům .

Hinamori: Jdu cestou po , které jsem toužila . Dostala jsem se tak daleko , podporováná svými přátely . Nevzdám se toho to postavení . Půjdu pořád dál ! Dívám se jen na cestu přede mnou .

SoinFon: Byla jsem vychovana věřit . Síla byla všechno . Vy jste vtip . Ostudný žijící mrtvoly . Vše bylo pro dokončení mise . Dech zbělá ... a pak umřít !

Unohana: jedno přání ... zatím co driftování v noci ... Měsíc hledá někoho na večer. Pošetilé zasahovat . V klidu srdce ... Všechno , co můžeme udělat , je sledovat . Nakonec jeden dosáhne konce .

Hitsugaya: Topím se v mlze . Věci před míma očima jsou zakalené . Bez ohledu na to , kam jdu . Budu odhlalovat pravdu ! Bojuji abych chránil ! Korupce mě nezastaví !

Všichni: Poslouhejte pozorně náš řev roztrhávájicí temnotu ! Michotajicí se třepetající , tančící stíny . Bledí temný motíli z pekla . S potrhaními křídly bez tvaru . Přímajicí nádhernou smrt . Osamělé usůšhtilé duše . Budeme tě provázer až fo konce . Jsme 13 strážních divizí Goteie .Tohle je jiný svět !

Kira: Já nemůžu ! Nemůžu po tom všem ! Nevím , co mám dělat !

Hisagi: Co je to , Kiro ?

Kira: Nelze nemůžu , nemůžu , nemůžu , nemůžu .

Hisagi: Ptám se , co nemůžeš udělat .

Kira: No ! Chtěl jsem zanechat po sobě . Tato píseň není možné ještě . Co je to ? Stříbrná cesta ... stříbro je ... stříbro ... Gin ... Věřil jsem ... Kapitáne !

Hisagi: Jsi stále ...

SoiFon: Chápu, Kira !

Kira: Kapitánka SoiFon !

SoiFon: Bolest přinášejí zanechala jednoho jsi v zoufalství . Chápu . Chápu . Ale nebojte se Kira . Jsem si jistá , jednou svitne , světlo ... Yoruichi !

Yoruichi: Co je to , SoiFon ?

SoiFon: Vy se vracíte do přechodového světa ? Po 100 letech jsem konečně odhalila své srdce k vám . Přesto ještě nedete brát sebou i SoiFon ?!

Yoruichi: Říkala jsem ti SoiFon . Mám vlastní firmu ...

SoiFon: Když jsem běžela s Yoruichi po Aizenovi ... Ve mně, byl pocit úlevy i v kostech. ... Protože jsem Yoruichi ... Yoruichi ? Yoruichi !

Hisagi: Dnes taky ... chceš jít pít ?

Bleach -mraky na modrém nebi cz 14

27. října 2011 v 16:14 | nika |  Rock Musical BleachIchigo: Rock hudební Bleach žádné mraky na modré obloze . Chystáme se udělat maximum , abychom byli u konce . Pokud chcete , prosím ! Dnešní zprávy ... kdo hraje Unohana Retsu je to Kasahara Haroko . Jděte do toho .

Unohana: Pro všechny Gotei 13 divizím , Kapitánům , podkapitánům , Ryoka a publikum . To je nouzové . To to je naléhavý vzkaz od Kapitána 4 divize Unohana Retsu . Věnujte mi prosím vaši pozornost . Co se chystám říct , je úplná pravda . Ty to vlasy ... jsou vlastně ... moje vlastní .

Ikkaku: Pak to není pravda ! To není úplně pravda !

Unohana: Aby bylo možné připojit se jako nový člen obsazení v rockové hudební Bleach . Jsem velmi štasná . Naplněná vděčností za publikum ... Chci poslat všem mé srdce . Existují nějaké členské publiku mužů ? Tak chodím .

Ichigo: Máš naše ohnivé srdce , že jo ?! Ale to není ještě konec ! Připraveny ?! Go ! Zvolání duše !

Všichni: Poslouchej ! Slyšíš tlukot duše ! Vkládám do něj všechno ! Bleach ! Zvolání duše ! Přiházejicí ze vzdálených myšlenek ... v zoufalství temnoty . Slyším jasný hlas zvonu z tvého srdce . Osudová bitva ... začíná přímo před mýma očima . Ty ruce volajicí po boji ... lesknoucí se oči ... roztříštily okolní ticho ... lesknoucí se meče . Oheň v duši . Osamělé bitvi stále více zuřivější a děsivější . Vezmi meč do své ruky ! Probuď duši . Můžeš to viděť ? Duši v extázi . Poslouhej ! Slysíš tlukot duše ? V kládám do něj všechno ! Bleahc ! Zvolání duše ! Jaký je osud tvé duše ? Proč putuješ sám ? Jest-li dokážeš slyšet můj hlas ... vlož svou bolest do mích rukou . Smysl bolesti ... příssaha ... pomsty ... budu tě pořád chránit . Lesknucí se meče . Oheň v duši . Osamělé bitvi stále zuřivějsí a děšivější . Vzemi meč do své ruky ! Probuď duši ! Můžeš viděť ? Duši v extázi . Poslouchej ! Slyšíš tlukot duše ! V kládám do něj všechno ! Bleach ! Vzolání duše ! Vlkládám do něj všechno ! Beach ! Zvolání duše !

Shinigami: Může někdo něco říct ? Pro nás ... jen to ... jaké číslo divize jsme ? Děkujeme ! Děkujeme ! Za tři roky , konečně máme vlastní song ! Děkujeme! To bylo díky vám všem za fandění pro nás ! Děkujeme ! Raz dva tři čtyři ! T . A. I. In ! Ztratil jeden !
Děkujeme ! Zapomněl jsem na start ! Opravdu . idiot ! Čekal jsem ! Dobře! A tentokrát ... překvapivě ... tam jsou taiin fotky ! Děkujeme ! Vy jste si je koupil, že jo ? Děkujeme ! a pokud si koupíte fotografie Taiin si můžete vychutnat . Můžete si ho uchovat . A ... můžete dostat náhradní díly . Doporučuji kupovat potom ! Doporučujeme ! Ano . Takže ... v pořádku, další song ! I když vy si opravdu myslíte, že ne . Omlouváme se , ale dovolte mi to vysvětlit . Naše píseň byla tak krátká , protože ... tato píseň je individuální designové před spojencem dlouho . Všichni ... poslouchat své srdce ! "Jiného světa ! " pro jaro !

Bleach -mraky na modrém nebi cz 13

9. října 2011 v 18:00 | nikaHisagi: Zajímalo by mě , jest-li se Kapitán Tousen vrátí .

Kira: Jo ? Pokud to není podkapitán Hisagi ! Co hledá dole ?!

Hisagi: Co je to Kira ? Jsi v pořádku ?! tvůj jazyk visí ven !

Kira: Matsumoto , mi dala pít ! Oh ... Necítím se velmi dobře . Co ty na to ? Chceš se s námi napít . Podkapitáne Hisagi ?

Hisagi: Ne, díky.

Kira: Už zase ? Neříkej ! Uvolni se někdy ! Uvolni se !

Hisagi: Smrdíš z toho důvodu ! Nechoď blízko ke mě ! Go !

Kira: Neříkej , že !

Ichigo: Jdu zpátky . Řekli , že otevřou bránu do světa živích . Ty jdeš taky , že jo ? Lepší jít spát brzy a se připravit na zítřek .

Rukia: Ano . To je pravda. Ty jsi ten komu jsem to chtěla říct jako první . Já jsem ... Přemýšlela a zůstanu zde .

Ichigo: Vidím . To je dobře . Ne ... pokud je to tvé rozhodnutí . Pokud chceš zůstat tady . Pokud je to co si myslíš ... pak to je dobře . Čau . Rukia .

Rukia: Děkuji Ichigo.

Ichigo: To je moje linka . Děkuji ti Rukia . Díky vám ... Vypadá to , že déšť se konečně zastavil . Žádné mraky na modrém nebi . Byl jsem unaveným čekáním . Nacházíte se v objevím i moje budoucnost se zdá jasná . Ta zdobí nebe ! Žádné mraky na modrém nebi . Světlo přihází . Budu ho honit a to kdekoliv . Chcete-li hodně daleko . Já jsem pokračoval v boji v lijáku . Trochu světla dosáhne i mě . Zpět mraky nejsou spěchat všechny v nebi . Neexistuje žádný pocit větší než , když měsíc přichází . Dal jsem a zavřu oči a cítím tuto chvíli . Položil těžkou jsem katanu . Jednou bude štěstí konec a smutku . To svítí v mém srdci.

Rukia: Žádné mraky na modrém nebi . Dešt na obloze . Slabý a rozpouštění . Plameny bitvy . Není tam žádná stopa toho ! Žádné mraky na modrém nebi . Vzpomínky nech na mě beze slov . Při západu slunce se obloha na chvíli a mé srdce je tichý .

Všichni: I když se zapomínalo na věci , které nás trápí ... jen déšť je , že ze vzpomínek . Jednou bude štěstí a skončí zoufalství . Lesk se do srdce . Chcete-li den , nejsou tam žádné mraky na modré obloze . Budu to honit kdekoliv . Chcete-li hodně daleko .Bleach -mraky na modrém nebi cz 12

9. října 2011 v 14:42 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Byakuya : Rukio jsi tu ?

Rukia: Ano bratře .

Byakuya: Existuje něco , co ti musím říct . Asi tak před 50 lety ... pod švestkovými květy ... zemřela moje žena .

Rukia: Já vím Hisana . Slyšela jsem bratře ty jsi mě adoptoval do rodiny Kuchiki , protože jsem ji já jsem podobná . To je to co jsi řekl .

Byakuya: To je pravda ... nařídil jsem pracovníků ať říkaj to stejné tobě . Rukia ... Hisana je tvoje starší sestra . Hisana zemřela v předchozím světě a byla poslána do Inzuri . Ale se postarat o tebe bylo pro ni těžký . Byla jsi ještě malá . Ona byla vyřízená a odložila tě . To je to co mi řekla . Hisana to ho litovala . Po pěti letech se stala mojí ženou ... ona tě hledala každý den . " Naleznu moji malou sestru ." " A když bys ji našel ..." " Prosím tě , neodhal jí , že jsem její starší sestra ... " " Bez odhalení ... " " Prosím, chraň mojí malou sestru " " Já jsem nejméně hodna být jejá sestrou , přestože jsem její sestra. " " Prosím ... " Přinejmenším bych chtěla , aby tě nazívala bratře . Poté co mi to řekla Hisana přestala dýchat a já jsem tě našel ... příští rok . Ihned to jsem tě přijal do rodiny Kuchiki . Vzepřel jsem se zákonům . Nemíchejte lidi z Rukongai a šlechty . A dal jsem ti jméno Kuchiki . Lidé z rodini byli proti . Ale ... bylo to až jsem zachránil a přinesl Hisanu do rodiny Kuchiki . Porušil jsem práva . To je důvod , proč ... poté co jsem tě přinesl do rodini Kuchiki jsem stál před hroby mých rodičů. " Tohle bude poslední , porušení zákon." " Bez ohledu na to co se stane v bodoucnosti ... " " Já budu určitě respektovat zákony bez ohledu na to co mě čeká . " Když byla poprava stanovená ... já jsem nevědět co mám dělat . Můj slib mím rodičoum dodržovat zákony ... A můj slib Hisaně , že tě chráním ... tak málo , které jsem koupil ? Kurosaki Ichigo ... já ti děkuji . Rukia ... je mi to líto . To je lepší . Ach mé srdce nemuže říkat nic .

Rukia: Na naposledy ... už . Právě teď jsem upadla .

Ikkaku: Oh ! no tak pojďte do toho ! Pojďte sami nebo společně to je pořádku. Pojďte na mě ! Štěstí ! Štěstí ! Jsem šťastný ! Štěstí , štěstí , štěstí , štěstí , štěstí ! V pořádku ! Štěst-í ! V pořádku ! další ! No co se děje chlapi ? Nikdo nepřihází vy zbabělci ! Oh !

Ichigo: No dobře . Pak budeš čelit mě .

Ikkaku: To je dost odvážné Ichigo . Jsi si jistý ? Nebudu se držet zpátky jenom protože jse zotavuješ .

Ichigo: Nebyl jsem nemocný ! Byl jsem zraněný .

Ikkaku: Když jsi dostal ránu do hlavy říká se zotavujicí se .

Ichigo: Oni neříkají !

Ikkaku: Tak mi řekni jak tomu budeš říkat ?

Ichigo: No to je ... Nevím .

Ikkaku: Vidím ! Neznáš ! Přejdi ke studium slovníku idiote !

Ichigo: Cože ? Na chlapa s holou hlavou nemaš nic !

Ikkaku: Jsem tu k smíchu ?

Shinigami: Ne !

Ikkaku: Ichigo ! Ten který vyhraje má pravudu ?

Ichigo: Dobře ! Pojď ! Ukážu ti , že mám nejlepší slovní zásobu !

Ikkaku: Ty hajzle !

Shinigami: Dobrý den , Kapitáne !

Zaraki: Cože ? Vypadáš to dobře Ichigo . Co tvá zranění ?

Ichigo: Díky jsem v pohodě .

Zaraki: Vidím . No to je velice důležitá věc . Chci s tebou bojovat a to brzy . Stop . Ichigo !

Ichigo: Kdo by přestal ?! Já nikdy s tebou nebudu bojovat znovu !

Zaraki: Co to bylo ?! Pokouším se ho chytit ?!

Ikkaku: Dobře !

Shinigami: Jdeme !

Hytsugaya: Hinamori .

Kira: Hmmm ... já ....

Hytsugaya: Nemusíš nic říkat .

Kira: Omlouvám se .

Hitsugaya: Matsumoto ... jdi za ní . Jdi .

Kira: Ano . Děkuji vam !

Byakuya: Vsadím se , že jsi přemýšlel , proč jsem stále naživu .

Renji: Samozřejmě , že ne . Pokud byste zemřel ... kdo by mi pak byl vrozem ? Kapitáne ... já ...

Ichigo: Renji !

Renji: Drž hubu ! Co je s tebou ?! Chtěl jsem něco říct opravdu důležitého !

Ichigo: Ach Omlouvám se ... Nevíš kde je Rukia ?

Renji: Proč ? Stalo se něco Rukie ?

Ichigo: Oh , pokud nevíš tak nevadí . Žádný velký problém . Omlouváme se za obtěžování Renji , Byakuyua . Jdu .

Renji: Co je to s ním ? Co se děje kapitáne ?

Byakuya: Ne ... když mě ten chlapec oslovil ... neměl v úmyslu klesnout na mě nezdověřile , že ?

Bleach -mraky na modrém nebi cz 11

3. října 2011 v 17:46 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Ichimaru: Omlouvám se . Měl jsme za to , že nemám zasahovat . Tak jsem to ho chlapce nechal projít .

Aizen: Jo . Pořádku . I když stojí jeden nebo dva z našich hrdosti ... on je dobrý jak jsme viděli .

Ichigo: On je Aizen ? Máš ještě sílu k běhu ? Renji !

Renji: Neběžel bych , ikdbych jsem to měl udělal .

Ichigo: Hej ty !

Renji: Budu bojovat ! A ty víš , že běh je k ničemu . Možná nejsme schopni ho porazit ... ale aspoň zdržet ho můžme a udržet ho v pohybu ! Pojďme už .

Ichigo: No dobře . Pojďme to udělat . Pojďme bojovat spolu !

Rennji: Zařvi ! Zabimaru !

Aizen: Myslel jsem , že tvoje útoky mají být smrtelné . Rána je příliš lehká ?

Renji: Ne ... to nemůže být .

Ichimaru: Bravo . Věděli jsme , že ti kluci byli v sekamon . Víme , že umějí příliš . Kluci pomohly otočit soud duší a shinigami proti vám . Tvoje akce ve dvoře byly skvělé . Díky tobě prošla vražda Kapitána bez povšimnutí . Bylo snazší jednat .

Ichigo: Počkej ty ! Jak jsi věděl , že se objevíme od západního Rukonganu ?

Ichimaru: Co myslíš , že ta podivná setkání znamenali . To může být pouze jednom místo . Od Urahari Kisuke vojenské pozice . Jediný způsob , jak se dostat skrz . Je Senkaimon , ktrý vytvořil ... do západního Rukongai .

Tousen: Ty jsi jeho podřízení , viď ! Nepřišly jste si vyžádat Kuchiki Rukiu na rozkaz Kiskeho Urahari ?

Ichigo: Co jsi ... ?!

Aizen: Vidím ... zdá se , že vám nic neřekl . Dobrá . Dovolte mi , abych vám to řekl . Věděli jste , že shinigami mají 4 způsoby , jak bojovat ? Zanjetsu , Hakudo , Hoyhou a Kido . Jsou čtyři , ale v každé oblasti je limit . Se všemi shopnosti , jak mile narazí shinigami na limit jeho duše narazí na zeď
. A to je místo , kde se zastaví . Ale ... Existuje způsob , jak překonat tuto cestu . To je , že se shnigami stene hollow . Tím , že odstraní bariéry mezi dvěma nepřátelskými existencema ... a stát se novou existencí tím dosahne nových výšin . A Urahara Kisuke byl ten , kdo zjistil metodu jak to udělat . Vytvořil něco , co by mohlo odstranit bariéry mezi holow a shinigami . Látka , která předčila společnost duší ... té látce se říká Hougyoku . Jedná se o nebezpečnou látku . Jsem si jistý , že cítil , že to hodně nebezpečný . Snažil se Hougyoku zničit . Takže měl jen jednu možnost . A to je chránit Hougyoku tím , že je jej skryje v duši . Jsem si jistý , že víš jaký úkryt si vybral ... jsi to ty Kuchiki Rukio .

Ichigo: Co jsi říkal ?!

Aizen: To je , ale překvapení . Je to taková malá věc ? To je Hougyoku .
Duše sama o sobě je nepoškozená ? Ale to je škoda . Vaš úkol pro mě je u konce . Zabij ji Gin .

Ichimaru: No dobře . Střílet zabít Shinsou .

Rukia: Bratře .... proč ... pro mě ... ? Proč ? Bratře ! Bratře !

Aizen : Tak nostalgické tváře .

Yoruichi: Nehýbej se ! Pochneš se trochu ...

Sonfon: A budeš ihned sťat !

Aizen: Vidím .

Yoruichi: Je to tady .

Aizen: Co říkáte ?

Yoruichi: Copak to nechápeš Aizene ? Neexistuje žádný místo kde se můžeš schovat ! Je po všem Aizene . Co je to ? Co tu je k smíchu Aizene ?!

Aizen: Omlouvám se . Je čas .

Yoruichi: Vypadni ! Soinfon ! Hisagi !

SoiFon: Obloha se rozštěpila !

Ikkaku: Menos Grande !

Zaraki: To není možné !

Unohana: To světlo se používá při Menos ohraně navzájem . Je nemožné se dostat dovnitř , když je světlo .

Ichimaru: Později.

Hisagi: Kapitáne Tousene ! Copak jste se stal shinigami pro spravedlnost ?! Je to to vaše spravedlnost zmizet ?!

Tousen: Přemýšlením o mých očích je nejméně krvavou cestu . Moje spravedlnost je vždy tam kam jdu samozřejmě je to má spravedlnost .

Yoruichi: Takže jste zašli tak daleko jen kvůly to mu jak se spojit s Menos . Z jakého důvodu ?

Aizen: Protože jsem hledal vrchol.

Yoruichi: Ztratili jste se Aizene ?!

Aizen: Nikdo měl začít . Ani vy ani já ani bůh . Ale je to nepřijatelné nebe je u konce . Od teď ... Budu stát z nebe .

Shinigami: Pokapitán Abarai dokončení šesté fáze chirurgie . Zád osm , devět připravte se na trannsport . On je těžce zraněný . Dejte ho bariéry . Je vše hotovo a operace , přesunout ho ! Dobrá práce , Kapitánko Uhohano . Jak je Kapitánu Hitsugaya a pokapitánkánce Hinamori ?

Unohana: Jejich životy jsou zachráněni . Zbytek závisí na nich .

Shinigami: Kapitánko ! Co bychom měli dělat ?

Unohana: Vy byste měli jednat s Ryoka .

Shinigami: Ale !

Unohana: Soul Society jim to dluzí až potom . Nyní si pospěšte .

Shinigami: Ano, madam .

Unohaha: Kapitán Kuchiki .

Shinigami: Odpočívá v pokoji ve vnitř .

Unohana: Vidím . Bylo to docela lehkomyslné , že Kapitáne Kuchiki ....

Bleach -mraky na modrém nebi cz 10

3. října 2011 v 17:31 | Zafrina |  Rock Musical Bleach

Yoruichi: Já to věděla ! Cílem Aizena Sousuke je zabít Rukiu !

Ichigo: Co říkáš ?! Sakra !

Yoruichi: Zůstaň ještě ! Tvá zranění nejsou zhojení . Zatím . Nenuť mě se opakovat několiksetkrát !

Ichigo: Řekni to tisíckrát . Ne . Řekni to desettisíckrát a já stějně budu stát . Musím chránit Rukiu . Ten den taky ... pršelo . Studený déšť pokračuje k pádu . černé mraky zakryly všechno . Je to jako já nemůžeš vidět oblohu . Nebudu se rozpadat v mém srdci . Ne dokud nesplnění tento slib . Studený déšť pokračuje k pádu . Mraky schovají všechno . Mám za to , co dostal krajinu vypadá .

Rukia: Co jsou to lidské citi dotýká se Bratr mého oblečení ! Vím , kde je mé místo chlapče ! Pojďme, bratře ! Kuchiki Rukia mi otevřela oči , díky svím činům . Prosím , vezmi mě do Soul Society , nech mě odčinit své trestné provinění.

Ichigo: Hej počkej ! Co to ​​říkáš , Rukia ?!

Rukia: není nutné zabít tuto osobu . Dokonce když ho necháte , jeho život se nakonec vyčerpá .

Ichigo: Počkejte , Rukia ! To je vtip ?! Hej podívej se na mě ! Hej !

Rukia: Nehýbejte se ! Vzít jednu lokaitu .... jen ... nesnaž se mně zachránit ! Udělej to ... a já ti to nikdy neodpustím !

Ichigo: Byl jsem ... opět ... zachráněný !

Renji: Co je to ?! Kdo je to ?! Soukyoku kopce ? Kapitáne Aizene ! Proč jste ...?

Aizen: Vítej, Abarai . Dejt mi Kuchiki Rukiu a odejdi .

Renji: Co jste to říkal ?

Aizen: Jak nepříjemné chlapče . Nenuť mě se opakovat . Řekl jsem abys mi dal Kuchiki Rukiu a odejdi Abarai.

Renji: Odmítám !

Aizen: Cože ?

Renji: Řekl jsem odmítám ! Kapitáne Aizene !

Aizen: Vidím . Není třeba Gin . Jsi tvrdohlavý Abarai . Pokud říkáš ne pak nemám na výběr . Vezmu tvé pocity v úvahu . Nestyď se a pokračuj v objímání Kuchiki Rukii ... zatím co já vás zabiji s touto zbraní .

Rukia: Renji !

Renji: Buď zticha Rukia ! Pak ... Proč jste zabil Hinamori ?!

Aizen: Hinamori situaci nemůžeš pomoci . Nemohla žít beze mě . To je jak jsem jí citil . Nemyslíš si , že to byl akt milosrdeství tím , že jsem jí zabil ? Ale pravdou je . Nechtěl jsem jí zabít . To je důvod proč jsem se jí snažil ušetřit čas tím , že Kira nebo Hitsugaya jí na vzájem zabíjí . Ale to nevyšlo podle očekávání . To je důvod , proč jsem neměl jinou možnost než ji zabít sám .

Renji: Opravdu ? Kira a Hinamori existovali jen ve vašich rukou ?

Aizen: Ty taky ... Abarai .

Renji: Už vím . Vy nejste Kapitán Aizen , kterýho jsem znal ! Já nevím , co je váš důvod ... ale já vám Rukiu nedám i kdych měl umřít !

Aizen: Ten Aizen Sousuke , kterého jsi znal ? Je mi líto , ale byla to jen iluze Abarai . Ten Aizen Sousuke , kterýho jsi znal nikdy opravdu neexistoval .

Renji: Zavři Zabimaru !

Aizen: Shikai ? Ve svém stavu moc neokážeš ! Shikai moc času nezískáš . Jsem si jistý , že víš ,že si moc nemůžeš koupit čas tím , že děláš to ...

Renji: Holou rukou !

Aizen:Jak nepříjemné chlapče . Z těch tří jsi opravdu nejotravnější Abarai . Poslední možnost dát mi Kuchiki Rukiu a odejít.

Rukai: Počkejte , Kapitáne Aizene ! Já jsem ...

Renji: odmítám !

Rukia: Renji !

Renji: Řekl jsem ti abys byla ztiha Rukio ! Kdo by jí mochl opustit ! Ty Idoite !


Aizen: Vidím . Smůla .

Ichigo: Proč jsti v dřepu ?! Přišel jsem ti pomoct . Renji ! Já nejsem jediný ! Všichni bojují za ty , které se musí chráněnit ! Chci odstrčit od sebe ty pocity jít do předu ! Nebudu opuštět ty to pocity teď ! Ukrytý každém srdci z nás ... Je pravda . Forma boje muže ! Nepřítel bude poražen je přede mnou ! Jsem Kurosaki Ichigo ! Překročím své hranice ! Jsem Kurosaki Ichigo ! Pro ty , které musí být chráněny jsem Kurosaki Ichigo !

Bleach -mraky na modrém nebi cz 9

3. října 2011 v 17:11 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Hitsugaya: Ichimaru !

Aizen: Hitsugaya .

Hitsugaya: Aizen .... Co se děje ? Jste to opravdu vy Aizene ?!

Aizen: Samozřejmě . Jak vidíš jsem to opravdu já . Jsi rychlejší než jsem očekával kapitáne Hitsugaya .

Ichimaru: Omlouvám se . Zdá se , že jsem se mýlil ponechat to na Izurovi .

Hitsugaya: Co ... to vy dva mluvíte ?!

Aizen: Cože ? Měl jsem se spolehnout na strategie . Dělit si nepřátelské síly základ taktiky .

Hitsugaya: Nepřítel říkáte ? Kde je Hinamori ?

Aizen : Kde může být ?

Hitsugaya: Ty ! Hinamori !


Aizen: Omlouvám se . Nechtěl jsem tě překvapit . Možná bych měl mít uzemněné na prach , takže bys ji měl najít .

Hitsugaya: Co se děje ?! Aizene , Ichimaru ! Kdy jste se stali spolupachatelé ?

Aizen: Od začátku .

Hitsugaya: Od té doby co jsi fingoval svojí smrt Aizene ?!

Aizen: Ty to chápěš pomalu . Od začátku . Od té doby co jsem se stal kapitánem , nikdy jsem myslel na někoho jiného než jeho .

Hitsugaya: Tak ... celou tu dobu , Hinamori já a tvý podřízení ... a všechny ostatní shinigami .... Podvedl jsi nás všechny !

Aizen: Nechtěl jsem , vás oklamat . Ale nikdo z vás by nepochopil ... můj pravý důvod .

Hitsugay: Copak to nechápeš ?! To bys měl vědět ! Hinamori se dívala na tebe . Ona tě zbožňovala , tak se připojila k Gotei 13 divizím , aby mohla pomoct . To je důvod , proč pracovala tak tvrdě , aby konečně byla Vice Kapitánkou !

Aizen: Věděl jsem , že je tu nikdo skím se dá nadno manipulova , když tě nikdo obdivuje . To je důvod , proč ji nechal být mojí podřízenou . To je dobrá příležitost , Hitsugaya . Pamatuj si jednu věc ,že zbožňování a porozumění jsou dva nejrůzné pociti. Jsou to dva různé pociti .

Hitsugaya: Aizene ... budu ... tě muset zabít !

Aizen: Dávej pozor , abys nepoužíval příliš silná slova . To dělají jen slabý .

Hitsugaya: Bankai ! Dai guren ! Hyourinmaru ! Je to převýšení ... být ...

Aizen: Takže ... půjdeme , Gin ?

Unohana: Tak to to je místo kde jste Kapitáne Aizene . Ne .... předpokládám , že bys neměl být nadále volán kapitáne . Proti státní trestné , Aizene Sousuke .

Aizen: Dobrý den kapitánko Unohano . Myslel jsem , že bylo na čase pro vás dojít . Věděla jste hned, že jsem tady ?

Unohana: Tato oblast je zakázána bez ohledu na to , co je důvodem . U soudu čistích duší , je jen opuštěné seijoutou kyourin . Pokud máte tolika problémů schovat tí za falešnou mrtvolu ... pak vaše CÍLE musí být ve většině nejtěžší najít místo v síni čistých duší .

Aizen: Jaká škoda . Slyšíte mě dobře , ale uděláte dvě chyby . První ... Nepřišel jsem sem schovat . A další ... to nebyla falešná mrtvola.

Unohana: Co tím myslíš ... ?

Aizen: To je pravda . Dovolte mi to vysvětlit . Ukázat kyoukysuigetsu . Mé zanpakuto je Kyoukasuigetsu . Je ho schopností je kompletní hypnóza . Kompletní hypnóza ovlivní všech pět smyslů . Tak ,že můžu vytvořit objekt , který má tvar , hmotnost , hmat, čich i to může zcela oklamat nepřítele . A aktivaci je pro nepřítel kyoukaSuigetsu je neutěsněné , stačí aby jí viděl jen jednou a hned spadají do kompletní hypnózy . Potom pokaždé , když odpečetím Kyoukasmigetsu ...

Unohana: Po vidění ... ?

Aizen: Při pohledu , jako byste si to uvědomila ... vpravo . Po uvidění je nutné kouzlo ... pak kouzlo nemá žádný vliv na lidi , kteří nevidí . Jinými slovy ... Tousen Kaname byl můj následovník . Je i kopletní na konci ? Pro vyšetřování je izolována před vámi nejvíce . Nehledě na bytí v rámci kopletní hipnozy , jste vycítila něco z mí mrtvoly . Kapitánko Unahano . Sbohem . Nikdy se už nestkáme .


Unohana: Stop ! Černá a bílá gáza . 22 mostů . 66 korun . Stopa určený hrom , špičaté špičky , kulaté koruny , noční luk , moře mraků , modré vojáků . Vyplňte slunce a prorazit nebesa . Bakudo 77 . Tentenikuura ! Pro 13 divizí Gotei . Kapitánům a pokapitánům ... jednajícím podkapitánům stejně tak ryoka . Pokud vás můj hlas dostihne , pak věřtě , že je to naléhavé . Jsem Kapitánka 4 divize Unohana Retsu s tísňovou zprávu . Věnujte mi prosím pozornost to co řeknu , je úplná pravda .

Zaraki: Aizen je ?

Ikkaku: Ústředný 46 byla zničena ?!

Renji: Hinamori byla ....

Kira: Ne ... on řekl , že jí neudělá nic co by Hinamori ...

Hitsagi: To není možné ! Kapitán je ... zrádce ?


Všichni: Společnost duší se třese . Je zatím on . Společnost duší se třese . To je jasně zrada . Bledý motýl v té bouři ztrácí rovnováhu a padá ! Stinový úsměv ví , proč jsou ta křídla roztrhaná . Dny chaosu . Skutečný nepřítel je on ! Zrádce ! Kapitán 5 divize ! Aizen Sousuke ! Společnost duší se třese . Je to z nějakého důvodu . Společnost duší se třese . Vraťt se duše.

Bleach -mraky na modrém nebi cz 8

3. října 2011 v 16:43 | Zafrina |  Rock Musical BleachHinamori : Už jde.

Aizen: Hm

Hitsugaya: Co ? Aizen je tady taky ?

Hinamori: Hej Hitsugaya máš na mysli kapitána Aizena , že jo ?

Hitsugaya: No měla bys mi říkat kapitáne Hitsugaya ! Proč mě voláš na tu to střechou ?

Hinamori: No tak Hitsugaya . Dnes máš narozeniny , že jo ? Podívejte se . Nejsou zimní ohňostroje hezké ? Bylo by to ještě lepší , kdyby sněžilo .

Hitsugaya: To by bylo chladno kdyby tomu tak bylo . Idiote .

Aizen: Gratuluji Hitsugaya .

Hitusagaya: Pocházím z Rukungai neměl jsem narozeniny . Je to odlišné od těch , co se narodí do šlechty .

Aizen: Každý je stejný . Nikdo si nevzpomene na den , kdy se narodil . Jediné co můžeme udělat , je věřit v daný den pak ty , který věří není pro ně žádný problém když se zapojí je to pravda nebo ne . Myslím , že znát den svých narozenin je šťěstí

Hitsugaya: Děkuji Aizene . Děkuji Hinamori . Více vyšší vyšší , než kdokoliv jiný . Střelba jako ohňostroj . To dobře zapadá do klidné noční oblohy . Hlasitý víc než kdokoli jiný . Střelba se jako ohňostroj . Bdí nad svým narozením .

Aizen: Rostoucí , zářící , šumivé . Přestože osud je součástí nás ...

Hinamori: Pokračujte svíčky . Toto záření

Aizen-Hinamori: Trvá věčně . Každý , kdo je pod širým nebem právě teď ... Chce věřit , že všichni pociťují stejnou věc .

Hitsugaya: Více silnější silnější než kdokoliv jiný . Střelba se jako ohňostroj .

Hinamori: Rozsvícení poklidné noční oblohy.

Hitsugaya: Více hrdý , než kdokoliv jiný . Střelba se jako ohňostroj .

Aizen: Ukaž svůj způsob života .

Hitsugaya: Rostoucí , zářící šumivé . Přes to , že osud je součástí nás .... vzhledem pokračuje přes smutek ...

Všichni: Ta zář trvá věčně .

Aizen, Hinamori: Každý , kdo je právě těď pod širým nebem ...

Hitsugaya: Chci věřit , že všichni pociťují stejnou věc .

Všichni: Více silnější , silnější než kdokoliv jiný . Střelba se jako ohňostroj . Ukaž svůj způsob života.

Hitsugaya: Doufám , že budeme vždy zářit .

Všichni: Doufám , že budeme vždy zářit .


Hinamori: Toto místo je ...

Ichimaru: Seijoutou kyourin . Rezidentní prostor vyhrazen pouze pro oddělení 46 .

Hinamori: Proč ... jsi mě sem vzal ? Kapitáne Ichimaru .

Ichimaru: Už jste tady byla před tým , Hinamori ?

Hinamori: Samozřejmě , že ne . Tato oblast je zcela mimo dosah ,ne ? Je to poprvé , co jsem v této místosti .

Ichimaru: Je tu někdo , kdo tě chce viděť .

Hinamari: Viděť ? Mě ?

Ichimaru: Jo . Vypadá to . Za

Hinamori: Za ? Kapitáne ... Aizene ....

Aizen: Dlouho jsme se neviděli , Hinamori

Hinamori: Jste to opravdu ... Kapitáne Aizene ? Neměl byste být mrtvý !

Aizen: To je v pořádku . Jsem stále naživu . Je mi líto . Že jsem ti dělal starosti , neměl jsem to dělat Hinamori ?

Hinamori: To není není iluze . Můžu citit ty to teplé ruce . A nostalgické vůně taky ...

Aizen: Ztratila jsi trochu na váze . Opravdu je mi to líto . Bolí to moc . Ale já chci , abys pochopila , že jsi jediná , kterou jsem měl . Bylo něco co jsem musel udělat . K tomu jsem musel zabít centrální sám . To je důvod , proč jsem potřeboval , abys myslela , že jsem mrtvý .


Hinamori: Vy žijetě ... Jsi naživu ... To je vše co potřebuji .

Aizen: Děkuji Hinamori . Opravdu jsem rád , že jsi můj podřízení . Děkuji Hinamori . Opravdu ti děkuji .

Hinamori: To není iluze . Můžu citit z těchto teplých rukou. Toto nostalgické vůně příliš ... to převádí teplo přejít na mě ... to myje mého srdce smutek ...

Aizen: Sbohem !

Hinamori: To nemůže být ....

Aizen: Jdeme Gin .

Ichimaru: Pravo , kapitáne Aizene

Bleach -mraky na modrém nebi cz 7

3. října 2011 v 13:11 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Ichigo: Vyhrál jsem ... Vyhrál jsem ... vyhrál.... jsem !

Unohana: Ranění a padlý z nich ... při nejmenším , budou zahrnuti láskou ve snech . Odpočinek na teplé hrudi . Dobrou noc . Ráno je jemný . To není na tebe čeká . Vždy troubením ... jde pěšky k vám . Zítra se snaž chránit sebe ... i když to nemusí být možné . To je boj na život ... to je náš osud . Chvění , padlých z nich při nejmenším , bude zahrnuto láskou ve snech . Budou zahrnuty vzpomínky na bytí v kolébce . Dobrou noc . Ráno je jemný . To není na tebe čeká . Způsoby neklidný ... to přijde . Zítra , kdo bude nepřítel ? Kdo bude něčí spojenec ? Neexistuje žádný způsob , jak to vědět , že jo ? To je boj o živé ... to je náš osud . Raněný a padlý z nich ... při nejmenším , budou zahrnuty láskou ve snech . Dobrou noc . Každý , kdo je jen lehce zraněn . Většina se pak zcela zotaví . Než se probudí , pak mají odpočinek v blízkém asisticesní stanici 16 .


Shinigami: Ano , madam . Kam jdete , kapitánko ?

Unohana: Existuje místo , kam chci jít .

Hitsugaya: Centalní oddělení 46 ... skládá se ze 40 mudrců získané ze Společnoti duší a 6 soudců . Jsou to konečný správci spravedlnosti ve společnosti duší . Trestají všechny zločiny spáchané Shinigami . Soudci jsou zde . Jakmile je rozsudek vystaven , nemůže dokonce ani Kapitán nic říct . Centalní oddělení 46 ... Právě teď ... být pro mé oči ... jsou všichni mrtví . Krev je suchá . Už dokonce zčernala a mají trhliny ... nebyli zabiti dnes nebo včera . Kdy ? Když oni byli zabiti ?! Od zavedení stanného práva , bylo nemožné dostat blízko centrálnímu odílu . Nikdo by neměl být povolan tak blízko . Ve zkratce ... oni byli zabiti dřív . Takže to znamená , že ... všechna rozhodnutí oddělení 46 od té doby byly falešné ?! Kdo to udělal ? Byl to Ichimaru ? Ale pro někoho , bylo porážku oddělení 46 ... a skrýval se , až do teď ... on nemůže něco takového udělat sám ? Má komplice ?

Kira: Myslel jsem , že přijde . Kapitáne Hitsugaya .

Hitsugaya: Kira ! Neříkej mi , že jsti to udělal ? Počkej , Kira ! Odpověž na mou otázku . Zabil jsi oddělení 46 ?

Kira: Ne . přišel jen o něco dříve , než vy Kapitáne Hitsugaya . Odemkl jsem zevnitř tak , že mohu vstoupit to je všechno.

Hitsugaya: Jsi tím , kdo ... ?

Kira: Není to jasné ? Jednalo se o oddělení 46 .

Hitsugaya: Jsi se mnou ?! Počkej !

Kira: Měl byste to dělat Kapitáne Hitsugaya ? Místo toho , aby jste mě honil ... měl bys tě chránit Hinamori .

Hitsugaya: Co říkáš ? Hinamori je ...

Kira: Ona tam není . Ona je už není v 10 Divizi Kapitáne Hitsugaya . Dáte bariéru kolem místnosti, kde spala Hinamori v pořádku ? To je důvod , proč jste cítil , že to bylo bezpečné nechat Hinamori tam . Ale Hinamori je kidou mistr . Není to vyloučeno , že může zlomit bariéru . A nemělo by být překvapivé , že si může vytvořit bariéru kolem sebe a spěhovat dušvní síly . Takže jste si toho nevšiml ? Hinamori ... byla po celou tu dobu zde , Kapitáne .

Hitsugaya: Hinamori !


Hinamori: Co ... je to ? Centrální oddělení 46 ... jsou mrtví ... všechny pak ... Hitsugaya byl překvapen tím to ... Kira tam byl a Hitsugaya ho pronásledoval ... co se děje ? Hitsugaya zabil kapitána Aizena ... ale Hitsugaya to neudělal ? Byl to Kira , kdo to udělal ... ? Pak Hitsugaya byl ... Kapitánem Aizenen ...

Ichimaru: Vítejt Hinamori

Bleach -mraky na modrém nebi cz 6

3. října 2011 v 12:54 | Zafrina |  Rock Musical Bleach

Ichigo: Sakra . Myslel jsem , že byl o kousek dál . Ale vypadá to , že je to k ničemu . Samozřejmě . Stále používáš Shikai . Já jsem podcenil situaci , když řeknu , že mě může porazit tvůj bankai .

Byakuya: Dávej si pozor na slova , chlapče . Zní to jako , že máš bankai .

Ichigo: To je to , co jsem řekl . Kuchiki Byakuya !

Byakuya: Co to ​​bylo ?

Ichigo: Nechtěj , abych se opakoval . Slyšel jsi ! Pokud mi nevěříš ... pak se nebudu obtěžovat říkat to po druhý nebo po třetí . Pokudnevěříš mým slovům ... pak musíš věřit vlastní očím ! Kuchiki Byakuya ! Dívejte se pozorně . To to je můj bankai ! Bankai ! Tensa Zangetsu !

Byakuya: Co je to ? Ta to malá věc je bankai ? Vždit je to običejné zanpakuto ? Vidím ... zapomenout na výkon a zapomenout na bankai . Vidím vše co se snažíš udělat , je jen pošlapat naší hrdost . Pak mi dovol řez tělem . Tím , pošlapání ničí cti uvidíš co je odplata !

Ichigo: Ať tak či onak tak vidím ,že tvá čest je jen k zabití Rukii . Pokud je tomu tak , pak máš pravdu . To je důvod , proč jsem získal tuto moc . To je důvod , proč jsem získal tuto moc .

Byakuya: Můžeš řezu . Proč ovládám svojí čepel z mým krku ? Dal si mi další šanci ? Zvýhodnění je základem pro porážku . I bude dodávat říct jednou . S pozdravem není bankai .Takový zakrnělé bankai neexistuje . Můžete také litovat ... kromě odšťavňovače budete často . Přeji vám měl snížit krku . zázraknastane, ale jednou . Tam bude žádná druhá , kluku! Nemožné ! Zaklepal pak všichni dole ?!

Ichigo: Říkáš zázrak se vyskytuje jen jednou , ne ? pak ... Co říkáš druhému ?

Bykuya: Vidím ... bankai má stlačený všechny své síly do této malé ... formy ... bankai . Konečný boj je rychlý útok . Tak to je síla tvého bankai ? Velmi dobře ... pak tě budu moc ... úplně zničit ! Sleduj pozorně , Kurosaki Ichigo . Zahodit své obrany a zaměřit se na zabití svého nepřítele . Senbonzakura pravá podoba . Seinkei Senbonzakura Kageyoshi . To je nad tvůj limit , ne ? Kurosaki Ichigo .

Ichigo: Mé tělo ... se nechýbe ...

Byakuya: Bojoval jsi dobře za několik let by jsi dosáhl Kapitánské úrovně . Překvapuje mě , že jsi přežil útok Senbonzazakury . Ale můžeš to cítit , ne ? i když jsi přežil ... tvé tělo již umírá . Toto je tvůj limit . Je po všem . Kurosaki Ichigo .

Ichigo: Pohyb ! Hnout ! Hnout ! Hnout ! Hnout ! Proč jsem se dostal tak daleko ?! Na výhru ! To znamená , že se nic nezmění ! Vyhrát . Já ... chci vyhrát !

Byakuya :Tvá zkáza přijde další útok ! Nevadí , když se tě zeptám ještě jednou ? Proč chceš zachránit Rukiu ?

Ichigo: Nevadí , když se zeptám ještě jednou ? Proč nechceš zachránit Rukia ? Byakuya ? Pokud mě porazíš ... Já odpovím , že všechno , co jsem je abych jedna střižná síla . Jediné , co mohu je dát všechny své síly do toho útoki . Teď . Kuchiki Byakuya !

Byakuya: Senbonzaruka Kageyoshi Shuukei . Hakuteiken ! Chtěl jsi vědět ... důvod , proč chci zabít Rukiu . Musí být potrestána . Porušila zákon ona musí být potrestána . Tak to je .

Ichigo: Ty jí chceš zabít jen proto , že je to zákon ? I když je tvoje sestra ?


Byakuya: Fanalní situace ... je smysl ...

Ichigo: Co to ​​bylo ?

Byakuya: Všechny pocity nic neznamenají ve srovnání s právními předpisy . Nikdy jsem neměl takový pocit . Jsem hlava velkého 4. šlechtického rodu Kuchiki . Musím stát jako model pro všechny shinigami . Pokud my nechráníme práva ... tak kdo bude chránit práva ?!

Ichigo: Omlouvám se ... Myslím , že to prostě nechápu ... Kdybych byl na tvém místě ... Myslím , že kdy bych byl ten ... kdo bude ochránit zákon ?!

Byakuyu: Vidím ... Jeho nepřítelem jsem nikdy nebyl já ... od začátku ... bojoval proti zákonům společnosti duší . Tím , že chrání zákon ... den existuje . Tím , že chrání zákon ... tak bude zítra .
Vstal jsem na základě právě toho to jednoho listu je rozbité ... co rozbilo srdce ... tato čepel je rozbitá ... Co mám dělat ? Ach mé srdce , prosím , řekni mi něco . Kurosaki Ichigo . Moje katana rozbila tvé běsnění . Budu pronásledovat Rukiu nic víc . Tento zápas ... byl hrán podle tebe ?

Bleach -mraky na modrém nebi cz 5

2. října 2011 v 15:00 | Zafrina |  Rock Musical Bleach
Rukia: Pusť mě ! Prosím , nech mě jít , Renji ? Musíme zachránit Ichiga ! Renji !

Renji: Zastav nepřetržité blábolení ! Jsme na útěku nedělej moc hluku ! Co budeme dělat , když nás chytí ?

Shinigami: slyším něký hlas ! Ta cesta !

Renji: Nekřič tak ?

Rukia: To byla jasně tvoje chyba .

Shinigami: To je divné . Jsem si jistý , že jsem slyšel něčí hlas tady .Sakra . Kdo jste debil mizí pryč ? Ty ! Jak můžete mluvit o vice-kapitánovy Abarai tak ?! Co je špatného na tom ? On je zrádce , který se obrátil proti společnosti duší . To není kloboučník , co mu zavolat . Sakra . Je to velký blázen .

Renji: Drž hubu , idio ...

Shinigami: v každém případě , když oslovíme vice kap .... žádné . Myslím , na to taky . Ten chlap nakreslil katanou a ziskal Kapitána Kuchiki . On zná své místo . Je velký idiot s jeho divným čelem .

Renji: Drž hubu s kritikou !

shinigami: Kdo je to ?! kočka ? ale ... co ?! Může být velký blázen ... ale podkapitán Abarai obětoval sebe , aby zachránil Kuchiki Rukiu. Je to velmi hrdinský . Je pravda , že jeho čelo je divný , ale já si myslím , že je velmi působivé .

Renji: Jo, jo, to je pravda !

Shinigami: Kdo je to ?!

Renji: kuře.

Shinigami: kuře . Hej, chlapi ! Pokud jste na jeho straně , pak jít spolu . Pryč s ním ! Ale pokud to uděláme , pak bychom také ... se snížit vám dolů ! Nech toho ! Co dělají bojují mezi sebou ? Naslouchat . Naším posláním je chytit Abarai Renji a Rukia Kuchiki . Boj později . Jít ! Jo.

Renji: Sakra ... Měl jsem sousto pro ty kluky . Ale jsem ohromen , že jsme nebyli chyceni . V pořádku . Co je , Rukia ?

Rukia: Všichni se ztratili ... na různých místech ... společnost duší se třese ...

Renji: To vše získal tento kluk. Ten kluk ... Kurosaki Ichigo ... mi řekl , že chtěl splatit svůj dluch .

Rukia: Splatit ... mě ?

Renji: " Můj život byl zachráněn Rukiu Kuchiki. " " Rukia změnila můj osud . " " Tím , naším setkání Rukii a ze mě se stal Shinigami ..." " Já jsem nyní schopen bojovat pro ochranu každého. " Si nestěžuj na starosti tak moc ! Nikdo tě neobviňuje . Takže to není jen vina . Nejsi dost silná nést všechno sama . Po všem ! Poděl se o to ! Dej něco na mý ramena . Něco na ramena Ichiga . Budeme mít všichni trochu . A bude všechno pořádku . To je důvod , proč se stal silnější , když člověk ... věří v něj . Rukia .

Rukia: Je mi to líto ... Renji ...

Renji: Blázene ! Není čeho litovat .

Rukia: Děkuji .

Renji: Blázene ! Není za co děkovat .

Rukia: Krev , která vytekla na mě ... Každou noc jsem snila o utonutí . Dokonce jsem změnila osudy lidí ... Nikdy jsem si nepřemíšlela o tom ... Chtěla jsem zmizet ze všech pamětí . Chtěla jsem zmizet z každého srdce . Nikdy jsem neviděla informace o vaší pozici . Ne tak , jak jste se podívali ... nebo síla paží mě drží . Nejsem sama . Nikdo není sám . Nakonec nejsem sama . Cítím , to teď . Nejsem sama . Nikdo není sám . Konečně nejsem sama . Děkuji vám .

Zaraki: Ta duševní síla pohází z kopce Sokyoku ... je to určitě on . Kdo sním bojuje ?

Ikkaku: Kapitán 6.divize Kuchiki.

Zaraki: Vidím . Sakra ...

Ikkaku: Opět ...

Zaraki: Chci bojovat . Chci znovu bojovat s Kurosakim Ichigem .

Ikkaku: Vím jak se cítíte . Ale ... nemůžou je zastavit vaše karty jako první ? Já vím , je to oheň v srdci kapitáne , ale ... tímto tempem , bude moje hlava také v plamenech ! Skvělé ! Řekl jsem něco chytrého ! Au !

Tousen: boj ? Pokud tomu tak není lidé nesmí být zmatený podle ošklivé city. Ošklivá tragédie by se nenastala . Nesnáším boje .

Hisagi: Kapitáne Tousene .

Tousen: Chci moc . Pravomoc udělovat mír . Pokud je tím dostatek spravedlnost , pak já se stanu spravedlností sám . Pak všichno zlo na světě brzy zmizí jako mraky . Dám do toho spravedlnost .

Ichigo: Já dám všechny své síly do toho abych tě potazil . Rozdrtiím všechnu tvojí moc ! Říkáš , že sám vykonáš popravu své sestry ? To je blbost . Já nevím , co si myslíš či plánuješ ... právě to to ... Nikdy nebudu říkat , před Rukia znovu . Ukažmi , svůj Bankai . Já jsem prostě proměnil . A pak ... tě dostanu před Rukiu jak pláčeš a prosíš o odpuštění .


Byakuya: Levné provokace chlapče . Zkus změnit vše co se ti nelíbí , ale nelze změnit mé srdce ani můžeš změnit Rukiin a vlastní osud . Bankai říkáš ? Máš moc vysoko hlavu , chlapče . Jedná se o 1 000 let je příliš brzy na to , abych ti ukázal můj bankai . Letě ... Senbonzaku ... co to bylo , za světlo právě teď ? Je to tvá duševní síla ?

Ichigo: Jo . V průběhu řezná síla požírá můjí dušvní sílu . Okraj čepele ohně paprsek super husté duševní síly . A to dělá paprsek super hustuou ducha . To je Zangetsu schopnost . Název této síli je ... Getsuga Tenshou . Řeknu to znovu , Kuchiki Byakuya . Bojuj se mnou v Bankai . Já tě určitě porazím.


Byakuya: Tvůj útok znamená prorazit nebesa ? Otřesné . Velmi dobře ... dovol mi ukázat můj bankai na vlastní oči pak nezoufej. Nebudeš litovat . Ty se obrátíš v prach a odfoukne tě vítr pryč , než by se to stalo . Bankai Senbonzakura Kageyoshi.

Bleach -mraky na modrém nebi cz 4

2. října 2011 v 11:48 | Zafrina |  Rock Musical Bleach


Kira: Obrátil jsem se katanu proti Hinamori ... Jsem spodina ... Jsem spodina !

Ichimaru: Vsadím se , ,že chceš být spasen. Pojď se mnou Izuru .

Kira: Měsíci , prosím , řekni mi to ! Nevím , co mám dělat !

Ichimaru: Ztratil svá křídla , je na svém konci . Utopil se v tajemství, chudáček .

Hitsugaya: Dny chaosu ... on je nebezpečný ! odhalím ho a porazím . V zájmu ochrany ! Jsem rád , že jsem se dostal před Hinamori . Předtím , než ona přijde ... Zabiju tě ! Hinamori !

Hinamori: Konečně jsem našla ... nepřítele ... Kapitána Aizena .

Všichni: Společnost duší se třese . Je to z nějakého důvodu .
Společnost duší se třese . Vraťte se duše .

SoiFon: Vidím . Vypadá to , že jsi se zlepšila v době co jsi byla pryč.

Yoruichi: No vypadá to , že jsi svoje dovednosti trochu otupila . Vrchní velitel tajné policie . Bylo to pro tebe těžké být mým nástupcem ?

SoiFon: Ne jednej tak vysoko ! Jak dlouho se chystáš nad nás vyvyšovat ?! Já velím tajné policií a trestnímu odílu armady ! Tvá éra je u konce Shihouin Yoruichi . Ty jsi se zdala titulu velitele není kam utéct , Yoruichi !

Yoruichi: Zdá se , že mě podceňuješ . Je to pravda , že jsem vzdala se svého titulu velitele ... ale existuje jiný titul , kterýho jsem se nevzdala .

SoiFon: Bohyně blesku Yoruichi aha . Pak nemám na výběr . Vezmu si ten titul vlastníma rukama ! Zab nepřátele jedem ! Suzumebachi ? Mě neutečeš ! Udeříli suzumebachi vytvoří pečeť smrti na těle. Tehdy mé schopnosti nebyly úplné . Ale v těchto 100 letech byla dokončena . Přišela jsem na to , jak udělat suzumebachi schopnosti smrtelné . Pokud udeřím na stejné místo dvakrát , je to smrtélné braň se nebo zemřeš . Durhý útok Yoruichi ! Pochopila ? Já jsem lepší než ty . Nyní , když to chápeš ... mohu to dokončit ! Toto je bitevní technika , která kombinuje kido a hakido . To je moje dílo ! Právě jsem to dokončila ty jsi první osoba na , které to vyzkouším . Ani nemá jméno !

Yoruichi: Ne ... má jméno .

Soifon: Co to říkáš ?

Yoruichi: Říká se jí Shunkou .

Soifon: Co to říkáš ?

Yoruichi: Moje moje .... Opravdu jsem nechtěla používat tuto techniku ​​. Buďt opatrná , SioFon . Nemohu se držet zpátky s touto techniku !

SoiFon: To není možné ! Proč ?! Nejsem silnější , než ty ! Měla jsi být oslabená ! Jak je to možné , že ... proč ... proč dále stojíš přede mnou ? Odpověz mi , Yoruichi ! Yoruichi !

Shinigami: To to je princezna rodiny Shihouin . Ona se stane vládcem armády . Jsme její ruce a nohy . I když nás to stojí život , sloužit jí . Rozuměla jsi ?

SoiFon: Velká nádherná , krásná postava . S pevností nad všechny ostatními , stejně jako bůh ! Měla všechno . Byla můj bůh . Vládnoucími dny , kdy jsem jí dala všechno , abych jí chránila ! Chtěla bych zemřít pro tuto dámu . Přísahala jsem mnoho a mnoho . Časy v mém srdci ! Bylo to náhlé . Jak jste zmizela . Dokonce bez dopisu na rozloučenou . Pak příští dne ústředí vydalo záznam v trestním rejstříku . Pro prchajícího Uraharu Kisukeho a vyhostilo ... protože tak to byla Shihouin Yoruichi navždy odstraněna z tajné policie a já ji přestala respektovat jako bůh ! To bylo jasné zradila ! Moje očekávání byla zrazena . Nenáviděla jsem ... Dokonce jsem se tě proklínala ! Musela jsem tě respektovat a věřila jsem ti moc ... Zradila jsi mě ! Nemohla jsem k tobě . Jednou bych určitě byla silnější než ty . A pak vás chytím vlastníma rukama ! Proč ?! Proč .... Proč jste mě nevzala s sebou ? Yoruichi !